Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
David Moravec
změna 01.08.2025
| Založeno | 01.01.1996 |
| IČO | 64628183 |
| Datová schránka | 8nvh93z |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 176 smluv za celkem 133 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
23,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 222 338 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATRIS, s.r.o. | 1 | 600 160 Kč |
| MI-PE stav s.r.o. | 1 | 222 338 Kč |
| Pro Bank Security a.s. | 1 | 84 871 Kč |
| INTOZA s.r.o. | 1 | 78 475 Kč |
| Michal Ledvoň | 1 | 60 939 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace | 5 | 1 046 782 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 3 295 021 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 622 645 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 522 917 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 208 971 Kč |
| Kancelář | 1 | 124 509 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 114 313 Kč |
| IT Hardware | 1 | 56 265 Kč |
| Potraviny | 4 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 0 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 3 295 021 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace | 29 | 1 925 943 Kč |
| Obchodní akademie, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 6 590 042 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace | 6 | 6 590 042 Kč |
| Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Petr Vidlák, Ph.D. | 1 | 0 Kč |
| Střední škola, základní škola a mateřská škola Monty School | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 28 244 458 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 13 017 895 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 41 | 4 339 859 Kč |
| Nábytek | 2 | 1 048 424 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 109 950 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 52 393 Kč |
| Služby závodních jídelen | 7 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MAVA spol. s r.o. | 1 | 28 176 056 Kč |
| JaTu stavby s.r.o. | 1 | 12 028 528 Kč |
| AMBRA - Group, s.r.o. | 1 | 919 419 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace | 2 | 577 985 Kč |
| David Janetka | 1 | 411 382 Kč |
| KONE, a.s. | 1 | 160 446 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 129 005 Kč |
| LR COSMETIC DANCE TEAM z. s. | 1 | 109 950 Kč |
| IMPONO s.r.o. | 1 | 68 402 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 52 393 Kč |
| Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Mgr. Petr Vidlák, Ph.D. | 2 | 0 Kč |
| Střední škola, základní škola a mateřská škola Monty School | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace | 16 | 42 055 581 Kč |
| MAVA spol. s r.o. | 1 | 577 985 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,89 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 43 480 888 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 2 556 198 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 23 | 1 086 822 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 736 890 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 300 840 Kč |
| Energie | 1 | 119 700 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 58 630 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 21 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 6 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MAVA spol. s r.o. | 4 | 28 512 717 Kč |
| JaTu stavby s.r.o. | 2 | 11 418 720 Kč |
| INTOZA s.r.o. | 2 | 3 707 241 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace | 6 | 2 556 198 Kč |
| Ing. David Sýkora, Ph.D. | 2 | 295 240 Kč |
| 24U s.r.o. | 1 | 246 840 Kč |
| Pavel Volek | 1 | 174 240 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 119 700 Kč |
| SYSTEMCONTROL s.r.o. | 2 | 74 400 Kč |
| DUPLEX s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| RENOB TASYB s.r.o. | 1 | 63 846 Kč |
| LR COSMETIC DANCE TEAM z. s. | 1 | 58 630 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 54 000 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 38 962 Kč |
| Dětská skupina Monty z.s. | 1 | 0 Kč |
| Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Střední škola, základní škola a mateřská škola Monty School | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace | 30 | 44 837 136 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 2 556 198 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 5 112 395 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 513 645 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 103 576 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 96 460 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 66 000 Kč |
| Potraviny | 81 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace | 4 | 5 112 395 Kč |
| MR Design CZ, s.r.o. | 2 | 513 645 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 103 576 Kč |
| Sanace a stavby APOLLO s.r.o. | 1 | 98 529 Kč |
| LR COSMETIC DANCE TEAM z. s. | 1 | 96 460 Kč |
| SYSTEMCONTROL s.r.o. | 1 | 66 000 Kč |
| Dětská skupina Monty z.s. | 1 | 0 Kč |
| GREX service, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Střední škola, základní škola a mateřská škola Monty School | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 5 112 395 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace | 11 | 878 210 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 6 645 321 Kč |
| Kancelář | 21 | 2 588 006 Kč |
| Nábytek | 2 | 1 405 168 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 1 245 695 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 379 982 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 105 300 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sanace a stavby APOLLO s.r.o. | 3 | 6 435 241 Kč |
| AMBRA - Group, s.r.o. | 2 | 1 252 994 Kč |
| MR Design CZ, s.r.o. | 1 | 771 980 Kč |
| SYSTEMCONTROL s.r.o. | 2 | 422 992 Kč |
| DUPLEX s.r.o. | 1 | 399 905 Kč |
| Luděk Schön | 1 | 250 000 Kč |
| RENOB TASYB s.r.o. | 1 | 107 080 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 107 000 Kč |
| LR COSMETIC DANCE TEAM z. s. | 1 | 105 300 Kč |
| Ing. David Sýkora, Ph.D. | 1 | 73 810 Kč |
| SAGITTA Ltd., spol. s r.o. | 1 | 59 990 Kč |
| Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Střední škola, základní škola a mateřská škola Monty School | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace | 17 | 9 986 292 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 223 | 51 623 440 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 2 556 198 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 249 260 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 181 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 104 648 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 58 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 441 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 81 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace | 4 | 2 737 698 Kč |
| MR Design CZ, s.r.o. | 4 | 1 857 350 Kč |
| LR COSMETIC DANCE TEAM z. s. | 2 | 104 648 Kč |
| DUPLEX s.r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 58 000 Kč |
| Radomír Hvolka | 1 | 0 Kč |
| A - Z služby škole, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 2 556 198 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace | 11 | 2 110 748 Kč |
| Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | 1 | 181 500 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 286 | 409 865 672 Kč |
| IT | 1 | 420 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 287 167 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 41 | 181 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 103 521 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 69 802 Kč |
| Telekomunikační služby | 3 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace | 12 | 7 850 093 Kč |
| SYSTEMCONTROL s.r.o. | 1 | 420 000 Kč |
| A - Z služby škole, s.r.o. | 1 | 287 167 Kč |
| AMEREX trade s.r.o. | 2 | 157 179 Kč |
| Lucie Skopalíková | 2 | 103 521 Kč |
| Radomír Hvolka | 1 | 69 802 Kč |
| DUALIS, SE | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 6 | 7 668 593 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace | 9 | 1 037 669 Kč |
| Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | 1 | 181 500 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 461 | 1 286 166 888 Kč |
| Školení a kurzy | 342 | 583 213 144 Kč |
| Nábytek | 121 | 54 965 324 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 262 | 22 188 248 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 352 413 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace | 8 | 822 196 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace | 7 | 822 196 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |