Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Martin Fišer
změna 01.08.2024
| Založeno | 01.09.1998 |
| IČO | 68321261 |
| Datová schránka | myaghtu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 618 smluv za celkem 280 mil. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
10 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
10,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 7 744 000 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 496 800 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 150 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace | 6 | 10 783 380 Kč |
| Matěj Šablatura | 2 | 589 270 Kč |
| ERVO stavby, spol. s r.o. | 1 | 567 954 Kč |
| CWM s.r.o. | 1 | 512 179 Kč |
| SIAD Czech spol. s r.o. | 3 | 450 000 Kč |
| ATLAS servis CZ, s.r.o. | 1 | 298 800 Kč |
| VOGEL nábytek s.r.o. | 1 | 255 117 Kč |
| Ing. Petr Zahraj | 1 | 235 950 Kč |
| DOM - ZO 13, s.r.o. | 2 | 200 000 Kč |
| Prádelna PRAPOS s.r.o. | 2 | 193 600 Kč |
| PRO-DOMA, SE | 1 | 181 500 Kč |
| Ergon - sociální podnik, z.s. | 1 | 181 500 Kč |
| J&P Silesia s.r.o. | 1 | 170 000 Kč |
| EXTERA INVEST a.s. | 1 | 150 963 Kč |
| DANEX - PLAST s.r.o. | 1 | 133 100 Kč |
| Würth, spol. s r.o. | 1 | 133 100 Kč |
| Jana Plačková | 1 | 133 100 Kč |
| LKQ CZ s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| GIENGER spol. s r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Stavebniny DEK a.s. | 1 | 100 000 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 1 | 98 000 Kč |
| Fortemix, s.r.o. | 1 | 87 000 Kč |
| 30759251 | 1 | 84 700 Kč |
| Český svářečský ústav s.r.o. | 1 | 70 000 Kč |
| Revize tlakových zařízení s.r.o. | 1 | 62 920 Kč |
| STAVCERT | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 7 744 000 Kč |
| Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace | 30 | 5 190 753 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 2 975 700 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 63 680 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,69 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 7 938 077 Kč |
| Školení a kurzy | 19 | 5 176 780 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 3 005 610 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 575 960 Kč |
| Nábytek | 1 | 443 390 Kč |
| Telco | 1 | 390 019 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 352 605 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 302 500 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 269 830 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 262 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 89 540 Kč |
| Kancelář | 1 | 67 760 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 50 400 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace | 54 | 13 756 715 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 7 938 077 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 3 005 610 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 50 400 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,74 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace | 64 | 18 178 312 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 7 938 077 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 2 808 378 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 2 198 218 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 9 353 300 Kč |
| Telco | 21 | 6 240 309 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 6 002 000 Kč |
| Školení a kurzy | 22 | 5 422 717 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 4 866 251 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 880 836 Kč |
| Nábytek | 2 | 960 088 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 788 920 Kč |
| IT Hardware | 2 | 625 341 Kč |
| Čisticí výrobky | 3 | 417 450 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 241 377 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 205 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 169 400 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 169 400 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 135 000 Kč |
| Letecká přeprava | 1 | 110 000 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 84 700 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 39 900 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace | 61 | 16 890 505 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 9 353 300 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 6 002 000 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 880 836 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,08 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 9 353 300 Kč |
| Stroje a zařízení | 18 | 7 323 365 Kč |
| Školení a kurzy | 26 | 6 977 925 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 2 528 256 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 071 718 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 245 630 Kč |
| Kancelář | 1 | 145 200 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 135 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 120 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 108 900 Kč |
| Energie | 2 | 87 120 Kč |
| Právní služby | 33 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace | 45 | 10 999 659 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 9 353 300 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 2 128 256 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,73 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,92 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 17 135 782 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 9 353 300 Kč |
| Školení a kurzy | 26 | 7 654 976 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 5 493 468 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 2 419 920 Kč |
| IT | 1 | 604 758 Kč |
| Kancelář | 1 | 145 200 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 135 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 107 690 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 96 800 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 56 628 Kč |
| Telekomunikační služby | 4 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace | 42 | 17 503 340 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 17 135 782 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 9 353 300 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 6 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,12 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,47 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Chemické výrobky | 81 | 11 175 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 7 528 248 Kč |
| Školení a kurzy | 20 | 6 063 255 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 3 476 156 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 1 290 324 Kč |
| IT | 1 | 604 758 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 319 790 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 198 900 Kč |
| Kancelář | 1 | 145 200 Kč |
| Letecká přeprava | 1 | 95 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 83 127 Kč |
| Telekomunikační služby | 13 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace | 53 | 18 188 207 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 3 476 156 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 13 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,42 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,32 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,32 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 66 | 46 666 719 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 97 | 23 113 400 Kč |
| Kancelář | 113 | 14 649 048 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 14 029 950 Kč |
| Školení a kurzy | 22 | 5 793 831 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 3 912 514 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 240 492 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 17 | 1 196 448 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 722 370 Kč |
| IT | 2 | 641 058 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 635 300 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 326 700 Kč |
| Osobní vozidla | 17 | 310 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 87 120 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 84 234 Kč |
| Letecká přeprava | 1 | 76 000 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 64 130 Kč |
| Telekomunikační služby | 13 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace | 54 | 16 770 847 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 14 029 950 Kč |
| Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace | 1 | 310 000 Kč |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 1 | 66 550 Kč |
| Statutární město Havířov | 4 | 64 130 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 13 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
24 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 32,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace | 44 | 14 312 365 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 10 961 803 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 4 676 650 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 3 354 266 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 500 000 Kč |
| Statutární město Havířov | 5 | 95 590 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 20 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
31 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 53,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 324 | 1 142 309 984 Kč |
| IT Hardware | 81 | 44 605 394 Kč |
| Čisticí výrobky | 257 | 36 267 160 Kč |
| IT | 81 | 35 725 311 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 114 | 13 785 627 Kč |
| Letecká přeprava | 65 | 6 328 948 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 33 | 4 930 890 Kč |
| Školení a kurzy | 29 | 4 157 482 Kč |
| Dary a dotace | 177 | 3 370 390 Kč |
| Energie | 33 | 1 393 920 Kč |
| Technické služby | 17 | 197 468 Kč |
| Telekomunikační služby | 808 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 133 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 16 123 528 Kč |
| Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace | 40 | 5 621 148 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 8 470 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 13 | 0 Kč |