Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 17.02.2000 |
| IČO | 70828334 |
| Datová schránka | 7nik565 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 388 smluv za celkem 634 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
2,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 12 | 44 062 218 Kč |
| Sociální služby | 1 | 11 718 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 10 639 500 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 584 094 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 386 837 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 127 088 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 3 | 64 797 000 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 26 | 4 020 473 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 544 500 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 5 | 65 341 500 Kč |
| PRIMA, akciová společnost | 1 | 1 320 481 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 2 | 508 296 Kč |
| Jaroslav Švehla | 3 | 389 862 Kč |
| Miloslav Silovský | 1 | 263 613 Kč |
| DOLÁK s.r.o. | 3 | 224 100 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 208 254 Kč |
| Ing. Aleš Řehoř | 1 | 161 742 Kč |
| SALMON-GASTRO s.r.o. | 1 | 140 877 Kč |
| SALESIANER MIETTEX CHEMUNG s.r.o. | 1 | 135 056 Kč |
| My Aura s.r.o. | 1 | 127 088 Kč |
| JIKOS Strakonice, s.r.o. | 1 | 108 239 Kč |
| Eva Vávrová | 1 | 95 364 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 90 353 Kč |
| GORSTAV, stavební společnost, s.r.o. | 1 | 88 342 Kč |
| REDVEL s.r.o. | 1 | 82 320 Kč |
| GAMA HOLDING Praha a.s. | 1 | 76 485 Kč |
| NEKTAR NATURA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| RSM Payroll Centre CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,27 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,27 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 51 975 000 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 4 312 523 Kč |
| Sociální péče | 34 | 3 665 357 Kč |
| Služby závodních jídelen | 11 | 1 300 992 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 163 060 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 639 642 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 533 794 Kč |
| Nábytek | 4 | 526 783 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 524 695 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 498 600 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 173 128 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 144 800 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 134 504 Kč |
| Kosmetika | 2 | 128 886 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 82 885 Kč |
| IT Hardware | 1 | 72 245 Kč |
| Kancelář | 2 | 59 871 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 1 | 51 755 000 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 76 | 15 795 572 Kč |
| Město Strakonice | 2 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,37 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 51 208 000 Kč |
| Sociální péče | 39 | 7 886 371 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 2 906 274 Kč |
| Stroje a zařízení | 3 | 2 882 184 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 758 894 Kč |
| Služby závodních jídelen | 11 | 1 287 318 Kč |
| IT Hardware | 2 | 250 993 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 188 048 Kč |
| Nábytek | 2 | 173 513 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 101 640 Kč |
| Kancelář | 1 | 91 936 Kč |
| Zdravotnický hygienický materiál | 1 | 88 550 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 69 817 Kč |
| Sociální služby | 2 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 1 | 51 208 000 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 71 | 14 547 168 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 3 202 991 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 53 806 000 Kč |
| Sociální služby | 1 | 16 524 000 Kč |
| Sociální péče | 18 | 2 270 556 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 472 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 1 008 830 Kč |
| Služby závodních jídelen | 9 | 966 250 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 765 930 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 401 696 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 95 753 Kč |
| IT | 1 | 72 878 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 3 | 70 330 000 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 38 | 7 458 757 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 4 | 70 330 000 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 3 | 1 688 923 Kč |
| Charita Strakonice | 11 | 1 184 428 Kč |
| RO Gastroservis - CB s.r.o. | 2 | 1 134 046 Kč |
| GAMA ENERGY s.r.o. | 1 | 524 830 Kč |
| GASTROPROFIS INTERNATIONAL s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| KLIMEX - N vzduchotechnika, s.r.o. | 1 | 401 696 Kč |
| Stamed s.r.o. | 2 | 385 921 Kč |
| Pavel Matoušek | 3 | 342 672 Kč |
| CM security system, s.r.o. | 2 | 311 945 Kč |
| 4K - stav, s.r.o. | 1 | 176 758 Kč |
| Ing. Aleš Řehoř | 2 | 168 837 Kč |
| Herličky s.r.o. | 1 | 141 755 Kč |
| Antonín Votava | 1 | 134 588 Kč |
| František Vávra | 1 | 132 730 Kč |
| Karel Krejčí | 1 | 95 824 Kč |
| Zdravotnický dům s.r.o. | 1 | 77 422 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 72 381 Kč |
| Obec Radošovice | 1 | 0 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky, z. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 32 | 44 500 409 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 10 594 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 109 348 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 858 866 Kč |
| Služby závodních jídelen | 6 | 569 847 Kč |
| Čisticí výrobky | 3 | 214 852 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 188 301 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 177 973 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 104 050 Kč |
| Zemědělství | 1 | 88 624 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 88 179 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 79 950 Kč |
| Kancelář | 1 | 65 312 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 5 | 52 167 000 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 53 | 7 472 711 Kč |
| Město Strakonice | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 8 | 52 167 000 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 1 875 500 Kč |
| RO Gastroservis - CB s.r.o. | 7 | 1 482 802 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 6 | 764 046 Kč |
| Charita Strakonice | 6 | 569 847 Kč |
| Jiří Michalik | 1 | 284 697 Kč |
| Ing. Aleš Řehoř | 4 | 263 542 Kč |
| David Ullmann | 1 | 156 776 Kč |
| Luboš Sosna | 1 | 136 863 Kč |
| Jan Maršala | 1 | 127 837 Kč |
| Tomáš Pála | 2 | 126 888 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 123 376 Kč |
| Antonín Votava | 1 | 111 856 Kč |
| Milan Macháček | 1 | 104 050 Kč |
| František Blovský | 1 | 101 171 Kč |
| SU - servis s. r. o. | 1 | 91 398 Kč |
| Bc. Oldřich Saiko | 1 | 91 143 Kč |
| Jiří Klas | 1 | 89 907 Kč |
| 2P SERVIS s.r.o. | 1 | 88 730 Kč |
| Ing. Vladislav Bouše | 1 | 88 624 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 88 179 Kč |
| SORUDO CZ s.r.o. | 1 | 79 950 Kč |
| František Vávra | 1 | 79 800 Kč |
| UNTRACO s.r.o. | 1 | 79 785 Kč |
| Pavel Kalous | 1 | 77 072 Kč |
| GORSTAV, stavební společnost, s.r.o. | 1 | 69 200 Kč |
| Martin Šíma | 1 | 67 980 Kč |
| ŽÁK D.I. s.r.o. | 1 | 67 873 Kč |
| TEXODO, spol. s r.o. | 1 | 64 642 Kč |
| GASTROPROFIS INTERNATIONAL s.r.o. | 1 | 61 878 Kč |
| Gražyna Pospíchalová | 1 | 57 300 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 45 250 756 Kč |
| Sociální péče | 23 | 4 293 407 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 397 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 188 470 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 119 471 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 90 750 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 77 072 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 75 414 Kč |
| IT | 1 | 38 319 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 2 | 45 250 756 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 30 | 5 280 802 Kč |
| Město Strakonice | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 6 | 45 250 756 Kč |
| DENTIMED s.r.o. | 1 | 1 760 000 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 1 | 397 900 Kč |
| SORAL medical s.r.o. | 2 | 381 809 Kč |
| MSM, spol. s r.o. | 2 | 292 578 Kč |
| AJAX CZ s.r.o. | 1 | 241 279 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 188 470 Kč |
| TAPAS spol. s r.o. | 1 | 185 099 Kč |
| Stanislav Kotlár | 2 | 166 990 Kč |
| Ing. Aleš Řehoř | 1 | 164 464 Kč |
| Luboš Sosna | 1 | 161 063 Kč |
| RO Gastroservis - CB s.r.o. | 1 | 124 176 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 119 471 Kč |
| Alliance Laundry CE s.r.o. | 1 | 113 916 Kč |
| MAPO medical s.r.o. | 1 | 95 832 Kč |
| MediCredit a.s. | 1 | 95 065 Kč |
| Polanka Miloš, Ing. | 1 | 90 750 Kč |
| Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky, z. s. | 1 | 90 387 Kč |
| Jiří Klas | 1 | 89 907 Kč |
| Ing. Vladislav Bouše | 1 | 88 624 Kč |
| GORSTAV, stavební společnost, s.r.o. | 1 | 83 732 Kč |
| Martin Šíma | 1 | 82 256 Kč |
| Pavel Kalous | 1 | 77 072 Kč |
| TEXODO, spol. s r.o. | 1 | 76 230 Kč |
| 2P SERVIS s.r.o. | 1 | 75 414 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 2 | 38 319 Kč |
| NoVy Vacov, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 40 817 000 Kč |
| Sociální péče | 13 | 1 433 839 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 1 397 101 Kč |
| Zemědělství | 1 | 240 612 Kč |
| Kancelář | 1 | 159 424 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 69 286 Kč |
| Nábytek | 1 | 60 500 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 1 | 40 817 000 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 20 | 3 360 762 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 2 | 40 817 000 Kč |
| Alliance Laundry CE s.r.o. | 2 | 793 650 Kč |
| RO Gastroservis - CB s.r.o. | 3 | 743 182 Kč |
| MSM, spol. s r.o. | 2 | 247 163 Kč |
| Luboš Sosna | 1 | 240 790 Kč |
| Ing. Vladislav Bouše | 1 | 240 612 Kč |
| Miroslav Kopenec | 1 | 234 099 Kč |
| AJAX CZ s.r.o. | 1 | 159 424 Kč |
| Pro CleanLife s.r.o. | 1 | 142 680 Kč |
| Jan Chadim | 2 | 133 100 Kč |
| 1 | 122 824 Kč | |
| František Blovský | 1 | 100 853 Kč |
| SIXTOL s.r.o. | 1 | 69 696 Kč |
| PROMA REHA, s.r.o. | 1 | 69 286 Kč |
| SUCOM PRODUCTION s.r.o. | 1 | 63 404 Kč |
| TEXODO, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 41 512 000 Kč |
| Sociální služby | 2 | 14 187 915 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 844 470 Kč |
| Sociální péče | 4 | 712 790 Kč |
| IT | 1 | 22 731 Kč |
| Leciva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 5 | 55 699 915 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 6 | 1 579 991 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 6 | 55 699 915 Kč |
| GORSTAV, stavební společnost, s.r.o. | 1 | 844 470 Kč |
| Lukáš Valdman | 1 | 241 810 Kč |
| TAPSCOR s.r.o. | 1 | 199 210 Kč |
| Pro CleanLife s.r.o. | 1 | 188 880 Kč |
| VKS stavební s.r.o. | 1 | 82 890 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 22 731 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 39 525 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 1 376 082 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 910 910 Kč |
| Zemědělství | 3 | 215 743 Kč |
| Sociální péče | 2 | 163 367 Kč |
| Kancelář | 1 | 151 008 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 71 378 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 1 | 39 525 000 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 10 | 2 888 488 Kč |
| Město Strakonice | 2 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 4 | 39 525 000 Kč |
| VKS stavební s.r.o. | 2 | 1 074 277 Kč |
| EUROTEC Medical, s.r.o. | 1 | 619 793 Kč |
| AJAX CZ s.r.o. | 1 | 466 891 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 289 398 Kč |
| Bc. Oldřich Saiko | 2 | 222 386 Kč |
| Ing. Vladislav Bouše | 1 | 215 743 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| NOVASS CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 53 895 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 6 652 804 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 2 302 583 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 1 717 129 Kč |
| Sociální služby | 1 | 1 704 648 Kč |
| IT Hardware | 1 | 296 945 Kč |
| Sociální péče | 1 | 53 119 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 4 | 55 599 648 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 10 | 11 022 580 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 8 | 58 926 050 Kč |
| GASTROPROFIS INTERNATIONAL s.r.o. | 1 | 3 326 402 Kč |
| AUTO KÁPL s.r.o. | 3 | 1 717 129 Kč |
| PROMA REHA, s.r.o. | 1 | 1 377 429 Kč |
| AJAX CZ s.r.o. | 1 | 826 418 Kč |
| Ing. Aleš Řehoř | 1 | 296 945 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 98 736 Kč |
| TH connect s.r.o. | 1 | 53 119 Kč |