Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 13.02.2003 |
| IČO | 75027119 |
| Datová schránka | bjbmmfb |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 254 smluv za celkem 74 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
10,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 8 | 951 970 Kč |
| HPHG s.r.o. | 2 | 321 620 Kč |
| Jiří Sýkora | 2 | 266 947 Kč |
| Certero IT Solutions s.r.o. | 2 | 197 874 Kč |
| KUBNY s.r.o. | 1 | 91 129 Kč |
| BOSPOR spol. s r.o. | 1 | 74 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 8 | 951 970 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 11 447 629 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 745 205 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 726 216 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 600 580 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 391 600 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 332 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 248 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 99 866 Kč |
| Energie | 1 | 83 762 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 52 250 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 26 | 15 774 619 Kč |
| ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o. | 2 | 8 332 218 Kč |
| DOR - SPORT s.r.o. | 1 | 2 929 981 Kč |
| MAVA spol. s r.o. | 1 | 683 759 Kč |
| BBF GROUP s.r.o. | 1 | 423 500 Kč |
| Milan Glonka | 1 | 391 600 Kč |
| Jiří Sýkora | 3 | 331 000 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 195 826 Kč |
| ANICO floor, s.r.o. | 1 | 100 430 Kč |
| Certero IT Solutions s.r.o. | 1 | 99 866 Kč |
| Emília Benčíková | 1 | 96 000 Kč |
| Ing. Martin Schmied | 1 | 95 000 Kč |
| Základní organizace Odborového svazu KOVO Třinecké železárny | 1 | 92 000 Kč |
| Horský hotel Kozubová s.r.o. | 1 | 84 125 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 83 762 Kč |
| BOSPOR spol. s r.o. | 1 | 82 080 Kč |
| STOLAŘSTVÍ MaJaMi, s.r.o. | 1 | 76 800 Kč |
| Kateřina Konupčíková | 1 | 68 000 Kč |
| Mgr. Tomáš Kleslo | 1 | 52 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 22 | 14 303 198 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 1 471 421 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 26 | 19 344 185 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 3 930 830 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 812 610 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 762 149 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 399 630 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 395 644 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 170 000 Kč |
| Odpady | 1 | 63 540 Kč |
| Nábytek | 1 | 61 408 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 26 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 23 | 7 442 199 Kč |
| Chlazení Steffek s.r.o. | 3 | 4 012 459 Kč |
| Milan Glonka | 1 | 399 630 Kč |
| Tailor Travel s.r.o. | 1 | 321 100 Kč |
| Jiří Sýkora | 3 | 302 337 Kč |
| Gass-eko s.r.o. | 1 | 142 335 Kč |
| HPHG s.r.o. | 1 | 107 880 Kč |
| Kateřina Konupčíková | 1 | 105 400 Kč |
| Ing. Martin Schmied | 1 | 95 000 Kč |
| Karel Mateřánka | 1 | 81 550 Kč |
| BOSPOR spol. s r.o. | 1 | 76 680 Kč |
| Petr Landa | 1 | 73 480 Kč |
| Emília Benčíková | 1 | 66 000 Kč |
| MAVA spol. s r.o. | 1 | 63 540 Kč |
| Ing. Bedřich Doležel | 1 | 61 408 Kč |
| Chata Betyna s.r.o. | 1 | 57 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 19 | 5 965 998 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 1 476 201 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 3 225 102 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 1 732 419 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 1 463 100 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 11 | 1 248 260 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 1 018 568 Kč |
| Nábytek | 3 | 885 731 Kč |
| IT Hardware | 1 | 581 042 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 446 490 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 399 630 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 287 216 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 121 000 Kč |
| Energie | 1 | 105 975 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 40 | 10 202 683 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 1 463 100 Kč |
| Město Hlučín | 1 | 0 Kč |
| Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 4 365 870 Kč |
| Školení a kurzy | 14 | 2 302 230 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 221 404 Kč |
| Zemědělství | 1 | 845 811 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 8 | 783 800 Kč |
| Služby závodních jídelen | 4 | 451 940 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 330 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 26 | 105 936 Kč |
| IT Hardware | 1 | 71 457 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 15 044 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 40 | 10 493 491 Kč |
| MV STAVBY VJAČKA s.r.o. | 2 | 1 726 108 Kč |
| MAVA spol. s r.o. | 2 | 1 227 203 Kč |
| Milan Glonka | 3 | 390 390 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 365 870 Kč |
| Jiří Sýkora | 4 | 340 000 Kč |
| Tomáš Hýl | 1 | 330 000 Kč |
| Finezza facility s.r.o. | 1 | 291 868 Kč |
| Pavel Sapara | 1 | 284 108 Kč |
| Emília Benčíková | 2 | 202 680 Kč |
| BOSPOR spol. s r.o. | 4 | 198 464 Kč |
| Certero IT Solutions s.r.o. | 2 | 177 392 Kč |
| Alena Pavlíčková | 1 | 160 000 Kč |
| HPHG s.r.o. | 2 | 157 320 Kč |
| Vision Travel s.r.o. | 1 | 127 500 Kč |
| Rostislav Knýbel | 1 | 96 500 Kč |
| Ing. Oldřich Horáček | 1 | 90 419 Kč |
| Chata Betyna s.r.o. | 1 | 75 900 Kč |
| Karel Číž | 1 | 66 889 Kč |
| HANAKOV, spol. s r.o. | 1 | 60 400 Kč |
| Michal Prenner | 1 | 55 436 Kč |
| David Svačina | 1 | 54 000 Kč |
| Mateřská škola, základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Hana Zelinková | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 36 | 6 478 447 Kč |
| Město Hlučín | 1 | 4 000 000 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 15 044 Kč |
| Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,04 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 127 | 154 357 263 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 3 641 198 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 753 422 Kč |
| IT Hardware | 1 | 290 739 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 133 810 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 114 950 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 65 000 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 23 | 6 899 155 Kč |
| ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o. | 1 | 3 551 198 Kč |
| Město Hlučín | 1 | 1 200 000 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 700 036 Kč |
| HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. | 1 | 290 739 Kč |
| BBF GROUP s.r.o. | 3 | 275 450 Kč |
| Pavel Sapara | 2 | 120 000 Kč |
| CHLEBIŠ s.r.o. | 1 | 117 000 Kč |
| Chlazení Steffek s.r.o. | 1 | 114 950 Kč |
| Z + M Logistics, spol. s r.o. | 1 | 109 757 Kč |
| Jiří Sýkora | 1 | 90 000 Kč |
| Chata Rychtářka s.r.o. | 1 | 72 000 Kč |
| Olga Fašánková | 1 | 66 000 Kč |
| KK-TECH s.r.o. | 1 | 65 215 Kč |
| Robin Burkot | 1 | 65 000 Kč |
| Karel Mateřánka | 1 | 61 810 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Milan Glonka | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 21 | 6 899 155 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 41,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 591 853 Kč |
| IT Hardware | 2 | 3 436 145 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 537 066 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 72 600 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 68 243 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 17 | 7 705 907 Kč |
| ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o. | 1 | 3 543 853 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 3 374 285 Kč |
| Alza.cz a.s. | 2 | 417 066 Kč |
| Pavel Sapara | 1 | 85 000 Kč |
| Jiří Sýkora | 2 | 83 000 Kč |
| TempoVit spol. s r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| 1 | 68 243 Kč | |
| HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. | 1 | 61 860 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Milan Glonka | 2 | 0 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Hlučín - Bobrovníky, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 16 | 7 705 907 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 31,03 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 4 011 666 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 1 086 943 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 761 694 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 515 068 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 302 080 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 263 600 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 234 750 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 26 | 141 448 Kč |
| Nábytek | 1 | 120 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 57 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 6 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 29 | 7 675 749 Kč |
| ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o. | 2 | 3 892 360 Kč |
| MAVA spol. s r.o. | 1 | 1 086 943 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 519 694 Kč |
| BBF GROUP s.r.o. | 2 | 423 500 Kč |
| Pavel Sapara | 1 | 263 600 Kč |
| Mateřská škola, základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Ostrava | 2 | 141 448 Kč |
| Ing. Bedřich Doležel | 1 | 120 000 Kč |
| SEPOS, spol. s r. o. | 1 | 119 306 Kč |
| 1 | 100 000 Kč | |
| Luboš Kocur | 1 | 70 000 Kč |
| HPHG s.r.o. | 2 | 69 960 Kč |
| Areál dobré pohody Žimrovice, s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 57 270 Kč |
| Hotel Duo a.s. | 1 | 57 120 Kč |
| Chata Betyna s.r.o. | 1 | 57 000 Kč |
| SPAHO s.r.o. | 1 | 50 400 Kč |
| Mateřská škola Liščata s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Pavel Paskuda | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Děhylov, okres Opava, příspěvková organizace. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Dobroslavice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Hlučín-Darkovičky, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 27 | 7 028 601 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 515 068 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 132 080 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,83 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 527 | 779 386 617 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 151 | 87 039 416 Kč |
| Služby závodních jídelen | 528 | 41 069 992 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 856 499 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 508 410 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 348 299 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 131 261 Kč |
| Nábytek | 1 | 63 223 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 23 | 4 624 834 Kč |
| DOR - SPORT s.r.o. | 1 | 2 397 125 Kč |
| STUDENT AGENCY k.s. | 1 | 443 610 Kč |
| BBF GROUP s.r.o. | 1 | 423 500 Kč |
| INDETAIL s.r.o. | 1 | 348 299 Kč |
| Jiří Sýkora | 2 | 332 417 Kč |
| MAVA spol. s r.o. | 1 | 222 549 Kč |
| TempoVit spol. s r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Kamil Jarošek | 1 | 65 000 Kč |
| Petr Konupčík | 1 | 64 800 Kč |
| Ing. Bedřich Doležel | 1 | 63 223 Kč |
| IN ENERGIE s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Mateřská škola Liščata s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Děhylov, okres Opava, příspěvková organizace. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Dobroslavice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Hana Zelinková | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Hlučín-Darkovičky, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 22 | 4 433 123 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 131 261 Kč |
| BOSPOR spol. s r.o. | 1 | 60 450 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 151 | 112 062 969 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 101 | 103 067 063 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 226 | 38 700 666 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 333 664 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 314 380 Kč |
| Nábytek | 2 | 159 338 Kč |
| Kancelář | 1 | 115 888 Kč |
| Energie | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Sýkora | 2 | 449 552 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 3 | 160 525 Kč |
| Ing. Bedřich Doležel | 2 | 159 338 Kč |
| TempoVit spol. s r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 4 | 93 000 Kč |
| Pavel Sapara | 1 | 75 000 Kč |
| Jana Plačková | 1 | 72 600 Kč |
| Marek Sapara | 1 | 70 000 Kč |
| ČEZ Prodej, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| HPHG s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 16 | 1 108 015 Kč |
| BOSPOR spol. s r.o. | 1 | 93 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 3 | 0 Kč |