Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 91 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,66 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MUROM a.s. | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | ||||||||
| Optika Čivice s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 120 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 105 225 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||
| Společenství vlastníků Lublaňská 6, Praha 2, Vinohrady | 1 smlouva za celkem 41 000 Kč | ||||||||||
| Společenství vlastníků Husova 546 až 550, Náměšť nad Oslavou | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 999 550 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||
| Společenství vlastníků Husova 551 až 556, Náměšť nad Oslavou | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 925 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||
| Společenství vlastníků Husova 544 - 545, Náměšť nad Oslavou | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||
| Podnikatelské centrum RUMBURK, VTP, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 239 580 Kč | 1 smlouva za celkem 261 360 Kč | |||||||||
| Společenství vlastníků pro dům Čimická č.p. 1021-1024, Praha 8 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Společenství vlastníků Trojanova 336, Praha 2 | 1 smlouva za celkem 29 040 Kč | ||||||||||
| Společenství vlastníků Čerchovská 1981, Praha 2 | 1 smlouva za celkem 20 419 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Společenství vlastníků Balbínova 323, Praha 2, Vinohrady | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Společenství vlastníků Na Moráni 1958, Praha 2, Nové Město | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Společenství vlastníků Karlovo náměstí 287, Praha 2 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Společenství vlastníků Štěpánská 544, Praha 2 | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Společenství vlastníků Žitná 565, Praha 2, Nové Město | 1 smlouva za celkem 705 000 Kč | ||||||||||
| Společenství vlastníků Legerova 1843, Praha 2, Nové Město | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ukliddbg.cz s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 2 | 6 | 1 840 396 Kč |
| Město Náměšť nad Oslavou | 5 | 13 613 816 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 2 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy | 1 | 41 000 Kč |
| Tepelné hospodářství, s.r.o. | 50 | 35 573 975 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 500 940 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
| Město Znojmo | 1 | 0 Kč |
| Správa tepelného hospodářství MČ Praha 8 s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 7 | 0 Kč |
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola a gymnázium, Praha 1, Alšovo nábřeží 6 | 1 | 105 225 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 705 000 Kč |
| Základní škola nám. Curieových | 1 | 90 100 Kč |
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská část Praha 2 | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 49 459 Kč | 1 smlouva za celkem 544 500 Kč | |||||||
| Město Náměšť nad Oslavou | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 11 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 400 000 Kč | |||||||
| SmP - Odpady a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy | 1 smlouva za celkem 41 000 Kč | ||||||||||
| Tepelné hospodářství, s.r.o. | 8 smluv za celkem 5 mil. Kč | 7 smluv za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 10 smluv za celkem 5 mil. Kč | 7 smluv za celkem 6 mil. Kč | 7 smluv za celkem 8 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | |||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 239 580 Kč | 1 smlouva za celkem 261 360 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Masarykova univerzita | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Znojmo | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa tepelného hospodářství MČ Praha 8 s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 7 smluv za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola a gymnázium, Praha 1, Alšovo nábřeží 6 | 1 smlouva za celkem 105 225 Kč | ||||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 705 000 Kč | ||||||||||
| Základní škola nám. Curieových | 1 smlouva za celkem 90 100 Kč | ||||||||||
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 smlouva za celkem 0 Kč |