Soukromá firma.
| Založeno | 02.03.2011 |
| IČO | 87659034 |
| Datová schránka | 5dncsu4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 15 smluv za celkem 2 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 143 957 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Josef Juráček | 1 | 143 957 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 294 511 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 83 275 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Pohořelice | 2 | 256 789 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 120 997 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Josef Juráček | 3 | 377 786 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 21 780 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAREZ - SPORT, a.s. | 2 | 143 866 Kč |
| Město Pohořelice | 1 | 21 780 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Josef Juráček | 3 | 165 646 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 85 624 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 71 181 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Pohořelice | 1 | 786 500 Kč |
| Město Bučovice | 2 | 226 167 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 185 966 Kč |
| Mateřská škola Brno, Vídeňská 39a, příspěvková organizace | 1 | 85 624 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Josef Juráček | 5 | 1 284 257 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 6 | 546 930 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Brno, Vídeňská 39a, příspěvková organizace | 1 | 118 808 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Josef Juráček | 1 | 118 808 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 127 374 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 2 | 209 541 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Josef Juráček | 2 | 209 541 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 1 648 721 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 239 570 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Josef Juráček | 1 | 239 570 Kč |