Soukromá firma. Školská právnická osoba. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Nikola Sklenářová
změna 18.04.2025
| Založeno | 01.09.1999 |
| IČO | 68941811 |
| Datová schránka | cnjmc7k |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 44 smluv za celkem 12 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 500 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 131 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace | 2 | 2 441 250 Kč |
| Statutární město Opava | 3 | 631 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Církevní konzervatoř Německého řádu | 5 | 3 072 450 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 3 | 3 937 500 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 213 410 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace | 3 | 3 937 500 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 109 710 Kč |
| Statutární město Opava | 2 | 103 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Církevní konzervatoř Německého řádu | 6 | 4 150 910 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 700 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 498 750 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 263 312 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 3 | 807 600 Kč |
| Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace | 3 | 498 750 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 213 712 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Církevní konzervatoř Německého řádu | 8 | 1 520 062 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 31 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 2 | 169 170 Kč |
| Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace | 1 | 31 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Církevní konzervatoř Německého řádu | 3 | 200 670 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 4 | 856 750 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 300 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 109 990 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace | 4 | 856 750 Kč |
| Statutární město Opava | 3 | 409 990 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Církevní konzervatoř Německého řádu | 7 | 1 266 740 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 2 667 000 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 40 475 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace | 1 | 2 667 000 Kč |
| Statutární město Opava | 2 | 40 475 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Církevní konzervatoř Německého řádu | 4 | 2 707 475 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 306 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 96 000 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 86 160 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace | 2 | 402 000 Kč |
| Statutární město Opava | 2 | 86 160 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Církevní konzervatoř Německého řádu | 6 | 488 160 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 254 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 1 | 200 000 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 54 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Církevní konzervatoř Německého řádu | 2 | 254 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 330 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 1 | 300 000 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 30 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Církevní konzervatoř Německého řádu | 2 | 330 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 362 920 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 1 | 300 000 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 62 920 Kč |
| Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Církevní konzervatoř Německého řádu | 3 | 362 920 Kč |