Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Eva Watzlawiková
změna 31.03.2022
| Založeno | 01.01.2002 |
| IČO | 70940070 |
| Datová schránka | c5fmnu5 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 40 smluv za celkem 10 mil. Kč;
11 smluv má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 3 167 432 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kravaře - Kouty, příspěvková organizace | 2 | 3 167 432 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kravaře | 1 | 3 167 432 Kč |
| Základní škola Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 512 616 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 78 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kravaře - Kouty, příspěvková organizace | 4 | 590 616 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravská univerzita | 2 | 512 616 Kč |
| Město Kravaře | 1 | 78 000 Kč |
| Základní škola Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARCTEAS STAVBY s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Základní škola Kravaře - Kouty, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kravaře - Kouty, příspěvková organizace | 1 | 145 200 Kč |
| Základní škola Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,77 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 13 | 3 184 596 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 1 734 898 Kč |
| IT Hardware | 1 | 1 354 958 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 354 958 Kč |
| Služby závodních jídelen | 26 | 533 001 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| amethyst.cz, s.r.o. | 5 | 4 064 874 Kč |
| Základní škola Kravaře - Kouty, příspěvková organizace | 8 | 2 946 736 Kč |
| ASAP Management CZ s.r.o. | 3 | 280 720 Kč |
| ARCTEAS STAVBY s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| 1 | 62 920 Kč | |
| Radka Malchárková | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kravaře - Kouty, příspěvková organizace | 11 | 4 553 714 Kč |
| Základní škola Kravaře, příspěvková organizace | 2 | 65 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 87,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 326 700 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 188 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASAP Management CZ s.r.o. | 5 | 343 640 Kč |
| Základní škola Kravaře - Kouty, příspěvková organizace | 5 | 343 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kravaře - Kouty, příspěvková organizace | 7 | 515 460 Kč |
| Ostravská univerzita | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 75 867 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kravaře - Kouty, příspěvková organizace | 2 | 75 867 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tereza Chlebusová Kandráčová | 1 | 75 867 Kč |
| Město Kravaře | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 85 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kravaře - Kouty, příspěvková organizace | 1 | 85 850 Kč |
| Tereza Chlebusová Kandráčová | 1 | 85 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kravaře - Kouty, příspěvková organizace | 1 | 85 850 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 85 | 12 589 770 Kč |
| Kancelář | 7 | 135 752 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 90 087 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kravaře - Kouty, příspěvková organizace | 5 | 303 359 Kč |
| Ing. David Kozák | 1 | 90 087 Kč |
| PRODOS spol. s r.o. | 1 | 77 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kravaře - Kouty, příspěvková organizace | 2 | 167 607 Kč |
| Město Kravaře | 1 | 135 752 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |