Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Petr Symerský
změna 01.08.2025
| Založeno | 01.01.1996 |
| IČO | 63458799 |
| Datová schránka | 9qirakm |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 110 smluv za celkem 21 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
27,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 2. Základní škola Holešov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 302 499 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 107 968 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 80 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 71 627 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 302 499 Kč |
| Zdeněk Šafář | 1 | 157 300 Kč |
| BARRYCOM s.r.o. | 1 | 107 968 Kč |
| Ondřej Přibil | 1 | 80 000 Kč |
| S+H Elektromontáže s.r.o. | 1 | 77 231 Kč |
| ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB | 1 | 71 627 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 2. Základní škola Holešov | 6 | 796 625 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 265 070 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 85 793 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ESO R-MARKET spol. s r.o. | 2 | 457 690 Kč |
| Sklářská s.r.o. | 1 | 234 690 Kč |
| Jiří Marinov | 2 | 165 300 Kč |
| Pavel Ehrlich | 1 | 145 780 Kč |
| MALCOLOR s.r.o. | 1 | 92 655 Kč |
| Důbrava chemické výrobní družstvo | 1 | 89 110 Kč |
| Bezpečnostní systémy s.r.o. | 1 | 85 793 Kč |
| Libor Kašpárek | 1 | 78 233 Kč |
| HÝŽA PODLAHY s.r.o. | 1 | 74 636 Kč |
| Flux, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 2. Základní škola Holešov | 12 | 1 423 887 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 515 449 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 326 474 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 62 865 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Edenred CZ s.r.o. | 3 | 489 741 Kč |
| Glas IN s.r.o. | 1 | 399 844 Kč |
| Topič s.r.o. | 1 | 115 605 Kč |
| Bezpečnostní systémy s.r.o. | 1 | 74 600 Kč |
| Boďa - VÝTAHY ZLÍN s.r.o. | 1 | 73 689 Kč |
| CONSULTA BÜROTECHNIK, s.r.o. | 1 | 66 290 Kč |
| Jiří Marinov | 1 | 62 865 Kč |
| EG.D Holding, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 2. Základní škola Holešov | 10 | 1 282 633 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 486 837 Kč |
| IT Hardware | 2 | 188 289 Kč |
| IT | 21 | 128 059 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 96 340 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Edenred CZ s.r.o. | 3 | 486 837 Kč |
| HÝŽA PODLAHY s.r.o. | 1 | 224 812 Kč |
| A2B Software s.r.o. | 2 | 188 289 Kč |
| CZC.cz s.r.o. | 1 | 128 059 Kč |
| ESO R-MARKET spol. s r.o. | 1 | 96 340 Kč |
| 2. Základní škola Holešov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 2. Základní škola Holešov | 8 | 1 124 336 Kč |
| Město Holešov | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 1 | 1 537 893 Kč |
| IT Hardware | 1 | 1 314 272 Kč |
| Nábytek | 2 | 1 111 470 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 489 801 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 170 336 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KDZ, spol. s r.o. | 1 | 1 537 893 Kč |
| FLAME System s.r.o. | 1 | 1 314 272 Kč |
| ESO R-MARKET spol. s r.o. | 2 | 1 111 470 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 3 | 489 801 Kč |
| Kamil Dřímal | 1 | 236 228 Kč |
| HÝŽA PODLAHY s.r.o. | 2 | 170 336 Kč |
| COPYNOVA Zlín, spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 2. Základní škola Holešov | 11 | 4 860 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 47,62 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 4 869 161 Kč |
| Pojišťovací služby | 21 | 1 509 980 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 224 672 Kč |
| IT Hardware | 2 | 236 722 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 204 732 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 163 267 Kč |
| Nábytek | 1 | 126 900 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 2. Základní škola Holešov | 3 | 4 723 961 Kč |
| CoMaFK s.r.o. | 2 | 1 224 672 Kč |
| A2B Software s.r.o. | 2 | 236 722 Kč |
| INNOVA Int. s.r.o. | 3 | 222 640 Kč |
| MAXIMUM, jazyková agentura s.r.o. | 1 | 204 732 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 3 | 163 267 Kč |
| Pavel Ehrlich | 3 | 126 900 Kč |
| Oblastní spolek Českého červeného kříže Kroměříž | 1 | 0 Kč |
| Pavel Reimer | 1 | 0 Kč |
| Dřímal servis, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní systémy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Holešov | 1 | 4 723 961 Kč |
| 2. Základní škola Holešov | 18 | 2 178 933 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 76,47 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 121 | 41 138 831 Kč |
| Kancelář | 21 | 30 757 860 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 41 | 1 715 860 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 995 342 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Nábytek | 2 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 2. Základní škola Holešov | 4 | 995 342 Kč |
| VELTARION a.s. | 1 | 303 202 Kč |
| Město Holešov | 1 | 70 000 Kč |
| Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy | 1 | 0 Kč |
| MIRIBEN s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| RAPOS, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní systémy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ATLAS REAL, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MACHÁLEK stavby s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pavel Ehrlich | 2 | 0 Kč |
| Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 462 671 Kč |
| Město Holešov | 1 | 462 671 Kč |
| 2. Základní škola Holešov | 13 | 303 202 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 70 000 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 91,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 1 424 672 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 21 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 2. Základní škola Holešov | 4 | 1 424 672 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 0 Kč |
| Jaroslav Hampejs | 1 | 0 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| HÝŽA PODLAHY s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Holešov | 1 | 1 424 672 Kč |
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| TAS Holešov, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 1 | 0 Kč |
| 2. Základní škola Holešov | 8 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 141 | 36 402 416 Kč |
| Nábytek | 1 | 1 335 095 Kč |
| Energie | 21 | 151 250 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KDZ, spol. s r.o. | 1 | 1 335 095 Kč |
| 2. Základní škola Holešov | 3 | 151 250 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MACHSTAV s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 2. Základní škola Holešov | 3 | 1 335 095 Kč |
| regiozona s.r.o. | 1 | 151 250 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 2 | 0 Kč |