Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 12.02.1996 |
| IČO | 64830551 |
| Datová schránka | kcydzt6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 546 smluv za celkem 1 mld. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
28 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 424 617 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 25 127 066 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 15 844 371 Kč |
| Město Blatná | 6 | 7 205 420 Kč |
| Obec Úherce | 1 | 3 597 740 Kč |
| Město Klatovy | 5 | 3 181 400 Kč |
| Město Nepomuk | 3 | 3 140 877 Kč |
| Město Horažďovice | 2 | 1 210 266 Kč |
| Město Blovice | 2 | 460 961 Kč |
| Město Sušice | 1 | 431 970 Kč |
| Obec Předslav | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROVIA Silba, a.s. | 24 | 60 200 072 Kč |
| ROADFIN STAVBY s.r.o. | 2 | 25 127 066 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 55 | 226 879 799 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 279 894 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 129 282 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 973 977 Kč |
| Zemědělství | 2 | 156 776 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 124 735 365 Kč |
| Město Klatovy | 15 | 26 195 332 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 10 | 24 267 155 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 9 | 22 956 207 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 11 771 388 Kč |
| Město Blatná | 8 | 5 741 331 Kč |
| Město Nepomuk | 1 | 5 733 343 Kč |
| Domažlické městské lesy spol. s r.o. | 1 | 4 161 813 Kč |
| Město Tachov | 1 | 4 135 272 Kč |
| Město Blovice | 4 | 4 071 475 Kč |
| Město Sušice | 2 | 2 821 990 Kč |
| Město Horažďovice | 4 | 1 977 789 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 4 | 1 441 084 Kč |
| Město Přeštice | 1 | 937 150 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 802 031 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 746 939 Kč |
| Mateřská škola Blatná, Šilhova příspěvková organizace | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROVIA Silba, a.s. | 75 | 242 565 665 Kč |
| ROADFIN STAVBY s.r.o. | 8 | 124 735 365 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 48 | 126 119 004 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 2 200 021 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 703 045 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 300 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 117 612 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 77 665 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 11 | 35 446 867 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 9 | 30 379 268 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 16 151 945 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 13 441 742 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 13 278 846 Kč |
| Město Klatovy | 10 | 8 523 404 Kč |
| Město Domažlice | 5 | 8 352 791 Kč |
| Město Nepomuk | 4 | 7 082 853 Kč |
| Město Zbiroh | 2 | 3 724 132 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 2 | 1 436 128 Kč |
| Město Horažďovice | 2 | 1 151 814 Kč |
| Město Blatná | 4 | 1 146 497 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 1 | 996 885 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 357 490 Kč |
| Město Blovice | 1 | 300 000 Kč |
| Město Přeštice | 1 | 80 354 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROVIA Silba, a.s. | 63 | 141 851 016 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 2 | 12 861 048 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 42 | 145 346 603 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 14 992 062 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 2 279 544 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 5 | 1 172 228 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 372 733 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 5 | 59 168 531 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 15 | 45 633 861 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 5 | 26 157 271 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 21 582 884 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 6 | 11 767 710 Kč |
| Město Klatovy | 6 | 6 089 861 Kč |
| Město Nepomuk | 2 | 5 097 190 Kč |
| Město Plánice | 1 | 2 580 007 Kč |
| Město Sušice | 1 | 1 905 022 Kč |
| Obec Vrhaveč | 1 | 1 451 755 Kč |
| Město Horažďovice | 4 | 1 412 423 Kč |
| Město Blatná | 3 | 1 041 599 Kč |
| Obec Zdemyslice | 4 | 793 054 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 656 961 Kč |
| Město Blovice | 2 | 372 733 Kč |
| Obec Nové Mitrovice | 1 | 212 225 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROVIA Silba, a.s. | 63 | 185 923 088 Kč |
| BAGGER BS s.r.o. | 1 | 41 744 078 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 1 | 41 744 078 Kč |
| ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. | 1 | 41 744 078 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 1 | 41 744 078 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 41 744 078 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 2 | 16 564 848 Kč |
| Město Plánice | 1 | 2 580 007 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 38 | 76 893 321 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 17 772 804 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 2 507 905 Kč |
| Textilie | 1 | 362 250 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 348 795 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 4 | 272 373 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 9 | 25 218 721 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 24 899 242 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 6 | 22 748 813 Kč |
| Město Klatovy | 9 | 11 319 294 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 3 | 4 927 727 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 2 | 4 468 264 Kč |
| Město Nepomuk | 1 | 2 053 328 Kč |
| Město Horažďovice | 5 | 1 601 876 Kč |
| Obec Vrhaveč | 1 | 1 233 488 Kč |
| Obec Nové Mitrovice | 1 | 1 183 105 Kč |
| Obec Zdemyslice | 2 | 1 084 887 Kč |
| Město Blatná | 3 | 1 037 165 Kč |
| Město Kralovice | 2 | 289 035 Kč |
| Město Blovice | 4 | 272 373 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROVIA Silba, a.s. | 57 | 102 337 320 Kč |
| Město Klatovy | 8 | 10 497 658 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 2 | 1 237 385 Kč |
| Obec Nové Mitrovice | 1 | 1 183 105 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 29 | 46 282 123 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 16 118 491 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 6 154 477 Kč |
| Zemědělství | 2 | 4 976 791 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 3 720 878 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 536 344 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 278 808 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 118 961 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 29 757 319 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 8 | 15 325 831 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 6 | 10 031 111 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 2 | 7 271 087 Kč |
| Město Klatovy | 8 | 5 129 563 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 3 239 480 Kč |
| Obec Nové Mitrovice | 5 | 1 911 747 Kč |
| Město Blatná | 3 | 1 612 188 Kč |
| Město Kralovice | 1 | 1 168 708 Kč |
| Město Mariánské Lázně | 1 | 1 111 833 Kč |
| Obec Křenice | 1 | 1 085 375 Kč |
| Město Horažďovice | 3 | 471 102 Kč |
| Město Sušice | 1 | 423 669 Kč |
| Město Blovice | 1 | 118 961 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROVIA Silba, a.s. | 46 | 78 657 975 Kč |
| Město Klatovy | 1 | 1 684 685 Kč |
| Obec Nové Mitrovice | 1 | 356 368 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 26 | 401 657 065 Kč |
| Stavebnictví | 25 | 70 315 765 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 2 498 187 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 662 621 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 12 | 63 370 784 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 7 921 479 Kč |
| Město Stříbro | 1 | 5 554 507 Kč |
| Město Klatovy | 5 | 1 914 526 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 1 672 452 Kč |
| Město Blatná | 3 | 1 220 382 Kč |
| Město Mariánské Lázně | 2 | 963 933 Kč |
| Město Horažďovice | 3 | 868 999 Kč |
| Obec Ždírec | 1 | 631 332 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 1 | 246 048 Kč |
| Město Blovice | 1 | 84 707 Kč |
| Obec Seč | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROVIA Silba, a.s. | 34 | 84 449 150 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 1 292 402 Kč |
| Obec Seč | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,77 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 36 | 69 400 564 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 81 | 17 188 343 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 1 727 154 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 160 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 150 000 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 100 579 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 15 | 46 622 680 Kč |
| Město Stříbro | 1 | 5 736 481 Kč |
| Město Blatná | 7 | 4 958 446 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 3 202 799 Kč |
| Město Nepomuk | 2 | 2 154 342 Kč |
| Obec Chotěšov | 1 | 1 952 159 Kč |
| Město Klatovy | 5 | 1 836 328 Kč |
| Město Sušice | 2 | 1 786 957 Kč |
| Město Blovice | 4 | 1 664 072 Kč |
| Město Horažďovice | 8 | 1 046 822 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 2 | 991 675 Kč |
| Město Kralovice | 2 | 588 006 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 485 748 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROVIA Silba, a.s. | 52 | 73 026 514 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,51 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 47 | 65 993 024 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 755 748 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 164 093 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 130 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 21 | 31 323 440 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 16 848 976 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 4 | 7 655 439 Kč |
| Město Klatovy | 5 | 3 235 783 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 2 786 605 Kč |
| Obec Chotěšov | 1 | 1 885 782 Kč |
| Město Kralovice | 4 | 1 325 022 Kč |
| Město Horažďovice | 4 | 1 110 744 Kč |
| Město Blovice | 2 | 746 013 Kč |
| Obec Rochlov | 1 | 637 289 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 2 | 598 516 Kč |
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROVIA Silba, a.s. | 57 | 68 153 609 Kč |
| Obec Rochlov | 1 | 637 289 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 121 | 128 852 209 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 67 | 68 876 628 Kč |
| Stavebnictví | 44 | 55 316 912 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 12 603 232 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 89 | 11 099 594 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 17 | 7 255 983 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 49 | 4 923 571 Kč |
| Zemědělství | 1 | 223 546 Kč |
| Úklidové služby | 3 | 111 889 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 22 | 36 468 861 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 14 576 702 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 6 | 6 825 557 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 3 987 808 Kč |
| Město Blatná | 2 | 1 748 374 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 1 424 888 Kč |
| Obec Hradiště | 1 | 1 420 400 Kč |
| Město Sušice | 1 | 1 082 022 Kč |
| Město Klatovy | 3 | 1 015 196 Kč |
| Statutární město Plzeň | 3 | 991 833 Kč |
| Město Blovice | 3 | 856 991 Kč |
| Město Horažďovice | 3 | 499 010 Kč |
| Město Nepomuk | 1 | 116 463 Kč |
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EUROVIA Silba, a.s. | 60 | 71 014 103 Kč |