Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 06.01.2010 |
| IČO | 75019086 |
| Datová schránka | a7ajdum |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 39 smluv za celkem 3 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
7,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Putzteufel.cz, s.r.o., úklidový servis | 1 | 81 276 Kč |
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 1 | 81 276 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 1 | 81 276 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 59 292 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 2 | 139 709 Kč |
| SVARTES s.r.o. | 1 | 80 417 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 59 292 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 2 | 139 709 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 167 585 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební izolace OK, s. r. o. | 1 | 167 585 Kč |
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 1 | 167 585 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 1 | 167 585 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 171 220 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 166 400 Kč |
| Leciva | 1 | 90 500 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 7 | 488 088 Kč |
| HOTEL Tamlovka s.r.o. | 1 | 166 400 Kč |
| SVARTES s.r.o. | 1 | 91 094 Kč |
| BENU Česká republika s.r.o. | 1 | 90 500 Kč |
| Jaroslav Brejcha | 1 | 80 126 Kč |
| RIS elektro s.r.o. | 1 | 59 968 Kč |
| Vodohospodářská a obchodní společnost, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 5 | 488 088 Kč |
| Město Jičín | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 25 | 2 244 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 204 191 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 5 | 276 191 Kč |
| SVARTES s.r.o. | 1 | 105 588 Kč |
| 1 | 98 603 Kč | |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 4 | 276 191 Kč |
| Město Jičín | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 222 527 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 2 | 222 527 Kč |
| 1 | 111 562 Kč | |
| SVARTES s.r.o. | 1 | 110 965 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 2 | 222 527 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 147 747 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 71 033 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 5 | 218 780 Kč |
| SVARTES s.r.o. | 1 | 147 747 Kč |
| SkiResort Live s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 3 | 147 747 Kč |
| Královéhradecký kraj | 2 | 71 033 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 231 419 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 77 244 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 4 | 308 663 Kč |
| SVARTES s.r.o. | 1 | 138 419 Kč |
| 1 | 93 000 Kč | |
| Sportovní zařízení města Jičín | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 3 | 231 419 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 77 244 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 252 342 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 169 829 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 7 | 422 171 Kč |
| SVARTES s.r.o. | 1 | 156 342 Kč |
| Jaroslav Brejcha | 1 | 96 000 Kč |
| GASTROSERVIS - HOFMAN s.r.o. | 1 | 92 585 Kč |
| NOPEK, a.s. | 1 | 0 Kč |
| SkiResort Live s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 6 | 344 927 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 77 244 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 97 | 1 423 018 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 93 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 75 827 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 4 | 168 827 Kč |
| YELLOW POINT, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Sportovní zařízení města Jičín | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 3 | 93 000 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 75 827 Kč |