Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Sylvie Graf
změna 20.02.2023
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 75027305 |
| Datová schránka | sa6kwdg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 88 smluv za celkem 6 mil. Kč;
8 smluv má zásadní nedostatek;
15,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| J.P.Copiers s.r.o. | 1 | 180 290 Kč |
| AMEREX trade s.r.o. | 1 | 172 800 Kč |
| BEPRA profi s.r.o. | 1 | 94 380 Kč |
| ELEKTRO - Vajdík spol. s r.o. | 1 | 63 819 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava, Blahoslavova 6, příspěvková organizace | 4 | 511 289 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 3 | 327 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 294 567 Kč |
| Technické služby | 1 | 181 500 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 159 997 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 136 004 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 121 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 72 600 Kč |
| Potraviny | 4 | 0 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IN ENERGIE s.r.o. | 2 | 327 000 Kč |
| Martin Balner | 1 | 294 567 Kč |
| Mateřská škola Ostrava, Blahoslavova 6, příspěvková organizace | 2 | 294 567 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 2 | 181 500 Kč |
| AMEREX trade s.r.o. | 1 | 136 004 Kč |
| Bc. Barbora Jedináková | 1 | 121 000 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Jiří Miketa | 1 | 66 417 Kč |
| Health and Beauty shops s.r.o. | 2 | 63 000 Kč |
| GROSSMANN, spol. s r.o. | 1 | 30 580 Kč |
| TESAŘ - mražené s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| František Šichnárek | 1 | 0 Kč |
| LACTO MORAVA, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| J.P.Copiers s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TRANSMILK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| JIP východočeská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| GREX service, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ostravské vodárny a kanalizace a. s. | 1 | 0 Kč |
| Oldřich Slaný | 1 | 0 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jaromír Kostelný | 1 | 0 Kč |
| TROPICO catering s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava, Blahoslavova 6, příspěvková organizace | 26 | 1 292 668 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 344 034 Kč |
| Energie | 2 | 293 120 Kč |
| Potraviny | 29 | 240 000 Kč |
| Voda a potraviny | 2 | 226 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 8 | 80 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava, Blahoslavova 6, příspěvková organizace | 6 | 683 120 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 | 293 120 Kč |
| Pekařství Velička s.r.o. | 1 | 240 000 Kč |
| Martin Balner | 1 | 220 282 Kč |
| ZVOSKA s.r.o. | 1 | 156 000 Kč |
| Aramark Services - zařízení školního stravování, s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| Dagmar Šindelářová | 1 | 76 714 Kč |
| Pekárna M&K Šilheřovice s.r.o. | 1 | 70 000 Kč |
| Jiří Miketa | 1 | 47 038 Kč |
| Oldřich Slaný | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava, Blahoslavova 6, příspěvková organizace | 10 | 1 183 154 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 433 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 106 000 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 69 650 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava, Blahoslavova 6, příspěvková organizace | 8 | 609 450 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 | 433 800 Kč |
| Martin Balner | 1 | 106 000 Kč |
| BENJAMÍN s.r.o. | 1 | 71 000 Kč |
| Jiří Miketa | 1 | 69 650 Kč |
| Řeznictví uzenářství Hrňa s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VITAMINÁTOR s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 293 346 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 140 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AMEREX trade s.r.o. | 1 | 293 346 Kč |
| Nikol Rýparová | 1 | 140 000 Kč |
| Mateřská škola Ostrava, Blahoslavova 6, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava, Blahoslavova 6, příspěvková organizace | 2 | 433 346 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 15 | 1 270 500 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 813 900 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 296 045 Kč |
| IT Hardware | 1 | 80 000 Kč |
| Energie | 3 | 67 178 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 50 933 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kateřina Trojanová | 1 | 713 900 Kč |
| INTERGAST a.s. | 1 | 296 045 Kč |
| Vlasta Bernatíková | 1 | 100 000 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 67 178 Kč |
| INSGRAF s.r.o. | 1 | 50 933 Kč |
| PAM - ÚČTO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Ostrava, Blahoslavova 6, příspěvková organizace | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava, Blahoslavova 6, příspěvková organizace | 9 | 1 308 056 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 15 | 2 823 934 Kč |
| Čisticí výrobky | 8 | 952 028 Kč |
| IT Hardware | 8 | 640 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 61 104 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZM GROUP s.r.o. v likvidaci | 1 | 80 000 Kč |
| Podlahy Gajdoš s.r.o. | 1 | 61 104 Kč |
| Aleš Matušinský | 1 | 19 965 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| mzdy školám s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava, Blahoslavova 6, příspěvková organizace | 5 | 161 069 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 120 000 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 120 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava, Blahoslavova 6, příspěvková organizace | 3 | 120 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 57,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 101 761 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hana Krautová | 1 | 101 761 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 60 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Český Energetický Dodavatel a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Ostrava, Blahoslavova 6, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava, Blahoslavova 6, příspěvková organizace | 7 | 161 761 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 77,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 108 | 8 887 686 Kč |
| Školení a kurzy | 127 | 6 853 451 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 44 | 6 677 300 Kč |
| Odpady | 29 | 58 800 Kč |
| Elektricka energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| One Energy & One Mobile a.s. | 4 | 200 000 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 165 000 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 58 800 Kč |
| PAM - ÚČTO s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava, Blahoslavova 6, příspěvková organizace | 9 | 423 800 Kč |