Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 24 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 41,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GARTAL Anny Čížkové s.r.o. | 2 | 400 025 Kč |
| Spořilov View s.r.o. | 7 | 5 669 841 Kč |
| Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 3 630 000 Kč |
| GARTAL Kovářská s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 0 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 1 239 841 Kč |
| Pražské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| PATROL group s.r.o. | 2 | 800 000 Kč |
| Viva Cuba s.r.o. | 6 | 0 Kč |
| GARTAL Kubánské náměstí s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GARTAL U Blaženky s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zelené Kaskády s.r.o. | 3 | 7 800 000 Kč |
| Parkside Satalice s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GARTAL V Kněžívce s.r.o. | 1 | 259 825 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| GARTAL Anny Čížkové s.r.o. | 1 smlouva za celkem 242 725 Kč | 1 smlouva za celkem 157 300 Kč | |||||||||
| Spořilov View s.r.o. | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 800 000 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||
| Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s. | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| GARTAL Kovářská s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 4 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 96 967 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| Pražské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| PATROL group s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 800 000 Kč | ||||||||||
| Viva Cuba s.r.o. | 6 smluv za celkem 0 Kč | ||||||||||
| GARTAL Kubánské náměstí s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| GARTAL U Blaženky s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Zelené Kaskády s.r.o. | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 800 000 Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | ||||||||
| Parkside Satalice s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| GARTAL V Kněžívce s.r.o. | 1 smlouva za celkem 259 825 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 10 | 347 344 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 3 630 000 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 157 300 Kč |
| URBIA, s.r.o. | 1 | 96 967 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 2 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 3 | 1 600 000 Kč |
| Městská část Praha 14 | 1 | 4 000 000 Kč |
| Městská část Praha-Satalice | 1 | 109 150 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 1 | 259 825 Kč |
| Nadační fond pro rozvoj městské části Praha 14 | 1 | 3 000 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Nadační fond pro rozvoj městské části Praha 14
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 242 725 Kč | 1 smlouva za celkem 130 888 Kč | 8 smluv za celkem - 26 269 Kč | ||||||||
| Městská část Praha 4 | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 smlouva za celkem 157 300 Kč | ||||||||||
| URBIA, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 96 967 Kč | ||||||||||
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 2 smlouvy za celkem 800 000 Kč | 1 smlouva za celkem 800 000 Kč | |||||||||
| Městská část Praha 14 | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Městská část Praha-Satalice | 1 smlouva za celkem 109 150 Kč | ||||||||||
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 1 smlouva za celkem 259 825 Kč | ||||||||||
| Nadační fond pro rozvoj městské části Praha 14 | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč |