Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.2001 |
| IČO | 70873046 |
| Datová schránka | 86bk6ym |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 718 smluv za celkem 459 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
11 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
13,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 18 184 326 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 2 374 349 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 462 774 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 107 446 Kč |
| IT | 2 | 72 600 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 72 600 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PPF banka a.s. | 2 | 18 184 326 Kč |
| Domov Sulická | 21 | 7 721 777 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Sulická | 2 | 18 184 326 Kč |
| IPODEC - ČISTÉ MĚSTO a.s. | 1 | 3 531 759 Kč |
| SEPOS, spol. s r. o. | 1 | 2 153 437 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 462 774 Kč |
| šéfbot s.r.o. | 1 | 350 900 Kč |
| STAVBY OLEH s.r.o. | 1 | 220 912 Kč |
| RUMILTON, spol. s r.o. | 1 | 175 813 Kč |
| HOFMAN ARCHITEKTI s.r.o. | 1 | 151 250 Kč |
| ALGIZ s.r.o. | 1 | 125 840 Kč |
| EuroClean, s.r.o. | 1 | 109 033 Kč |
| L'ORÉAL Česká republika s.r.o. | 1 | 107 446 Kč |
| Michaela Volková | 1 | 104 175 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 1 | 83 239 Kč |
| Flying Kale s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Mediaboard s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| MgA. Hana Holá | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Blanka Kvasnicová | 1 | 0 Kč |
| Zuzana Bartošová | 1 | 0 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Kateřina Mašanková | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Jaroslava Chaloupková | 1 | 0 Kč |
| Magdalena Slabá | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,83 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 7 | 93 318 311 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 9 766 237 Kč |
| Stavebnictví | 20 | 5 740 026 Kč |
| Právní služby | 3 | 4 912 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 16 | 1 651 518 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 970 208 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 559 664 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 468 270 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 423 500 Kč |
| Sociální péče | 2 | 359 370 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 305 973 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 252 700 Kč |
| Elektricka energie | 1 | 175 450 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 169 759 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 157 177 Kč |
| Nábytek | 1 | 129 470 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 78 045 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 77 810 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 72 600 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 0 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 3 | 0 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PPF banka a.s. | 7 | 93 318 311 Kč |
| Domov Sulická | 98 | 29 083 110 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 350 000 Kč |
| Pražské centrum obnovitelné energie | 1 | 0 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 1 | 38 720 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 26 | 12 692 676 Kč |
| Stavebnictví | 26 | 10 479 440 Kč |
| Právní služby | 3 | 5 593 588 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 14 | 4 815 739 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 26 | 4 405 147 Kč |
| IT | 4 | 3 909 654 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 3 871 649 Kč |
| Odpady | 4 | 3 622 676 Kč |
| Zemědělství | 2 | 1 773 091 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 479 327 Kč |
| Nábytek | 6 | 785 731 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 571 072 Kč |
| Kancelář | 2 | 312 534 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 242 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 179 975 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 162 689 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 156 079 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 148 179 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 137 700 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 1 | 132 357 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 0 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Sulická | 120 | 78 736 387 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 6 816 700 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 4 598 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 3 961 545 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 1 207 173 Kč |
| Právní služby | 14 | 796 301 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 732 899 Kč |
| Energie | 4 | 456 303 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 304 678 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 2 | 276 400 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 271 091 Kč |
| IT | 2 | 242 024 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 128 330 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 67 958 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 67 530 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Sociální péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Sulická | 45 | 20 264 644 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 3 | 456 303 Kč |
| Domov pro seniory Háje | 1 | 67 958 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oxixo spol. s r.o. | 1 | 6 497 114 Kč |
| PREMIO INVEST s.r.o. | 2 | 4 917 586 Kč |
| SIMMAX s.r.o. | 1 | 3 961 545 Kč |
| TeS, spol. s r. o. Chotěboř | 1 | 1 026 278 Kč |
| ARROWS advokátní kancelář, s.r.o. | 6 | 568 700 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 4 | 547 491 Kč |
| Domov Sulická | 4 | 524 262 Kč |
| TELMO a.s. | 2 | 344 476 Kč |
| Oleh Sheremeta | 1 | 304 678 Kč |
| Nadace 3WFoundation | 1 | 297 660 Kč |
| ABC Engineering, spol. s r.o. | 2 | 241 498 Kč |
| Formirex s.r.o. | 1 | 227 601 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 222 140 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 2 | 191 000 Kč |
| Raidho s.r.o. | 1 | 174 240 Kč |
| MONTÁŽE ČAKOVICE s.r.o. | 1 | 150 585 Kč |
| NOUVEAU DÉPART spol. s r.o. | 1 | 128 330 Kč |
| ALEF NULA,a.s. | 1 | 91 433 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| Petr Zeman | 1 | 83 200 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 67 784 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 67 530 Kč |
| Jan Kasa | 1 | 63 025 Kč |
| Alžběta Stöcklová | 1 | 0 Kč |
| Klára Kůtová | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Jana Medlíková | 1 | 0 Kč |
| Kristýna Marková | 1 | 0 Kč |
| Lucie Vohnická | 1 | 0 Kč |
| Marek Biroš | 1 | 0 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Soňa CUHROVÁ | 1 | 0 Kč |
| Kateřina Balická | 1 | 0 Kč |
| Magdalena Slabá | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 31,48 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 14 133 808 Kč |
| Nábytek | 2 | 7 471 986 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 190 640 Kč |
| Jiná energie | 1 | 906 209 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 4 | 534 800 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 462 402 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 328 053 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 178 250 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 146 942 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 98 615 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 66 550 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 65 388 Kč |
| Školení a kurzy | 10 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Sociální péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Sulická | 50 | 27 493 112 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,34 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,39 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 51 | 7 724 490 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 5 501 361 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 4 358 188 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 29 | 4 350 969 Kč |
| Právní služby | 1 | 2 407 900 Kč |
| Odpady | 1 | 2 299 000 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 2 099 462 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 1 631 080 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 1 290 240 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 805 114 Kč |
| Sociální služby | 27 | 435 540 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 394 154 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 242 968 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 183 390 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 1 | 131 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 98 279 Kč |
| Technické služby | 1 | 92 947 Kč |
| IT Hardware | 1 | 87 665 Kč |
| Zemědělství | 1 | 74 899 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 72 852 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 0 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Sulická | 59 | 23 383 179 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,14 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 201 | 133 951 475 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 101 | 33 872 560 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 201 | 26 984 932 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 9 502 947 Kč |
| Školení a kurzy | 911 | 7 741 440 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 3 019 793 Kč |
| IT Hardware | 27 | 2 704 630 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 1 663 992 Kč |
| Zdravotnický materiál | 11 | 1 661 137 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 1 588 004 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 1 431 750 Kč |
| Kancelář | 1 | 943 000 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 894 500 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 512 659 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 4 | 479 850 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 288 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 280 236 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 213 836 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 121 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 91 960 Kč |
| Odpady | 2 | 90 750 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 72 600 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Sulická | 98 | 37 206 682 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,79 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 66 408 931 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 101 | 30 150 182 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 8 167 064 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 26 | 3 352 281 Kč |
| IT | 2 | 1 899 821 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 593 388 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 547 536 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 449 864 Kč |
| Kancelář | 2 | 339 500 Kč |
| Právní služby | 5 | 302 500 Kč |
| Nábytek | 2 | 200 721 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 191 360 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 154 638 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 136 708 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Sulická | 55 | 81 589 063 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 154 638 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAK stavební společnost, a.s. | 6 | 65 346 051 Kč |
| PREMIO INVEST s.r.o. | 4 | 8 439 285 Kč |
| Apollo IT s.r.o. | 4 | 2 080 692 Kč |
| Private Construction s.r.o. | 1 | 896 940 Kč |
| RAPET - servis s.r.o. | 1 | 547 536 Kč |
| ARROWS advokátní kancelář, s.r.o. | 8 | 484 000 Kč |
| Josef Fábera | 1 | 435 250 Kč |
| ORTOSERVIS s.r.o. | 1 | 339 500 Kč |
| TIBEX s.r.o. | 1 | 327 281 Kč |
| Vzduchotechnika Macák, spol. s r.o. | 1 | 305 898 Kč |
| WIKO Praha, s.r.o. | 2 | 226 388 Kč |
| MÚZO Praha s.r.o. | 2 | 217 800 Kč |
| Oxixo spol. s r.o. | 2 | 200 721 Kč |
| PROSAZ, z. ú. | 1 | 191 360 Kč |
| Domov Sulická | 1 | 154 638 Kč |
| Collabrains s.r.o. | 2 | 149 101 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 143 966 Kč |
| MONTÁŽE ČAKOVICE s.r.o. | 3 | 105 270 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 1 | 85 951 Kč |
| Solift, s.r.o. | 1 | 84 579 Kč |
| MIROS, spol. s r.o. | 1 | 81 500 Kč |
| Bazénářství s.r.o. | 1 | 81 001 Kč |
| Nadace Charty 77 | 1 | 80 000 Kč |
| TENTino s.r.o. | 1 | 70 156 Kč |
| ATEXKOM s.r.o. | 1 | 69 212 Kč |
| SULKO s. r. o. | 1 | 67 546 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 63 388 Kč |
| PKF APOGEO Services, s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| Jan Chadraba | 1 | 58 191 Kč |
| PH-tonery s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MK MARKET spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,19 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Sulická | 83 | 16 543 618 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,78 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,39 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 226 | 2 787 655 915 Kč |
| Pojišťovací služby | 452 | 727 135 808 Kč |
| Právní služby | 727 | 354 908 125 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 251 | 260 761 106 Kč |
| Nábytek | 426 | 238 412 922 Kč |
| Dary a dotace | 602 | 75 770 862 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 207 | 66 922 205 Kč |
| Zemědělství | 101 | 49 369 340 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 76 | 45 388 876 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 276 | 30 110 871 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 251 | 25 654 800 Kč |
| Sociální péče | 101 | 9 044 250 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 26 | 4 573 155 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 3 504 377 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 1 823 352 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 575 355 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 121 000 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 90 750 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 73 568 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Sulická | 57 | 20 914 732 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ANTA spol. s r.o. | 5 | 4 951 320 Kč |
| PREMIO INVEST s.r.o. | 2 | 3 461 691 Kč |
| TELMO a.s. | 1 | 2 715 633 Kč |
| MONTÁŽE ČAKOVICE s.r.o. | 2 | 2 203 527 Kč |
| Oxixo spol. s r.o. | 2 | 1 569 370 Kč |
| SANKOL, zahradnická s.r.o. | 1 | 1 393 920 Kč |
| Private Construction s.r.o. | 5 | 982 897 Kč |
| PMN-Výroba nerezového zařízení s.r.o. | 2 | 575 355 Kč |
| PRAGMIC, spol. s r.o. | 8 | 487 600 Kč |
| WIKO Praha, s.r.o. | 3 | 307 766 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 4 | 280 345 Kč |
| MINERA stavební a obchodní společnost, s.r.o. | 1 | 235 200 Kč |
| Legalcom advokátní kancelář, s.r.o. | 2 | 229 900 Kč |
| TZMO Czech Republic s.r.o. | 3 | 167 864 Kč |
| Michal Grolmus | 1 | 154 000 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 146 826 Kč |
| EUROTEC Medical, s.r.o. | 1 | 120 758 Kč |
| Karel Morávek | 1 | 90 976 Kč |
| Love Trouble s.r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| Nadace rozvoje občanské společnosti | 1 | 90 000 Kč |
| GASTROFORM, s.r.o. | 1 | 88 472 Kč |
| Ing. Ivo Tříska, CSc. | 1 | 76 000 Kč |
| DELTA Svratka s.r.o. | 1 | 74 234 Kč |
| Pody print s.r.o. | 1 | 73 769 Kč |
| Collabrains s.r.o. | 1 | 73 568 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 1 | 67 391 Kč |
| PRVNÍ CHRÁNĚNÁ DÍLNA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Domov Sulická | 2 | 0 Kč |