Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 15.11.2002 |
| IČO | 70930716 |
| Datová schránka | 538mrff |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 143 smluv za celkem 16 mil. Kč;
10 smluv má zásadní nedostatek;
11,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 73 196 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17 | 3 | 800 890 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| Pavla Černá | 1 | 0 Kč |
| maso – uzeniny Gaube Miloslav s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Sportlines a.s. - středisko volného času | 1 | 0 Kč |
| Cestovní kancelář Topinka, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 727 694 Kč |
| Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17 | 6 | 108 900 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 73 196 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 7 | 931 173 Kč |
| IT Hardware | 3 | 734 181 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Af Office, s.r.o. | 4 | 950 238 Kč |
| Antonín Kavale | 2 | 408 569 Kč |
| Vega Tour s.r.o. | 1 | 118 720 Kč |
| VIADUCTO s.r.o. | 2 | 117 133 Kč |
| Mgr. Lukáš Miščík | 1 | 70 694 Kč |
| HIT PODNIK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AG FOODS Group a.s. | 1 | 0 Kč |
| OF dance group z.s. | 1 | 0 Kč |
| Sportovní agentura Sportkids, z. s. | 1 | 0 Kč |
| Pilné včelky s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Radka Šťastná | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17 | 16 | 1 665 354 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 5 | 1 041 528 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 500 208 Kč |
| Kancelář | 1 | 262 396 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 70 135 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 60 574 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Af Office, s.r.o. | 2 | 861 423 Kč |
| AMEREX trade s.r.o. | 1 | 500 208 Kč |
| SCHOLATAB s.r.o. | 1 | 262 396 Kč |
| VIADUCTO s.r.o. | 2 | 180 105 Kč |
| ServerControl s.r.o. | 1 | 70 135 Kč |
| Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17 | 1 | 60 574 Kč |
| CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s. | 1 | 0 Kč |
| OF dance group z.s. | 1 | 0 Kč |
| MIRAD s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Antonín Lustik | 1 | 0 Kč |
| Pavel Špulák | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17 | 12 | 1 874 267 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 60 574 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 45,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 12 | 1 358 578 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 8 | 490 943 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 171 518 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 57 717 Kč |
| Potraviny | 8 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Af Office, s.r.o. | 1 | 634 485 Kč |
| SCHOLATAB s.r.o. | 1 | 238 372 Kč |
| SANTAL spol. s r. o. | 1 | 207 888 Kč |
| Sportlines a.s. - středisko volného času | 1 | 171 518 Kč |
| Ing. Pavla Váňová | 1 | 154 880 Kč |
| Antonín Lustik | 1 | 64 803 Kč |
| VIADUCTO s.r.o. | 1 | 58 150 Kč |
| Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17 | 2 | 57 717 Kč |
| EM DistriFood s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TS FOODS Company s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| OF dance group z.s. | 1 | 0 Kč |
| ROFI s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Účetnictví UC4 s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PIVÁK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pilné včelky s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| J.K. - GAZA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Profi Pohoda s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| HOLLANDIA Karlovy Vary, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Radka Šťastná | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17 | 18 | 1 530 096 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 57 717 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 5 | 640 752 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 136 179 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Radka Šťastná | 2 | 245 806 Kč |
| OKNOSTUDIO PRAHA s.r.o. | 1 | 229 946 Kč |
| NEOLUXOR, s.r.o. | 1 | 165 000 Kč |
| Vladař a synové s.r.o. | 1 | 136 179 Kč |
| Garnataurus s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s. | 2 | 0 Kč |
| OF dance group z.s. | 1 | 0 Kč |
| CK2 s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17 | 10 | 776 931 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 145 993 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 142 221 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17 | 2 | 142 221 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 75 854 Kč |
| Michal Pavlík | 1 | 70 139 Kč |
| RKP TAX, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Josef Menyház | 1 | 0 Kč |
| FCC Česká republika, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jakub Lacina | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17 | 7 | 145 993 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 142 221 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 47,37 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 26,32 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 10 | 2 979 788 Kč |
| Kancelář | 8 | 1 920 623 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 594 721 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 148 356 Kč |
| Energie | 4 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KXN CZ, s.r.o. | 2 | 2 163 492 Kč |
| Vladař a synové s.r.o. | 1 | 594 721 Kč |
| i6Tech s.r.o. | 1 | 492 800 Kč |
| PAGAT ULTIMO MUSICAL PRODUCTIONS, s.r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17 | 2 | 148 356 Kč |
| Af Office, s.r.o. | 1 | 98 506 Kč |
| SCHOLATAB s.r.o. | 1 | 83 853 Kč |
| HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. | 1 | 74 990 Kč |
| Deregio Tender, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| OF dance group z.s. | 1 | 0 Kč |
| PLAVECKÝ KLUB DELFÍNEK s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| SPP CZ, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17 | 17 | 3 658 362 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 148 356 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 5 194 953 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 2 165 155 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17 | 4 | 2 165 155 Kč |
| Ing.arch. Škarda Václav | 1 | 78 650 Kč |
| HIT PODNIK s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Anna Brožíčková | 1 | 0 Kč |
| Pavel Hanuš | 1 | 0 Kč |
| Magdalena Fűrsterová | 1 | 0 Kč |
| Zdeněk Počta | 1 | 0 Kč |
| PLAVECKÝ KLUB DELFÍNEK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Šustr Marek ing. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 2 010 213 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 154 942 Kč |
| Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17 | 9 | 78 650 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 57 | 18 682 461 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 528 080 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 151 673 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sklárna Žihle s.r.o. | 1 | 312 050 Kč |
| Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17 | 2 | 303 601 Kč |
| La Romana s.r.o. | 1 | 123 480 Kč |
| Roman Špaček | 1 | 92 550 Kč |
| Jaroslav Hampejs | 1 | 0 Kč |
| ACTUS GASTRO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PLAVECKÝ KLUB DELFÍNEK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pavel Špulák | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17 | 7 | 528 080 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 303 601 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,83 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 22 | 5 660 595 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 203 | 5 631 173 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 660 325 Kč |
| IT | 8 | 476 159 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 220 833 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 76 372 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 8 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CS Praha, s.r.o. | 1 | 521 329 Kč |
| ICZ a.s. | 1 | 476 159 Kč |
| ELKUS s.r.o. | 1 | 220 833 Kč |
| Ing. Jaroslav Volhejn | 2 | 164 522 Kč |
| Ing. Petr Pospíšil | 1 | 156 240 Kč |
| PRAGOTOUR PLUS s.r.o. | 1 | 153 000 Kč |
| Jaroslav Hampejs | 1 | 133 300 Kč |
| Gatebo s.r.o. | 2 | 114 268 Kč |
| Sportlines a.s. - středisko volného času | 1 | 108 780 Kč |
| CERES Bohemia s.r.o. | 1 | 106 210 Kč |
| Pláňská sportovní s.r.o. | 1 | 90 300 Kč |
| A7 Lingua Education Group s.r.o. | 1 | 89 600 Kč |
| Jan Bedrník | 1 | 87 846 Kč |
| Kärcher spol. s r. o. | 1 | 86 735 Kč |
| Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17 | 1 | 86 735 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 76 372 Kč |
| PRVNÍ ČESKÁ STAVEBNÍ A OBCHODNÍ, a.s. | 1 | 52 800 Kč |
| Vladimír UNGR | 1 | 50 714 Kč |
| Čejnová - Veselá s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VDC kancelářská technika s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PLAVECKÝ KLUB DELFÍNEK s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| JABLOTRON SECURITY a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17 | 24 | 2 689 008 Kč |