Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Michaela Drozdová
změna 24.10.2022
| Založeno | 11.12.2002 |
| IČO | 70958122 |
| Datová schránka | wwtmmat |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 113 smluv za celkem 20 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
6,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROMOS trading, spol. s r.o. | 1 | 571 370 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace | 1 | 571 370 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 2 013 419 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 1 056 380 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 487 436 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 43 560 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 2 | 2 013 419 Kč |
| Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace | 10 | 1 656 718 Kč |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 1 | 65 340 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 626 482 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 325 216 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 176 453 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 145 023 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 133 100 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 83 490 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RETASO spol. s r.o. | 2 | 495 000 Kč |
| Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace | 5 | 446 116 Kč |
| Vlastimil Bláha | 1 | 200 461 Kč |
| Duha Keška | 1 | 131 482 Kč |
| RENOB TASYB s.r.o. | 1 | 124 755 Kč |
| Lukáš Gwuzd | 1 | 121 910 Kč |
| NOSTRABONA s.r.o. | 1 | 91 950 Kč |
| Baar Group s.r.o. | 1 | 70 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace | 8 | 1 236 508 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 176 453 Kč |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 2 | 133 100 Kč |
| Městské kulturní středisko Havířov | 1 | 83 490 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 53 073 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 49 | 7 966 530 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 619 070 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 245 000 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 217 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 169 247 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 136 621 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 89 990 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 82 074 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 74 850 Kč |
| Nábytek | 1 | 74 745 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 70 429 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 365 121 Kč |
| RETASO spol. s r.o. | 1 | 259 920 Kč |
| STAVBY MASTAV s.r.o. | 1 | 245 000 Kč |
| iStyle CZ, s.r.o. | 1 | 217 000 Kč |
| Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace | 3 | 169 247 Kč |
| IMPRO nábytek s.r.o. | 1 | 161 358 Kč |
| PROMOS trading, spol. s r.o. | 1 | 136 621 Kč |
| Jiří Valenta | 1 | 99 230 Kč |
| Adaptech s.r.o. | 1 | 89 990 Kč |
| SoftwareONE Czech Republic s.r.o. | 1 | 82 074 Kč |
| HC AZ Havířov z.s. | 1 | 74 850 Kč |
| Baar Group s.r.o. | 1 | 74 745 Kč |
| Zdeňka Mikesková | 1 | 70 429 Kč |
| Vlastimil Bláha | 1 | 65 316 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace | 14 | 2 201 574 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 169 247 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 608 704 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 454 410 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 140 211 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 131 203 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 93 896 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VICTUM SOCIETAS, spol. s r.o. | 1 | 608 704 Kč |
| RETASO spol. s r.o. | 2 | 454 410 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 228 121 Kč |
| METOP SERVIS s.r.o. | 1 | 148 884 Kč |
| Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace | 3 | 146 969 Kč |
| SoftwareONE Czech Republic s.r.o. | 1 | 140 211 Kč |
| MOST A CESTA duchovně kulturní sdružení, z. s. | 1 | 78 130 Kč |
| Ing. Radomír Káňa | 1 | 76 533 Kč |
| ZVOSKA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace | 9 | 1 734 993 Kč |
| Statutární město Havířov | 2 | 146 969 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mobily, smart zařízení | 25 | 5 602 642 Kč |
| Energie | 2 | 1 008 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 222 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 89 189 Kč |
| IT | 1 | 62 881 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 900 000 Kč |
| PROMOS trading, spol. s r.o. | 1 | 394 642 Kč |
| Transport tycoon s.r.o. | 1 | 237 980 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 222 000 Kč |
| DLNK s.r.o. | 1 | 145 745 Kč |
| Ing. Radomír Káňa | 1 | 116 872 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 108 000 Kč |
| PC System spol. s r.o. | 1 | 89 189 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 62 881 Kč |
| Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace | 9 | 2 277 308 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 25 | 2 030 574 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 900 000 Kč |
| IT Hardware | 2 | 859 791 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 198 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 93 896 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 79 930 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 1 | 900 000 Kč |
| PC System spol. s r.o. | 1 | 779 798 Kč |
| JP-KONTAKT, s.r.o. | 1 | 236 694 Kč |
| RETASO spol. s r.o. | 1 | 198 000 Kč |
| Lukáš Gwuzd | 2 | 153 110 Kč |
| Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace | 1 | 93 896 Kč |
| Ing. Radomír Káňa | 1 | 79 993 Kč |
| ExaSoft Holding a.s. | 1 | 73 101 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 21 Kč |
| ROTN, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Vlastimil Bláha | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace | 12 | 2 420 717 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 93 896 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 25 | 5 328 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 1 800 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 540 456 Kč |
| Jiná energie | 1 | 480 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 236 640 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 77 342 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 74 004 Kč |
| Energie | 1 | 65 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 2 | 1 800 000 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 480 000 Kč |
| RETASO spol. s r.o. | 2 | 429 000 Kč |
| Libor Fašánek | 1 | 93 900 Kč |
| Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace | 4 | 91 560 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 65 000 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace | 10 | 3 181 882 Kč |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 1 | 74 004 Kč |
| Statutární město Havířov | 2 | 17 556 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 36,36 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 73 | 64 800 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 339 | 37 857 940 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 145 | 10 450 759 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 62 373 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 26 | 26 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace | 11 | 418 380 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace | 9 | 383 268 Kč |
| Statutární město Havířov | 2 | 35 112 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 434 | 71 678 756 Kč |
| Dary a dotace | 73 | 57 008 004 Kč |
| IT Hardware | 73 | 35 351 992 Kč |
| Energie | 73 | 25 752 000 Kč |
| Jiná energie | 25 | 11 520 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 55 980 Kč |
| Pojišťovací služby | 25 | 39 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 3 | 809 054 Kč |
| Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace | 5 | 247 567 Kč |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 1 | 0 Kč |