Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 70984727 |
| Datová schránka | gc4mqvt |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 171 smluv za celkem 72 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
19,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 227 480 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 181 500 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 83 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace | 1 | 1 569 539 Kč |
| mumandi s.r.o. | 3 | 520 300 Kč |
| LONDOT dotační s.r.o. | 1 | 399 300 Kč |
| KK-TECH s.r.o. | 1 | 240 064 Kč |
| VITCRANE, s.r.o. | 1 | 227 480 Kč |
| Jana Čechová | 1 | 83 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik | 1 | 1 569 539 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace | 7 | 1 470 624 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 6 109 735 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 1 498 339 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 1 247 633 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 594 739 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 79 860 Kč |
| Nábytek | 1 | 61 155 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace | 7 | 8 532 067 Kč |
| Baar Group s.r.o. | 2 | 655 894 Kč |
| LONDOT dotační s.r.o. | 1 | 238 370 Kč |
| Jana Čechová | 1 | 85 270 Kč |
| Břetislav Sumara | 1 | 79 860 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 60 880 Kč |
| IN ENERGIE s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Jiří Keclík | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 6 109 735 Kč |
| Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik | 1 | 1 413 069 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace | 9 | 1 120 274 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 884 097 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 125 166 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 12 219 471 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 2 759 472 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 1 751 346 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 561 481 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 522 478 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 179 366 Kč |
| IT Hardware | 1 | 88 514 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 72 745 Kč |
| IT | 1 | 70 470 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace | 12 | 14 337 822 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 2 391 807 Kč |
| KK-TECH s.r.o. | 1 | 522 478 Kč |
| Baar Group s.r.o. | 1 | 367 665 Kč |
| Libor Svoboda | 2 | 179 366 Kč |
| 1 | 120 000 Kč | |
| Mironet.cz a.s. | 1 | 88 514 Kč |
| R&L Niňos s.r.o. | 1 | 74 475 Kč |
| SYSTEMCONTROL s.r.o. | 1 | 72 745 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 70 470 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Jiří Keclík | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 12 219 471 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace | 13 | 3 887 520 Kč |
| Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik | 1 | 1 556 871 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 3 | 438 406 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 123 075 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 11 010 443 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 276 190 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 153 509 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 116 166 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 105 270 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 96 800 Kč |
| Právní služby | 1 | 96 800 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 2 | 11 010 443 Kč |
| PROMOS trading, spol. s r.o. | 1 | 345 458 Kč |
| ÚDRŽBA A PRODEJ VÝPOČETNÍ TECHNIKY, s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 226 300 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace | 8 | 212 966 Kč |
| Libor Svoboda | 2 | 153 509 Kč |
| Jana Čechová | 1 | 118 150 Kč |
| Ing. Lukáš Roubal | 1 | 105 270 Kč |
| mumandi s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Petr Schoffer | 1 | 95 000 Kč |
| ENVIspot a.s. | 1 | 89 090 Kč |
| SPRILUX s.r.o. | 1 | 84 500 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 63 040 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Michaela Kubešová | 1 | 0 Kč |
| Jiří Keclík | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace | 18 | 12 387 560 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 116 166 Kč |
| mumandi s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 0 Kč |
| Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 31,58 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 4 845 435 Kč |
| Průmyslové stroje | 12 | 2 593 429 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 1 076 750 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 378 768 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 156 354 Kč |
| IT Hardware | 1 | 153 213 Kč |
| Nábytek | 1 | 131 636 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace | 9 | 5 358 603 Kč |
| Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik | 1 | 614 350 Kč |
| Jiří Keclík | 1 | 231 200 Kč |
| KOMFORTNÍ KLIMATIZACE s.r.o. | 1 | 156 886 Kč |
| ÚDRŽBA A PRODEJ VÝPOČETNÍ TECHNIKY, s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 156 354 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 153 213 Kč |
| Břetislav Sumara | 1 | 131 636 Kč |
| mumandi s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| STAVO VPT s.r.o. | 1 | 91 149 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 4 845 435 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace | 12 | 1 862 788 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 281 968 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 0 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 6 867 960 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 12 | 1 251 140 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 306 455 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 137 975 Kč |
| Nábytek | 1 | 74 896 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 55 761 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 1 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace | 9 | 7 199 489 Kč |
| Středisko speciálních činností, spol. s r.o. | 1 | 93 170 Kč |
| A - Z služby škole, s.r.o. | 1 | 74 896 Kč |
| AREKON spol. s r.o. | 1 | 71 411 Kč |
| Libor Svoboda | 1 | 66 565 Kč |
| Hotel Cherry s.r.o. | 1 | 55 760 Kč |
| Zdeněk Keller | 1 | 1 Kč |
| Jiří Keclík | 1 | 1 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Fio banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 6 867 960 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace | 11 | 361 803 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 306 455 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 25 074 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 3 433 980 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 521 318 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 499 722 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 300 222 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 240 800 Kč |
| Nábytek | 2 | 205 498 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 91 732 Kč |
| IT Hardware | 1 | 64 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 12 | 1 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 1 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 1 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace | 5 | 3 734 202 Kč |
| ÚDRŽBA A PRODEJ VÝPOČETNÍ TECHNIKY, s.r.o. "v likvidaci" | 2 | 585 318 Kč |
| Jozef Mindek | 1 | 499 722 Kč |
| Křovina s.r.o. | 2 | 205 498 Kč |
| Jiří Keclík | 1 | 179 200 Kč |
| Libor Svoboda | 1 | 91 732 Kč |
| HOBLEX s.r.o. | 1 | 61 600 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 1 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 | 1 Kč |
| Prádelna DaMi s.r.o. | 1 | 1 Kč |
| BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 3 433 980 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace | 12 | 1 623 074 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 300 222 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 35 | 121 910 256 Kč |
| Dary a dotace | 211 | 32 316 762 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 23 | 7 467 152 Kč |
| IT Hardware | 2 | 182 974 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 179 200 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 119 150 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 1 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 34 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace | 8 | 563 535 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 298 795 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 56 | 5 495 685 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 3 433 980 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 120 564 Kč |
| Nábytek | 1 | 100 997 Kč |
| Energie | 1 | 1 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 1 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace | 3 | 3 433 980 Kč |
| Libor Svoboda | 1 | 120 564 Kč |
| ÚDRŽBA A PRODEJ VÝPOČETNÍ TECHNIKY, s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 119 974 Kč |
| Křovina s.r.o. | 1 | 100 997 Kč |
| BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. | 1 | 1 Kč |
| Jiří Keclík | 1 | 1 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 3 433 980 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace | 5 | 341 538 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 31,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 89 | 17 339 104 Kč |
| Nábytek | 68 | 6 549 380 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 3 434 057 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 23 | 2 434 190 Kč |
| Energie | 1 | 450 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 246 480 Kč |
| Služby závodních jídelen | 12 | 1 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace | 7 | 3 433 980 Kč |
| One Energy & One Mobile a.s. | 1 | 450 000 Kč |
| Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik | 1 | 246 480 Kč |
| Křovina s.r.o. | 2 | 233 379 Kč |
| Libor Svoboda | 1 | 120 680 Kč |
| Jozef Mindek | 1 | 98 930 Kč |
| Ostravské vodárny a kanalizace a. s. | 1 | 77 Kč |
| COME vending s.r.o. | 1 | 1 Kč |
| Jiří Keclík | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 3 433 980 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace | 12 | 1 149 547 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |