Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 29.05.1995 |
| IČO | 63144719 |
| Datová schránka | g4u4a7d |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 290 smluv za celkem 2 mld. Kč;
20 smluv má zásadní nedostatek;
11 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 516 302 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 6 | 23 369 961 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GKR STAVBY s.r.o. | 6 | 23 369 961 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 110 793 741 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 15 | 97 358 073 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 16 431 716 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GKR STAVBY s.r.o. | 16 | 113 789 788 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 69 752 501 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 217 449 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Karlova | 3 | 39 496 754 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 16 | 32 906 545 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | - 15 764 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GKR STAVBY s.r.o. | 20 | 72 387 535 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,39 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 421 750 350 Kč |
| Paliva a oleje | 13 | 10 505 243 Kč |
| Technické služby | 2 | 1 777 920 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 185 599 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lovosice | 5 | 510 025 757 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 38 | 21 637 616 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 8 | 14 799 679 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 4 | 13 034 466 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 10 944 188 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 1 647 600 Kč |
| Roudnické městské služby, příspěvková organizace | 1 | 66 462 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GKR STAVBY s.r.o. | 59 | 572 155 768 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,89 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 211 887 195 Kč |
| Paliva a oleje | 8 | 5 456 921 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 979 833 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lovosice | 4 | 120 348 319 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 6 | 62 999 215 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 60 | 51 181 311 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 15 328 348 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 2 | 3 147 937 Kč |
| SONO PLUS, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GKR STAVBY s.r.o. | 76 | 253 005 130 Kč |
| Revitherm s.r.o. | 2 | 3 147 937 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,52 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 35 955 331 Kč |
| Paliva a oleje | 12 | 20 496 560 Kč |
| Práce při dokončování budov | 12 | 2 162 576 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEPRO, a.s. | 62 | 48 868 183 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 17 290 991 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 16 338 847 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GKR STAVBY s.r.o. | 66 | 82 498 021 Kč |
| Revitherm s.r.o. | 1 | 16 338 847 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 663 080 000 Kč |
| Paliva a oleje | 365 | 405 376 557 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 429 113 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 90 750 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEPRO, a.s. | 14 | 669 951 540 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 247 570 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GKR STAVBY s.r.o. | 16 | 670 199 111 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 7 215 911 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 373 504 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 1 | 4 898 684 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 1 567 633 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 6 | 932 633 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 554 759 Kč |
| Říp, o.p.s. | 1 | 304 920 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 68 584 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GKR STAVBY s.r.o. | 11 | 8 327 213 Kč |
| Říp, o.p.s. | 1 | 304 920 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 30 093 827 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 23 | 5 502 464 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 12 | 2 391 942 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 8 | 18 028 318 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 6 241 732 Kč |
| Město Lovosice | 2 | 4 977 789 Kč |
| Kulturní zařízení Města Roudnice nad Labem | 1 | 1 393 920 Kč |
| Město Roudnice nad Labem | 1 | 845 988 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GKR STAVBY s.r.o. | 14 | 31 487 747 Kč |
| Kulturní zařízení Města Roudnice nad Labem | 1 | 1 393 920 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 053 | 17 105 522 894 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 4 | 12 768 075 Kč |
| Město Lovosice | 6 | 9 687 208 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GKR STAVBY s.r.o. | 10 | 22 455 282 Kč |