Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 26 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RESIDENCE ZAHRADNÍ MĚSTO s.r.o. | 4 | 208 404 Kč |
| YD Real Estate s.r.o. | 3 | 1 133 144 Kč |
| NOVÉ VILABYTY BUČOVICE a.s. | 5 | 192 468 Kč |
| Cihelna Slavkov s.r.o. | 7 | 522 992 Kč |
| YD Real Estate Finance SPV 1 s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PATROL group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| YD Real Estate Delta s.r.o. | 3 | 14 458 822 Kč |
| YD Real Estate Alfa s.r.o. | 1 | 1 781 120 Kč |
| Ovocný trh 11 s.r.o. | 2 | 213 105 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| RESIDENCE ZAHRADNÍ MĚSTO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 142 523 Kč | 1 smlouva za celkem 65 881 Kč | ||||||||
| YD Real Estate s.r.o. | 1 smlouva za celkem 93 485 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| NOVÉ VILABYTY BUČOVICE a.s. | 3 smlouvy za celkem 93 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 99 468 Kč | |||||||||
| Cihelna Slavkov s.r.o. | 7 smluv za celkem 522 992 Kč | ||||||||||
| YD Real Estate Finance SPV 1 s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| PATROL group s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| YD Real Estate Delta s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 9 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | |||||||||
| YD Real Estate Alfa s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Ovocný trh 11 s.r.o. | 1 smlouva za celkem 211 835 Kč | 1 smlouva za celkem 1 271 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bučovice | 9 | 1 132 651 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 306 590 Kč |
| Jihomoravský kraj | 6 | 11 962 874 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 242 000 Kč |
| Město Slavkov u Brna | 3 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 3 084 822 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 1 781 120 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Bučovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 142 523 Kč | 3 smlouvy za celkem 93 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 897 128 Kč | |||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 93 485 Kč | 1 smlouva za celkem 211 835 Kč | 1 smlouva za celkem 1 271 Kč | ||||||||
| Jihomoravský kraj | 1 smlouva za celkem 65 881 Kč | 3 smlouvy za celkem 522 992 Kč | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | |||||||
| České dráhy, a.s. | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | ||||||||||
| Město Slavkov u Brna | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Statutární město Brno | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč |