Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Milan Budín
změna 11.07.2022
| Založeno | 28.11.2001 |
| IČO | 70879940 |
| Datová schránka | q3umnve |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 192 smluv za celkem 28 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
15,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 4 | 745 677 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 600 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 167 600 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 138 603 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 600 000 Kč |
| ELBAU-MONT s.r.o. | 2 | 483 402 Kč |
| Vít Cibulka | 2 | 223 825 Kč |
| HÝŽA PODLAHY s.r.o. | 1 | 180 435 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 138 603 Kč |
| Sportovní zařízení města Kroměříže, příspěvková organizace | 1 | 112 869 Kč |
| RÁZTOKA s.r.o. | 1 | 98 600 Kč |
| Ing. Jaromír Liner | 1 | 81 840 Kč |
| TANA school s.r.o. | 1 | 72 842 Kč |
| Martin Vacek | 1 | 69 000 Kč |
| MASO V+W, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440, příspěvková organizace | 13 | 2 061 415 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 9 | 1 178 191 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 800 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 679 990 Kč |
| IT | 1 | 544 500 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 270 498 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 129 798 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 121 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CK SEAGULL s.r.o. | 1 | 800 000 Kč |
| relaylogic s.r.o. | 1 | 544 500 Kč |
| LEVI, spol. s.r.o. | 3 | 360 680 Kč |
| ELBAU-MONT s.r.o. | 1 | 271 706 Kč |
| Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440, příspěvková organizace | 1 | 270 498 Kč |
| eŽaluzie Kroměříž s.r.o. | 2 | 212 660 Kč |
| Petr Vykouřil | 1 | 199 331 Kč |
| TANA school s.r.o. | 1 | 195 318 Kč |
| Roman Šikula | 1 | 179 310 Kč |
| Resort Kovács s.r.o. | 1 | 140 000 Kč |
| HÝŽA PODLAHY s.r.o. | 1 | 139 607 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 133 606 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 129 798 Kč |
| Sportovní zařízení města Kroměříže, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| aitelogic s.r.o. | 1 | 119 987 Kč |
| Zdeněk Stavjaník | 1 | 108 896 Kč |
| Petr Shromáždil | 1 | 78 166 Kč |
| S.M.K., a.s. | 1 | 73 000 Kč |
| Pavel Dobiáš | 1 | 68 786 Kč |
| Hanácká pekárna s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440, příspěvková organizace | 23 | 3 876 351 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 270 498 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 9 | 1 313 764 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 535 249 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 440 650 Kč |
| Nábytek | 2 | 304 568 Kč |
| IT | 1 | 210 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 188 639 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 184 546 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 170 368 Kč |
| IT Hardware | 1 | 164 887 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gastron CZ a.s. | 1 | 592 888 Kč |
| Mgr. Barbora Dokoupilová | 1 | 466 400 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 2 | 304 568 Kč |
| TANA school s.r.o. | 2 | 229 029 Kč |
| EDOOKIT s.r.o. | 1 | 210 000 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 188 639 Kč |
| InErudico - inovace ve vzdělávání, z.s. | 2 | 184 546 Kč |
| Caballeros, z. s. | 2 | 170 368 Kč |
| Roman Šikula | 1 | 169 850 Kč |
| CSF, s.r.o. | 1 | 164 887 Kč |
| Ing. Jaromír Liner | 2 | 162 545 Kč |
| aitelogic s.r.o. | 2 | 150 484 Kč |
| Petr Vykouřil | 1 | 127 524 Kč |
| Radek Dvořák | 1 | 110 880 Kč |
| ILC Czechoslovakia, s.r.o. | 1 | 105 840 Kč |
| HOTEL RADHOŠŤ s.r.o. | 1 | 98 000 Kč |
| T.S.BOHEMIA a.s. | 1 | 89 940 Kč |
| Pavel Tvrdoň | 1 | 69 120 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 68 849 Kč |
| Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž | 1 | 0 Kč |
| Žij dobře s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Rezidence Palackého s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Sportovní zařízení města Kroměříže, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| JIP východočeská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440, příspěvková organizace | 30 | 3 664 356 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,46 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 10 | 1 149 274 Kč |
| Energie | 1 | 792 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 604 060 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 334 010 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 140 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 133 796 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 98 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 90 750 Kč |
| Potraviny | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440, příspěvková organizace | 37 | 3 166 994 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 98 000 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 76 896 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 19,05 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 13 | 2 148 609 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 295 200 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 222 095 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 2 | 363 303 Kč |
| Petr Shromáždil | 1 | 326 216 Kč |
| Zdeněk Stavjaník | 1 | 300 941 Kč |
| René Uličník | 1 | 295 545 Kč |
| Roman Šikula | 2 | 295 200 Kč |
| Bc. Zuzana Hrabalová | 2 | 277 650 Kč |
| Gastron CZ a.s. | 1 | 183 896 Kč |
| Mgr. Barbora Dokoupilová | 1 | 170 100 Kč |
| aitelogic s.r.o. | 1 | 120 060 Kč |
| Horský penzion BALNEA s.r.o. | 1 | 76 320 Kč |
| TANA school s.r.o. | 1 | 74 874 Kč |
| ONENESS o.p.s. | 1 | 67 100 Kč |
| HÝŽA PODLAHY s.r.o. | 1 | 62 705 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 51 995 Kč |
| Rezidence Palackého s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VDC kancelářská technika s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BIOPAS, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440, příspěvková organizace | 20 | 2 665 904 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 5 | 891 736 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 293 252 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 276 303 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 128 500 Kč |
| Nábytek | 1 | 62 116 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdeněk Stavjaník | 1 | 298 700 Kč |
| ROOS KROMĚŘÍŽ, s.r.o. | 1 | 293 252 Kč |
| Petr Shromáždil | 1 | 263 998 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 173 800 Kč |
| Gastron CZ a.s. | 1 | 129 349 Kč |
| Zdeněk Pospíšil | 1 | 128 500 Kč |
| HÝŽA PODLAHY s.r.o. | 1 | 102 463 Kč |
| VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o. | 1 | 97 226 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 62 116 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 51 995 Kč |
| Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440, příspěvková organizace | 1 | 50 508 Kč |
| FAKO spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440, příspěvková organizace | 12 | 1 601 399 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 50 508 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 8 | 1 445 645 Kč |
| Energie | 1 | 400 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 123 750 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 64 330 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| aitelogic s.r.o. | 1 | 515 460 Kč |
| Český Energetický Dodavatel a.s. v likvidaci | 1 | 400 000 Kč |
| René Uličník | 1 | 235 547 Kč |
| Petr Shromáždil | 1 | 189 486 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 145 118 Kč |
| Zdeněk Pospíšil | 1 | 123 750 Kč |
| Zdeněk Stavjaník | 1 | 111 075 Kč |
| Kovovýroba Pěnička s.r.o. | 1 | 92 142 Kč |
| HÝŽA PODLAHY s.r.o. | 1 | 92 028 Kč |
| eŽaluzie Kroměříž s.r.o. | 1 | 64 789 Kč |
| Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440, příspěvková organizace | 2 | 64 330 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440, příspěvková organizace | 10 | 1 969 395 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 64 330 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 4 | 649 597 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 536 538 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 145 926 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 120 750 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 93 840 Kč |
| Technické služby | 1 | 90 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 80 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROOS KROMĚŘÍŽ, s.r.o. | 1 | 394 149 Kč |
| Petr Shromáždil | 1 | 239 895 Kč |
| Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440, příspěvková organizace | 2 | 225 926 Kč |
| Gastron CZ a.s. | 1 | 199 602 Kč |
| SPORTECH CZ s.r.o. - v likvidaci | 1 | 142 389 Kč |
| Zdeněk Pospíšil | 1 | 120 750 Kč |
| aitelogic s.r.o. | 1 | 117 700 Kč |
| Sportovní zařízení města Kroměříže, příspěvková organizace | 1 | 93 840 Kč |
| Jaromír Kubík | 1 | 92 400 Kč |
| relaylogic s.r.o. | 1 | 90 000 Kč |
| FAKO spol. s r.o. | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440, příspěvková organizace | 10 | 1 560 725 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 145 926 Kč |
| Základní škola Kroměříž, 1. máje | 1 | 80 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 1 | 665 500 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 4 | 644 889 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 606 212 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 504 737 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 209 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 80 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 80 000 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 64 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 61 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 40 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROOS KROMĚŘÍŽ, s.r.o. | 2 | 829 020 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 665 500 Kč |
| Mgr. Barbora Dokoupilová | 1 | 396 000 Kč |
| HÝŽA PODLAHY s.r.o. | 2 | 129 594 Kč |
| Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440, příspěvková organizace | 2 | 120 800 Kč |
| Rekreační centrum POHODA s.r.o. | 1 | 119 000 Kč |
| Jiří Slavík | 1 | 117 612 Kč |
| Josef Pintera | 1 | 105 210 Kč |
| Vinárna invino s.r.o. | 1 | 92 600 Kč |
| Rudolf Tomšů | 1 | 90 000 Kč |
| HELM s.r.o. | 1 | 85 802 Kč |
| FAKO spol. s r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| Vlastimil Šebestík | 1 | 64 000 Kč |
| Zdeněk Stavjaník | 1 | 61 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440, příspěvková organizace | 15 | 2 835 338 Kč |
| Základní škola Kroměříž, 1. máje | 1 | 80 000 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 40 800 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 452 000 Kč |
| Energie | 1 | 508 200 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 4 | 354 570 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 160 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 110 700 Kč |
| IT Hardware | 1 | 68 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440, příspěvková organizace | 5 | 1 765 974 Kč |
| Ing. Monika Šestáková Schillingová, MBA, daňový poradce | 1 | 1 452 000 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 508 200 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 111 650 Kč |
| Ing. Vítězslav Stavař | 1 | 110 700 Kč |
| HÝŽA PODLAHY s.r.o. | 1 | 89 074 Kč |
| VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o. | 1 | 88 946 Kč |
| LH Computer, s.r.o. | 1 | 68 200 Kč |
| Vinárna invino s.r.o. | 1 | 64 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440, příspěvková organizace | 8 | 2 493 670 Kč |
| Základní škola Kroměříž, 1. máje | 2 | 160 000 Kč |