Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 20.04.2005 |
| IČO | 71234403 |
| Datová schránka | 4j5kjfu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 267 smluv za celkem 218 mil. Kč;
10 smluv má zásadní nedostatek;
15 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
2,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 2 | 12 602 100 Kč |
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 7 | 10 553 292 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 2 | 12 602 100 Kč |
| ProFinStav 1 s.r.o. | 1 | 3 341 632 Kč |
| P + P spol. s r. o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| Václav Holý | 1 | 1 815 000 Kč |
| J.K. - GAZA s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| Azmera s.r.o. | 1 | 1 568 160 Kč |
| Jiří Hampeis | 1 | 139 700 Kč |
| Pavel Větrovský | 1 | 58 800 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 13 610 900 Kč |
| Právní služby | 8 | 5 179 453 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 1 815 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 129 000 Kč |
| Sociální péče | 1 | 1 091 300 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 552 593 Kč |
| IT | 1 | 34 486 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 37 | 17 510 931 Kč |
| Středočeský kraj | 4 | 14 736 686 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 4 | 14 736 686 Kč |
| ProFinStav 1 s.r.o. | 6 | 5 038 555 Kč |
| Terada Construction s.r.o. | 3 | 2 923 928 Kč |
| Šlepr s.r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 1 224 263 Kč |
| AUTO KRALUPY a.s. | 1 | 1 129 000 Kč |
| Petr Hubáček | 2 | 824 320 Kč |
| Hynek Král | 2 | 773 221 Kč |
| Stamed s.r.o. | 2 | 539 934 Kč |
| Ivan Svoboda | 2 | 497 183 Kč |
| ALBRECHT - ARCHITEKT s.r.o. | 2 | 474 320 Kč |
| Petr Hošek | 2 | 456 049 Kč |
| Jiří Hampeis | 2 | 399 300 Kč |
| Karel Kdýr | 1 | 298 489 Kč |
| Filip Soudek | 1 | 249 500 Kč |
| Petr Hubáček | 2 | 249 200 Kč |
| BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. | 1 | 120 424 Kč |
| Město Velvary | 1 | 106 481 Kč |
| Real-praktic s.r.o. | 1 | 94 519 Kč |
| ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. | 1 | 89 540 Kč |
| HAAD Company s.r.o. | 1 | 85 892 Kč |
| František Czibik | 1 | 61 000 Kč |
| ELZAS technik s.r.o. | 1 | 60 812 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 17,07 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Laboratorní přístroje a zařízení | 9 | 19 783 500 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 14 006 100 Kč |
| Právní služby | 15 | 8 994 402 Kč |
| Sociální péče | 1 | 896 100 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 400 570 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 71 753 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 39 | 34 404 489 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 14 829 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 2 | 14 829 600 Kč |
| ProFinStav 1 s.r.o. | 7 | 5 985 807 Kč |
| HAAD Company s.r.o. | 3 | 3 884 271 Kč |
| Stamed s.r.o. | 2 | 3 022 293 Kč |
| Jaromír Šruma s.r.o. | 1 | 2 407 900 Kč |
| H + H, spol. s r.o. | 1 | 2 407 900 Kč |
| KOMPEK, kombinát pekařské a cukrářské výroby, spol. s r.o. | 1 | 2 407 900 Kč |
| CITUS s.r.o. | 1 | 2 407 900 Kč |
| MADETA a. s. | 1 | 2 407 900 Kč |
| GASTRO POTRAVINY s.r.o. | 1 | 2 299 000 Kč |
| Terada Construction s.r.o. | 2 | 2 048 184 Kč |
| Jiří Hampeis | 2 | 1 636 525 Kč |
| Petr Hubáček | 1 | 667 400 Kč |
| ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. | 1 | 604 359 Kč |
| Pavel Větrovský | 2 | 489 612 Kč |
| ALBRECHT - ARCHITEKT s.r.o. | 1 | 350 000 Kč |
| BROXOXO - umělecká a produkční agentura s.r.o. | 2 | 250 000 Kč |
| Leoš Dočkal | 1 | 227 054 Kč |
| NORK s.r.o. | 1 | 218 400 Kč |
| Petr Hošek | 2 | 191 180 Kč |
| KOHR Invest s.r.o. | 1 | 105 099 Kč |
| Výtahy Kladno v.o.s. | 1 | 96 970 Kč |
| Karel Kdýr | 1 | 91 816 Kč |
| KLARO, spol. s r.o. | 1 | 62 919 Kč |
| Jiří Dušek | 1 | 61 500 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 35,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 13 700 600 Kč |
| Právní služby | 8 | 2 843 274 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 1 168 199 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 561 200 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 2 | 14 261 800 Kč |
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 14 | 7 357 867 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202 | 1 | 144 092 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 3 | 14 405 892 Kč |
| F1 facility CZ s. r. o. | 1 | 1 277 508 Kč |
| ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. | 2 | 1 208 718 Kč |
| Petr Hubáček | 3 | 1 196 410 Kč |
| AUTO KOUTEK s.r.o. | 1 | 1 024 107 Kč |
| Martin Hasal | 1 | 867 933 Kč |
| Jiří Hampeis | 1 | 854 260 Kč |
| ALBRECHT - ARCHITEKT s.r.o. | 1 | 434 838 Kč |
| KOHR Invest s.r.o. | 2 | 210 199 Kč |
| NORK s.r.o. | 1 | 205 850 Kč |
| Karel Kdýr | 1 | 78 045 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,90 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 3 | 6 656 600 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 2 936 000 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 2 407 900 Kč |
| Právní služby | 2 | 788 979 Kč |
| Nábytek | 5 | 522 599 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 368 346 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 89 492 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 5 | 9 592 600 Kč |
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 26 | 5 328 074 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 5 | 9 592 600 Kč |
| Jaromír Šruma s.r.o. | 1 | 2 407 900 Kč |
| Miroslav Bartoš | 7 | 620 230 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 577 226 Kč |
| Jiří Hampeis | 5 | 522 599 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 5 | 452 532 Kč |
| ProFinStav 1 s.r.o. | 4 | 368 346 Kč |
| Karel Kdýr | 1 | 211 752 Kč |
| Petr Hošek | 2 | 167 488 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 9 177 000 Kč |
| Sociální péče | 2 | 2 209 500 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 2 185 000 Kč |
| Právní služby | 4 | 1 098 064 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 598 761 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 283 714 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 224 250 Kč |
| IT | 1 | 200 303 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 147 572 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 130 002 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 47 800 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 4 | 11 425 825 Kč |
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 28 | 6 543 337 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 4 | 11 425 825 Kč |
| MADETA a. s. | 1 | 2 185 000 Kč |
| AUTO KOUTEK s.r.o. | 1 | 598 761 Kč |
| František Hrdina | 5 | 563 771 Kč |
| JM Laundry Systems s.r.o. | 1 | 414 425 Kč |
| Stamed s.r.o. | 2 | 344 212 Kč |
| GASTRO zařízení s.r.o. | 1 | 288 190 Kč |
| Pavel Větrovský | 1 | 283 714 Kč |
| Karel Kdýr | 2 | 268 608 Kč |
| EARTH RESOURCES, spol. s r.o. | 1 | 229 172 Kč |
| Jaroslav Hrdina | 2 | 227 227 Kč |
| EUROTEC Medical, s.r.o. | 2 | 224 250 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 2 | 200 303 Kč |
| Lubomír Blažíček | 1 | 147 572 Kč |
| Lukáš Tesař | 1 | 119 972 Kč |
| Petr Hošek | 1 | 119 427 Kč |
| Weil Electronic Devices s.r.o. | 1 | 114 885 Kč |
| Ivan Svoboda | 1 | 75 370 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 47 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,79 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Laboratorní přístroje a zařízení | 102 | 221 656 200 Kč |
| Právní služby | 298 | 151 437 649 Kč |
| Sociální péče | 3 | 9 002 420 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 9 | 2 371 712 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 221 560 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 17 | 1 097 887 Kč |
| Zdravotnický materiál | 5 | 199 302 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 178 999 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 126 847 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 19 709 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 24 | 15 518 763 Kč |
| Středočeský kraj | 4 | 9 184 715 Kč |
| Nemocnice Středočeského kraje a.s. | 1 | 2 420 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 3 | 6 140 807 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 5 587 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 9 | 3 653 501 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 250 737 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 069 195 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 678 714 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 222 123 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 216 964 Kč |
| IT | 1 | 104 907 Kč |
| Kancelář | 1 | 93 494 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 3 | 11 661 000 Kč |
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 17 | 6 845 528 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 3 | 11 661 000 Kč |
| Architecture invest s.r.o. | 2 | 2 978 302 Kč |
| TCHEKNO s.r.o. | 1 | 1 069 195 Kč |
| REALSTAV MB spol. s r.o. | 1 | 745 360 Kč |
| AUTO KOUTEK s.r.o. | 1 | 678 714 Kč |
| Jiří Hampeis | 4 | 392 916 Kč |
| DOMUS Laundry CZ s.r.o. | 1 | 222 123 Kč |
| TULI - FORM s.r.o. | 1 | 216 964 Kč |
| Petr Hošek | 2 | 185 024 Kč |
| Milan Štádlík | 1 | 113 125 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 104 907 Kč |
| Mountfield a.s. | 1 | 75 899 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 63 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 33 | 27 861 027 Kč |
| Sociální péče | 9 | 10 516 700 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 5 000 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 1 444 861 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 920 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 773 215 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 352 509 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 221 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 2 | 10 236 200 Kč |
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 21 | 9 590 177 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 2 | 10 236 200 Kč |
| Tre-Bon inženýring s.r.o. | 1 | 1 439 900 Kč |
| HORA COMPANY s.r.o. | 6 | 1 125 325 Kč |
| GASTRO POTRAVINY s.r.o. | 1 | 977 500 Kč |
| CITUS s.r.o. | 1 | 805 000 Kč |
| Jaromír Šruma | 1 | 805 000 Kč |
| Sanovia, a.s. | 1 | 605 000 Kč |
| Pekařství Vzor - sociální podnik s.r.o. | 1 | 575 000 Kč |
| H + H, spol. s r.o. | 1 | 575 000 Kč |
| ASTUR-KA, s.r.o. | 1 | 575 000 Kč |
| KOMPEK, kombinát pekařské a cukrářské výroby, spol. s r.o. | 1 | 575 000 Kč |
| BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. | 1 | 363 000 Kč |
| TULI - FORM s.r.o. | 1 | 352 509 Kč |
| Václav Holý | 1 | 345 000 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 245 032 Kč |
| EUROTEC Medical, s.r.o. | 1 | 221 950 Kč |
| Zdeněk Moucha | 1 | 4 961 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 177 | 296 760 912 Kč |
| Osobní vozidla | 42 | 29 303 174 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 18 | 4 732 916 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 4 000 000 Kč |
| IT | 27 | 3 021 303 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 607 524 Kč |
| Pojišťovací služby | 9 | 448 950 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 145 200 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 111 925 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 26 620 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 2 | 8 653 500 Kč |
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 19 | 2 571 595 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 12 | 10 056 174 Kč |
| Auto Palace Butovice s.r.o. | 2 | 705 780 Kč |
| HORA COMPANY s.r.o. | 5 | 505 175 Kč |
| FIBO PLUS s.r.o. | 1 | 341 414 Kč |
| TULI - FORM s.r.o. | 2 | 177 132 Kč |
| MB - provádění staveb s.r.o. | 1 | 118 580 Kč |
| Azmera s.r.o. | 1 | 26 620 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 1 234 Kč |