Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 61 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,64 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,28 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velemín | 31 | 21 350 382 Kč |
| SERVISO, o. p. s. | 14 | 6 864 392 Kč |
| Ing. Josef Šmic - AVIP | 2 | 0 Kč |
| TRUNN s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| WAMB v.o.s. | 1 | 0 Kč |
| Chilly Production s.r.o. | 1 | 642 510 Kč |
| Gold Media s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Freeline.cz s. r. o. | 2 | 236 350 Kč |
| POST BELLUM, z. ú. | 2 | 248 750 Kč |
| PRO - AKTIV Bílina z.s. | 1 | 0 Kč |
| VOŽEKOVO sdružení z.s. | 1 | 100 430 Kč |
| Taneční klub Luna, z.s. | 1 | 95 124 Kč |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dobroměřice | 1 | 86 394 Kč |
| SONO PLUS, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Velemín, příspěvková organizace | 2 | 139 365 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Velemín | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 8 smluv za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 51 310 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 7 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 10 mil. Kč | |||
| SERVISO, o. p. s. | 1 smlouva za celkem 86 704 Kč | 1 smlouva za celkem 449 460 Kč | 1 smlouva za celkem 861 520 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 431 184 Kč | 3 smlouvy za celkem 793 508 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |||
| Ing. Josef Šmic - AVIP | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TRUNN s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| WAMB v.o.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Chilly Production s.r.o. | 1 smlouva za celkem 642 510 Kč | ||||||||||
| Gold Media s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Freeline.cz s. r. o. | 2 smlouvy za celkem 236 350 Kč | ||||||||||
| POST BELLUM, z. ú. | 1 smlouva za celkem 112 150 Kč | 1 smlouva za celkem 136 600 Kč | |||||||||
| PRO - AKTIV Bílina z.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| VOŽEKOVO sdružení z.s. | 1 smlouva za celkem 100 430 Kč | ||||||||||
| Taneční klub Luna, z.s. | 1 smlouva za celkem 95 124 Kč | ||||||||||
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dobroměřice | 1 smlouva za celkem 86 394 Kč | ||||||||||
| SONO PLUS, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola a Mateřská škola Velemín, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 87 875 Kč | 1 smlouva za celkem 51 490 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 8 | 2 044 900 Kč |
| SERVISO, o. p. s. | 16 | 0 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 460 284 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 449 460 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 11 | 14 203 530 Kč |
| Ústecký kraj | 13 | 6 225 593 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 0 Kč |
| SONO PLUS, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 60 501 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 4 306 232 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Česká pošta, s.p. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | |||||||||
| SERVISO, o. p. s. | 5 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 258 940 Kč | 2 smlouvy za celkem 201 344 Kč | |||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 449 460 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | |||||||
| Ústecký kraj | 1 smlouva za celkem 861 520 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 431 184 Kč | 3 smlouvy za celkem 793 508 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 886 563 Kč | 1 smlouva za celkem 51 490 Kč | ||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| SONO PLUS, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Lovosice | 1 smlouva za celkem 60 501 Kč | ||||||||||
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Státní pozemkový úřad | 1 smlouva za celkem 0 Kč |