Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 6 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Martina Košťálová
změna 23.04.2024
| Založeno | 01.01.1996 |
| IČO | 63289920 |
| Datová schránka | ah9inaz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 251 smluv za celkem 45 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
6,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 452 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ladislav Šedina | 2 | 227 044 Kč |
| Rally Fans Katovice | 1 | 75 322 Kč |
| Nadace Edufuture | 1 | 59 168 Kč |
| MS STAVMONT s.r.o. | 1 | 50 000 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 11 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 7 | 874 634 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,59 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 9 284 068 Kč |
| Školení a kurzy | 15 | 1 121 691 Kč |
| IT Hardware | 2 | 627 555 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 349 388 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 188 006 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 66 550 Kč |
| Zemědělství | 1 | 46 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 23 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 6 000 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MS STAVMONT s.r.o. | 2 | 8 844 505 Kč |
| ELISA Computer s.r.o. | 4 | 976 943 Kč |
| PZ TENDER s.r.o. | 2 | 296 450 Kč |
| DŘEVOARTIKL, spol. s r.o. | 1 | 249 079 Kč |
| Jan Rejšek | 3 | 235 000 Kč |
| SALVETE spol. s r.o. | 1 | 209 663 Kč |
| Dušan Kylberger | 1 | 136 426 Kč |
| Ladislav Šedina | 1 | 121 000 Kč |
| Marian Hauser | 1 | 118 310 Kč |
| Jan Míka | 3 | 115 000 Kč |
| Videospot Academy s.r.o. | 1 | 98 800 Kč |
| OTIS a.s. | 1 | 67 006 Kč |
| Baar Group s.r.o. | 1 | 59 776 Kč |
| Pavel Toman | 1 | 51 857 Kč |
| 1 | 46 000 Kč | |
| Komrska IT, s.r.o. | 1 | 34 443 Kč |
| AstenJohnson, s.r.o. | 1 | 23 000 Kč |
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 2 | 23 000 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 2 | 6 000 Kč |
| CONSULEX s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Twigsee, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SATUM CZECH s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 10 | 1 076 612 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 410 639 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 99 070 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 39 000 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Interiéry Vlček a Choura s.r.o. | 2 | 363 326 Kč |
| SALVETE spol. s r.o. | 1 | 305 299 Kč |
| ATLANT CZ a.s. | 2 | 124 299 Kč |
| Pavel Toman | 1 | 120 025 Kč |
| Milan Boháč | 1 | 108 437 Kč |
| HRBEK Strakonice, s.r.o. | 3 | 105 340 Kč |
| COMFOR STORES a.s. | 1 | 104 300 Kč |
| Jan Rejšek | 1 | 100 000 Kč |
| Ladislav Šedina | 1 | 99 070 Kč |
| Dušan Kylberger | 1 | 81 229 Kč |
| ELISA Computer s.r.o. | 2 | 74 996 Kč |
| AstenJohnson, s.r.o. | 1 | 23 000 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 16 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 18 | 1 625 321 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 462 588 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 479 706 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 185 924 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 89 333 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 25 228 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 6 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AITAA system s.r.o. | 2 | 1 579 535 Kč |
| Jan Míka | 2 | 247 324 Kč |
| WESTech solutions s.r.o. | 1 | 185 924 Kč |
| Donio s.r.o. | 1 | 90 169 Kč |
| GOREM s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Rally Fans Katovice | 1 | 53 333 Kč |
| Komrska IT, s.r.o. | 1 | 51 305 Kč |
| ELISA Computer s.r.o. | 1 | 49 779 Kč |
| Interiéry Vlček a Choura s.r.o. | 1 | 42 834 Kč |
| Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. | 1 | 25 228 Kč |
| AstenJohnson, s.r.o. | 1 | 23 000 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 13 000 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 1 | 6 000 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VŠE PRO TISK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost Vojtovi-obchod, služby s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 1 | 0 Kč |
| SILCOM Multimedia, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 20 | 2 440 032 Kč |
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 16 | 742 282 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 541 482 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 9 | 291 610 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 233 411 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 174 119 Kč |
| IT Hardware | 2 | 135 570 Kč |
| Nábytek | 2 | 96 287 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 71 800 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 13 990 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 6 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 9 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTO ŠEVČÍK c.z., spol. s r.o. | 1 | 541 482 Kč |
| ELISA Computer s.r.o. | 4 | 294 762 Kč |
| Jan Míka | 1 | 291 610 Kč |
| 24U s.r.o. | 1 | 174 119 Kč |
| ROKLAN stavební s.r.o. | 1 | 174 086 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 129 863 Kč |
| MY DVA holding a.s. | 1 | 94 169 Kč |
| Ladislav Šedina | 1 | 91 113 Kč |
| Petr Janoušek | 1 | 86 697 Kč |
| Dušan Kylberger | 1 | 83 490 Kč |
| Komrska IT, s.r.o. | 1 | 71 800 Kč |
| Interiéry Vlček a Choura s.r.o. | 1 | 59 325 Kč |
| Smarty CZ a.s. | 2 | 53 090 Kč |
| ABUS PAP s.r.o. | 2 | 46 366 Kč |
| Vividbooks s.r.o. | 1 | 33 520 Kč |
| INSTITUT Bazální stimulace podle Prof. Dr. FRÖHLICHA, s.r.o. | 1 | 24 200 Kč |
| MAS Strakonicko, z.s. | 1 | 20 937 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 3 | 6 000 Kč |
| Leoš Sikora | 1 | 2 118 Kč |
| Léthó, o.p.s. | 1 | 217 Kč |
| TOP Priority s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| OTIS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 2 | 0 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 32 | 2 306 551 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 0 Kč |
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,81 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 24 | 1 882 547 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 9 | 631 806 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 116 849 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 110 921 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 99 205 Kč |
| IT | 33 | 79 618 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 61 121 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 27 432 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jan Míka | 4 | 522 740 Kč |
| ELISA Computer s.r.o. | 5 | 508 663 Kč |
| Petr Janoušek | 2 | 205 046 Kč |
| Ladislav Šedina | 2 | 190 076 Kč |
| SALVETE spol. s r.o. | 1 | 134 988 Kč |
| Pavel Toman | 2 | 132 504 Kč |
| INSTITUT Bazální stimulace podle Prof. Dr. FRÖHLICHA, s.r.o. | 2 | 114 800 Kč |
| ROKLAN stavební s.r.o. | 1 | 99 205 Kč |
| REHA 2015, s.r.o. | 1 | 88 593 Kč |
| Komrska IT, s.r.o. | 2 | 86 712 Kč |
| Leoš Sikora | 1 | 66 099 Kč |
| Teplárna Strakonice, a.s. | 1 | 65 000 Kč |
| Jana Hrabačková | 1 | 57 334 Kč |
| Léthó, o.p.s. | 1 | 43 604 Kč |
| Miloslav Rataj | 1 | 35 453 Kč |
| Nadační fond Srdce pro Strakonice | 2 | 31 849 Kč |
| OTIS a.s. | 1 | 27 432 Kč |
| AstenJohnson, s.r.o. | 2 | 20 000 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 2 | 5 000 Kč |
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 1 | 0 Kč |
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 1 | 0 Kč |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 36 | 2 435 099 Kč |
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 2 333 156 Kč |
| Školení a kurzy | 14 | 839 719 Kč |
| Kancelář | 1 | 99 260 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 95 756 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 18 872 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 17 254 Kč |
| Technické služby | 1 | 16 992 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 10 508 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROKLAN stavební s.r.o. | 2 | 2 190 872 Kč |
| ELISA Computer s.r.o. | 2 | 248 405 Kč |
| CZC.cz s.r.o. | 1 | 105 790 Kč |
| BENJAMÍN s.r.o. | 1 | 99 260 Kč |
| Ladislav Šedina | 1 | 95 027 Kč |
| Dušan Kylberger | 1 | 89 722 Kč |
| Interiéry Vlček a Choura s.r.o. | 1 | 86 308 Kč |
| Smarty CZ a.s. | 1 | 83 268 Kč |
| ENGEL s.r.o. | 2 | 72 900 Kč |
| TOP Priority s.r.o. | 1 | 57 557 Kč |
| LENTOSIA s.r.o. | 1 | 53 552 Kč |
| Urbánek Jiří | 2 | 48 230 Kč |
| OTIS a.s. | 2 | 35 508 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 32 000 Kč |
| WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. | 1 | 25 199 Kč |
| SPARKYS s.r.o. | 2 | 22 768 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 1 | 19 200 Kč |
| Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. | 1 | 18 872 Kč |
| Jana Hrabačková | 1 | 17 087 Kč |
| Technické služby Strakonice s.r.o. | 1 | 16 992 Kč |
| AstenJohnson, s.r.o. | 1 | 13 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 27 | 3 431 516 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 17 | 8 223 709 Kč |
| Školení a kurzy | 13 | 1 009 028 Kč |
| Kancelář | 9 | 830 613 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 708 646 Kč |
| IT Hardware | 2 | 389 263 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 240 064 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 223 023 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 66 284 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 18 872 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SALVETE spol. s r.o. | 3 | 641 046 Kč |
| ELISA Computer s.r.o. | 3 | 451 651 Kč |
| AUTO ŠEVČÍK c.z., spol. s r.o. | 1 | 275 856 Kč |
| Ladislav Šedina | 1 | 241 961 Kč |
| Urbánek Jiří | 2 | 240 064 Kč |
| Marian Hauser | 1 | 145 764 Kč |
| BZK PLUS s.r.o. | 1 | 99 375 Kč |
| ZAHRADNÍ TECHNIKA PÁRAL s.r.o. | 1 | 93 000 Kč |
| SPEKTRA, výrobní družstvo nevidomých | 1 | 90 080 Kč |
| VÍNO HRUŠKA s.r.o. | 1 | 80 400 Kč |
| Interiéry Vlček a Choura s.r.o. | 1 | 67 600 Kč |
| OTIS a.s. | 1 | 66 284 Kč |
| Rally Fans Katovice | 1 | 64 698 Kč |
| WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. | 2 | 60 648 Kč |
| Toyota Material Handling CZ s.r.o. | 1 | 50 000 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 36 533 Kč |
| Jan Rejšek | 1 | 30 000 Kč |
| Luboš Sosna | 1 | 29 951 Kč |
| Dráčik - DUVI CZ s.r.o. | 1 | 27 695 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 21 780 Kč |
| Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. | 1 | 18 872 Kč |
| AstenJohnson, s.r.o. | 1 | 13 000 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 1 | 500 Kč |
| REHA 2015, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola a Základní škola, Tábor, třída Čs. armády 925 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 32 | 2 968 068 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 49 | 9 434 704 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 65 | 3 130 397 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 17 | 1 392 952 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 1 250 971 Kč |
| Nábytek | 17 | 1 065 450 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 988 179 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 764 281 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 504 800 Kč |
| Technické služby | 9 | 214 596 Kč |
| Služby závodních jídelen | 25 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy | 1 | 1 079 007 Kč |
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 4 | 583 460 Kč |
| Petr Janoušek | 3 | 565 757 Kč |
| SALVETE spol. s r.o. | 2 | 516 628 Kč |
| Ladislav Šedina | 1 | 338 738 Kč |
| ELISA Computer s.r.o. | 2 | 304 804 Kč |
| PaedDr. Ivana Bečvářová | 2 | 220 000 Kč |
| Jaroslav Císař | 1 | 150 990 Kč |
| BZK PLUS s.r.o. | 1 | 99 813 Kč |
| Jan Rejšek | 1 | 96 663 Kč |
| WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. | 1 | 72 151 Kč |
| Komrska IT, s.r.o. | 1 | 69 630 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 23 | 4 097 641 Kč |
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 34 | 5 635 329 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 4 749 548 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 33 | 2 682 904 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 2 215 039 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 57 | 240 910 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 215 750 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 70 180 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALDAST, spol. s r.o. | 1 | 5 083 724 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 3 625 748 Kč |
| SALVETE spol. s r.o. | 3 | 2 009 739 Kč |
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 4 | 1 254 430 Kč |
| Energy Benefit Centre a.s. | 2 | 162 140 Kč |
| 1 | 143 150 Kč | |
| Marek Herman | 1 | 122 500 Kč |
| Centrum aplikovaného výzkumu a dalšího vzdělávání, o.p.s. | 1 | 92 910 Kč |
| Eduard Oberfalcer | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 14 | 11 443 140 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 1 123 800 Kč |