Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Gabriela Smudová
změna 18.07.2022
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 70984361 |
| Datová schránka | tpckwj3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 135 smluv za celkem 17 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
36,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 1 321 440 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dvorní 763, příspěvková organizace | 3 | 1 321 440 Kč |
| Martin Cwenar | 1 | 50 000 Kč |
| TAX OFFICE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 1 321 440 Kč |
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dvorní 763, příspěvková organizace | 2 | 50 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 660 000 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 510 393 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 506 680 Kč |
| Nábytek | 4 | 379 621 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 148 128 Kč |
| Zemědělství | 1 | 129 865 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 84 048 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IN ENERGIE s.r.o. | 2 | 660 000 Kč |
| Jiří Holcman | 1 | 506 680 Kč |
| Radek Vůjtek | 3 | 377 244 Kč |
| Jaroslav Ujka | 3 | 246 377 Kč |
| PETRON servis, s.r.o. | 2 | 192 543 Kč |
| TAX OFFICE s.r.o. | 1 | 148 128 Kč |
| BIP, spol. s r.o. | 2 | 112 193 Kč |
| Jiří Šťastný | 1 | 91 522 Kč |
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dvorní 763, příspěvková organizace | 1 | 84 048 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dvorní 763, příspěvková organizace | 15 | 2 334 688 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 84 048 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 8 | 2 642 880 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 506 680 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 128 600 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 128 340 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dvorní 763, příspěvková organizace | 8 | 2 771 220 Kč |
| Jiří Holcman | 1 | 506 680 Kč |
| Jaroslav Ujka | 1 | 128 600 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oldřich Slaný | 1 | 0 Kč |
| Bc. Kateřina Skotnicová | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 6 | 2 642 880 Kč |
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dvorní 763, příspěvková organizace | 7 | 635 280 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 128 340 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 8 | 1 577 740 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 1 402 959 Kč |
| Úklidové služby | 8 | 350 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 213 974 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 107 442 Kč |
| IT | 1 | 87 989 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 7 | 1 325 400 Kč |
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dvorní 763, příspěvková organizace | 5 | 1 073 948 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 318 300 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 252 340 Kč |
| N.D. Poruba s.r.o. | 1 | 119 974 Kč |
| Frame Service s.r.o. | 1 | 107 442 Kč |
| Jaroslav Ujka | 1 | 94 000 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 87 989 Kč |
| Bc. Kateřina Skotnicová | 1 | 10 711 Kč |
| Martin Cwenar | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dvorní 763, příspěvková organizace | 15 | 2 316 156 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 1 073 948 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 15 | 1 787 871 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 595 320 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 573 470 Kč |
| Energie | 2 | 362 400 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 9 305 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dvorní 763, příspěvková organizace | 6 | 896 475 Kč |
| Frame Service s.r.o. | 2 | 573 470 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 261 000 Kč |
| ALPIQ ENERGY SE | 1 | 101 400 Kč |
| Bc. Kateřina Skotnicová | 1 | 9 305 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Ostravské vodárny a kanalizace a. s. | 2 | 0 Kč |
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Nezvalovo nám. 856, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dvorní 763, příspěvková organizace | 9 | 945 175 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 595 320 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 301 155 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 8 | 1 263 355 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 516 303 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 198 440 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Fico | 3 | 783 003 Kč |
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dvorní 763, příspěvková organizace | 2 | 198 440 Kč |
| ALPIQ ENERGY SE | 2 | 87 600 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
| Správa MŠ software, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ROTN sport s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Petr Bujnoch | 2 | 0 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| PEKAŘI a spol., spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| ROTN, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dvorní 763, příspěvková organizace | 14 | 870 603 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 198 440 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 793 760 Kč |
| Kancelář | 1 | 84 337 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dvorní 763, příspěvková organizace | 4 | 793 760 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 84 337 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Bc. Kateřina Skotnicová | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 793 760 Kč |
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dvorní 763, příspěvková organizace | 4 | 84 337 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 36 | 11 928 885 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 595 320 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dvorní 763, příspěvková organizace | 3 | 595 320 Kč |
| Jan Pieter | 1 | 68 975 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 595 320 Kč |
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dvorní 763, příspěvková organizace | 5 | 68 975 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 9 | 687 226 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 159 641 Kč |
| Telco | 1 | 96 867 Kč |
| Odpady | 9 | 0 Kč |
| Energie | 5 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 2 | 193 734 Kč |
| Frame Service s.r.o. | 1 | 95 115 Kč |
| Radek Vůjtek | 1 | 64 526 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 0 Kč |
| Český Energetický Dodavatel a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Petr Bujnoch | 1 | 0 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dvorní 763, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Bc. Kateřina Skotnicová | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dvorní 763, příspěvková organizace | 15 | 353 375 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 54,55 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 221 | 54 576 243 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 74 019 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 22 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 8 | 0 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dvorní 763, příspěvková organizace | 3 | 595 320 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 93 200 Kč |
| Milan Kamas | 1 | 74 019 Kč |
| ELIMON a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 595 320 Kč |
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dvorní 763, příspěvková organizace | 8 | 167 219 Kč |