Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Petra Paterová
změna 13.10.2023
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 75029863 |
| Datová schránka | huykq97 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 114 smluv za celkem 35 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
38,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 96 800 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 68 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEŽEV chráněná dílna s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk | 1 | 68 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Harmonie Ostrava - Hrabůvka, Zlepšovatelů 27, příspěvková organizace | 2 | 164 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 3 366 714 Kč |
| Energie | 2 | 768 350 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 422 280 Kč |
| Nábytek | 1 | 90 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Harmonie Ostrava - Hrabůvka, Zlepšovatelů 27, příspěvková organizace | 6 | 5 261 211 Kč |
| IN ENERGIE s.r.o. | 2 | 768 350 Kč |
| JIP východočeská, a.s. | 1 | 250 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 211 140 Kč |
| SPID handicap, o.p.s. | 1 | 108 900 Kč |
| Baar Group s.r.o. | 1 | 90 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 5 050 071 Kč |
| Mateřská škola Harmonie Ostrava - Hrabůvka, Zlepšovatelů 27, příspěvková organizace | 6 | 1 428 390 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 211 140 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 5 146 071 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 1 229 356 Kč |
| Energie | 1 | 968 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 311 270 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 71 175 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Harmonie Ostrava - Hrabůvka, Zlepšovatelů 27, příspěvková organizace | 8 | 5 432 516 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 | 1 028 016 Kč |
| PROMOS ALFA, spol. s r.o. | 1 | 333 888 Kč |
| Baar Group s.r.o. | 1 | 247 072 Kč |
| Velkoobchod Zajac, s.r.o. | 2 | 211 750 Kč |
| Trigonela s.r.o. | 1 | 162 964 Kč |
| SPID handicap, o.p.s. | 1 | 108 900 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 106 684 Kč |
| Stanislav Petruška | 1 | 103 800 Kč |
| AQUA-AGRO SERVIS, s.r.o. | 1 | 96 000 Kč |
| Finezza facility s.r.o. | 1 | 63 198 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 683 357 Kč |
| Energie | 2 | 1 028 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 15 | 1 025 332 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 700 000 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 312 927 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 141 930 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 102 850 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 96 800 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Harmonie Ostrava - Hrabůvka, Zlepšovatelů 27, příspěvková organizace | 5 | 1 789 054 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 | 1 028 000 Kč |
| Barbora Kasprowiczová | 1 | 600 000 Kč |
| Finezza facility s.r.o. | 1 | 120 964 Kč |
| Baar Group s.r.o. | 1 | 112 020 Kč |
| Velkoobchod Zajac, s.r.o. | 1 | 102 850 Kč |
| Hadr & Kyblík Morava s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| SPID handicap, o.p.s. | 1 | 96 800 Kč |
| mumandi s.r.o. | 1 | 87 340 Kč |
| Petr Baar | 1 | 79 943 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Harmonie Ostrava - Hrabůvka, Zlepšovatelů 27, příspěvková organizace | 10 | 2 327 917 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 1 683 357 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 54 590 Kč |
| Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk | 1 | 51 107 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 3 492 595 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 168 298 Kč |
| Nábytek | 1 | 140 360 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 80 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 80 000 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 76 230 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 8 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Harmonie Ostrava - Hrabůvka, Zlepšovatelů 27, příspěvková organizace | 8 | 3 660 893 Kč |
| Baar Group s.r.o. | 1 | 140 360 Kč |
| SPID handicap, o.p.s. | 1 | 80 000 Kč |
| Velkoobchod Zajac, s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| DEMAXIA, s.r.o. | 1 | 76 230 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 3 492 595 Kč |
| Mateřská škola Harmonie Ostrava - Hrabůvka, Zlepšovatelů 27, příspěvková organizace | 4 | 376 590 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 168 298 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 1 582 680 Kč |
| Energie | 2 | 500 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 290 400 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 140 037 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 96 800 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 72 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 65 340 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 43 560 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 35 834 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 0 Kč |
| Odpady | 8 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Harmonie Ostrava - Hrabůvka, Zlepšovatelů 27, příspěvková organizace | 6 | 1 618 514 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 450 000 Kč |
| Peter Mata | 1 | 290 400 Kč |
| SPID handicap, o.p.s. | 2 | 168 800 Kč |
| AQUA-AGRO SERVIS, s.r.o. | 1 | 84 000 Kč |
| HV Výtahy s.r.o. | 1 | 65 340 Kč |
| TRIVISION s.r.o. | 1 | 56 037 Kč |
| ALPIQ ENERGY SE | 1 | 50 000 Kč |
| mumandi s.r.o. | 1 | 43 560 Kč |
| Pavel Marcol | 1 | 0 Kč |
| Finezza facility s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 1 582 680 Kč |
| Mateřská škola Harmonie Ostrava - Hrabůvka, Zlepšovatelů 27, příspěvková organizace | 12 | 1 208 137 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 35 834 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 3 165 360 Kč |
| Čisticí výrobky | 16 | 1 449 350 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 961 937 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Harmonie Ostrava - Hrabůvka, Zlepšovatelů 27, příspěvková organizace | 5 | 3 508 773 Kč |
| Renáta Pokorná | 1 | 438 669 Kč |
| Velkoobchod Zajac, s.r.o. | 2 | 169 400 Kč |
| Finezza facility s.r.o. | 1 | 96 798 Kč |
| SPID handicap, o.p.s. | 1 | 84 700 Kč |
| Mgr. Břetislav Baar | 1 | 83 058 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 3 165 360 Kč |
| Mateřská škola Harmonie Ostrava - Hrabůvka, Zlepšovatelů 27, příspěvková organizace | 6 | 872 624 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 343 413 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 36,36 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 157 | 19 415 679 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 36 | 3 258 300 Kč |
| Nábytek | 15 | 1 707 520 Kč |
| Pojišťovací služby | 8 | 384 713 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 16 | 242 000 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Šárka Arlethová | 1 | 242 000 Kč |
| Mateřská škola Harmonie Ostrava - Hrabůvka, Zlepšovatelů 27, příspěvková organizace | 2 | 208 919 Kč |
| Renáta Pokorná | 1 | 95 000 Kč |
| Peter Mata | 1 | 90 750 Kč |
| mumandi s.r.o. | 1 | 79 793 Kč |
| SPID handicap, o.p.s. | 1 | 72 600 Kč |
| Velkoobchod Zajac, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Harmonie Ostrava - Hrabůvka, Zlepšovatelů 27, příspěvková organizace | 9 | 652 743 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 208 919 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 1 582 680 Kč |
| Energie | 3 | 148 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 111 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Harmonie Ostrava - Hrabůvka, Zlepšovatelů 27, příspěvková organizace | 6 | 1 841 680 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 148 000 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 111 000 Kč |
| Český Energetický Dodavatel a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 1 582 680 Kč |
| Mateřská škola Harmonie Ostrava - Hrabůvka, Zlepšovatelů 27, příspěvková organizace | 4 | 259 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 121 | 141 718 871 Kč |
| Dary a dotace | 57 | 7 426 447 Kč |
| Energie | 2 | 20 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Harmonie Ostrava - Hrabůvka, Zlepšovatelů 27, příspěvková organizace | 5 | 1 722 680 Kč |
| One Energy & One Mobile a.s. | 2 | 20 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 1 582 680 Kč |
| Mateřská škola Harmonie Ostrava - Hrabůvka, Zlepšovatelů 27, příspěvková organizace | 3 | 140 000 Kč |