Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 25.01.2005 |
| IČO | 71229043 |
| Datová schránka | vknkghf |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 144 smluv za celkem 113 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
6,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 5 | 1 832 892 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 2 | 6 494 800 Kč |
| Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb | 10 | 2 632 375 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb | 2 | 6 494 800 Kč |
| Alsig, spol. s r.o. | 3 | 1 292 375 Kč |
| WASTECH a.s. | 1 | 500 000 Kč |
| AG FOODS Group a.s. | 1 | 200 000 Kč |
| SU - servis s. r. o. | 1 | 200 000 Kč |
| NORK s.r.o. | 1 | 180 000 Kč |
| Radek Řeřicha | 1 | 100 000 Kč |
| Miloš Ulrich | 1 | 80 000 Kč |
| MUDr. Tomáš Přikryl | 1 | 80 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 6 171 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 2 700 000 Kč |
| Sociální péče | 11 | 1 595 180 Kč |
| Kancelář | 1 | 952 892 Kč |
| Potraviny | 3 | 680 000 Kč |
| Odpady | 1 | 400 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 100 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 80 000 Kč |
| Energie | 1 | 50 000 Kč |
| IT | 1 | 34 486 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 4 | 6 418 286 Kč |
| Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb | 18 | 6 345 272 Kč |
| ALIMPEX FOOD a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb | 5 | 6 418 286 Kč |
| Město Úvaly | 1 | 1 900 000 Kč |
| Alsig, spol. s r.o. | 1 | 952 892 Kč |
| Řeznictví Marešovi s.r.o. | 1 | 800 000 Kč |
| J.K. - GAZA s.r.o. | 1 | 500 000 Kč |
| WASTECH a.s. | 1 | 400 000 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 2 | 292 547 Kč |
| SANTANA, s.r.o. | 1 | 275 000 Kč |
| Radovan Jaroš | 1 | 235 000 Kč |
| SU - servis s. r. o. | 1 | 200 000 Kč |
| AG FOODS Group a.s. | 1 | 180 000 Kč |
| TeS, spol. s r. o. Chotěboř | 1 | 150 000 Kč |
| FCC Česká republika, s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| Radek Řeřicha | 1 | 95 000 Kč |
| Hoval spol. s r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| DOOR HOLDING EUROPE s.r.o. | 1 | 74 833 Kč |
| Miloš Ulrich | 1 | 60 000 Kč |
| TEDOM energie s.r.o. | 1 | 50 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 6 845 200 Kč |
| Sociální péče | 14 | 1 735 106 Kč |
| Energie | 1 | 1 100 000 Kč |
| Potraviny | 1 | 217 800 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 181 500 Kč |
| Nábytek | 1 | 158 728 Kč |
| IT | 1 | 157 300 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 137 577 Kč |
| Odpady | 1 | 80 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 77 000 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 2 | 6 880 200 Kč |
| Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb | 22 | 3 860 011 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb | 2 | 6 880 200 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 1 100 000 Kč |
| WASTECH a.s. | 1 | 484 000 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 3 | 389 426 Kč |
| AG FOODS Group a.s. | 1 | 217 800 Kč |
| ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o. | 2 | 213 035 Kč |
| SU - servis s. r. o. | 1 | 181 500 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 2 | 168 850 Kč |
| MAGICWARE, společnost s ručením omezeným | 1 | 157 300 Kč |
| Dermaguard CZ spol. s r. o. | 1 | 121 000 Kč |
| Radek Řeřicha | 1 | 114 950 Kč |
| Petr Pištělák | 1 | 96 800 Kč |
| Business Invest Group s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| FCC Česká republika, s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| IQservis.cz, s.r.o. | 1 | 78 650 Kč |
| Miloš Ulrich | 1 | 72 600 Kč |
| Petr Bacílek | 1 | 72 600 Kč |
| MUDr. Eva Karásková | 1 | 50 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 8 520 000 Kč |
| Energie | 1 | 1 200 000 Kč |
| Sociální péče | 6 | 906 350 Kč |
| Potraviny | 1 | 242 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 203 481 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 181 379 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 109 855 Kč |
| Odpady | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 1 | 8 520 000 Kč |
| Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb | 13 | 2 913 065 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 8 520 000 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 1 200 000 Kč |
| ARCHA ,spol. s r.o. | 1 | 380 000 Kč |
| AG FOODS Group a.s. | 1 | 242 000 Kč |
| GAMA HOLDING Praha a.s. | 1 | 203 481 Kč |
| SU - servis s. r. o. | 1 | 145 200 Kč |
| WASTECH a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| HAKO-MZDY,s.r.o. | 1 | 120 879 Kč |
| Radek Řeřicha | 1 | 114 950 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 109 855 Kč |
| Miloš Ulrich | 1 | 72 600 Kč |
| Petr Bacílek | 1 | 72 600 Kč |
| FCC Česká republika, s.r.o. | 1 | 70 000 Kč |
| PKM AUDIT Consulting s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 8 | 5 892 450 Kč |
| Odpady | 22 | 3 850 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 2 203 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 15 | 1 852 867 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 8 | 631 238 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 181 500 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 121 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 107 230 Kč |
| IT | 1 | 66 000 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 5 | 7 714 300 Kč |
| Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb | 13 | 1 069 961 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb | 5 | 7 714 300 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 2 | 228 073 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 181 500 Kč |
| SU - servis s. r. o. | 2 | 121 000 Kč |
| MIMO BOHEMIA, a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Radek Řeřicha | 1 | 114 950 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 92 238 Kč |
| Miloš Ulrich | 1 | 72 600 Kč |
| Petr Bacílek | 1 | 72 600 Kč |
| ARCHA ,spol. s r.o. | 1 | 66 000 Kč |
| AG FOODS Group a.s. | 1 | 0 Kč |
| WASTECH a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 23 | 16 450 000 Kč |
| Potraviny | 43 | 8 099 600 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 7 663 500 Kč |
| Sociální péče | 7 | 2 366 280 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 154 880 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 4 | 9 176 125 Kč |
| Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb | 9 | 1 129 535 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb | 4 | 9 176 125 Kč |
| ZPT Vigantice spol. s r.o. | 1 | 565 090 Kč |
| EuroClean, s.r.o. | 1 | 154 880 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 137 860 Kč |
| AG FOODS Group a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Martin Lopatka | 1 | 98 614 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 52 091 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 2 | 0 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 58,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 4 | 7 687 620 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 121 000 Kč |
| Zdravotnický materiál | 3 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 2 | 7 515 800 Kč |
| Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb | 8 | 290 400 Kč |
| Nemocnice Středočeského kraje a.s. | 1 | 2 420 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 6 720 200 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 30 | 3 267 822 Kč |
| Sociální péče | 3 | 780 300 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 189 750 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 71 390 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 2 | 7 258 500 Kč |
| Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb | 6 | 615 984 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb | 4 | 7 379 500 Kč |
| Alliance Laundry CE s.r.o. | 1 | 189 750 Kč |
| AG FOODS Group a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| SU - servis s. r. o. | 1 | 121 000 Kč |
| Václav Veselý | 1 | 112 844 Kč |
| Miroslav Javůrek | 1 | 71 390 Kč |
| VÝTAHY VANĚRKA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 1 | 8 406 354 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 6 600 000 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 2 684 730 Kč |
| IT | 1 | 102 351 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 30 720 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 2 | 15 006 354 Kč |
| Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb | 4 | 2 318 071 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb | 5 | 17 293 705 Kč |
| VÝTAHY VANĚRKA s.r.o. | 2 | 2 185 000 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 102 351 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 30 720 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 3 | 9 359 300 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 3 620 700 Kč |
| Zdravotnictví | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 3 | 12 980 000 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov seniorů Úvaly, poskytovatel sociálních služeb | 9 | 12 980 000 Kč |