Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 42 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MAS Podchlumí, z. s. | 19 | 3 284 300 Kč |
| MIKROREGION PODCHLUMÍ | 17 | 2 933 329 Kč |
| JRK Česká republika s.r.o. | 1 | 1 040 431 Kč |
| Obec Holovousy | 1 | 0 Kč |
| Obec Chomutice | 1 | 290 375 Kč |
| Obec Volanice | 1 | 0 Kč |
| Obec Butoves | 1 | 0 Kč |
| Obec Milovice u Hořic | 1 | 0 Kč |
| Obec Nevratice | 1 | 0 Kč |
| Asociace regionálních značek, z.s. | 7 | 598 210 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MAS Podchlumí, z. s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 1 smlouva za celkem 300 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 457 300 Kč | 3 smlouvy za celkem 515 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 465 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 797 000 Kč |
| MIKROREGION PODCHLUMÍ | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 8 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 93 000 Kč | 1 smlouva za celkem 75 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 254 367 Kč | 1 smlouva za celkem 80 000 Kč | 1 smlouva za celkem 81 000 Kč | 1 smlouva za celkem 81 000 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | ||
| JRK Česká republika s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Holovousy | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Chomutice | 1 smlouva za celkem 290 375 Kč | ||||||||||
| Obec Volanice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Butoves | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Milovice u Hořic | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Nevratice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Asociace regionálních značek, z.s. | 1 smlouva za celkem 80 600 Kč | 1 smlouva za celkem 74 270 Kč | 1 smlouva za celkem 15 000 Kč | 1 smlouva za celkem 99 220 Kč | 1 smlouva za celkem 99 220 Kč | 1 smlouva za celkem 114 950 Kč | 1 smlouva za celkem 114 950 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MAS Podchlumí, z. s. | 1 | 0 Kč |
| Královéhradecký kraj | 25 | 3 495 400 Kč |
| MIKROREGION PODCHLUMÍ | 7 | 2 129 862 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 | 322 237 Kč |
| Městská část Praha 5 | 1 | 15 000 Kč |
| Ministerstvo zemědělství | 4 | 428 340 Kč |
| Město Hořice | 1 | 425 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Město Hořice, Královéhradecký kraj
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MAS Podchlumí, z. s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Královéhradecký kraj | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 229 100 Kč | 2 smlouvy za celkem 243 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 225 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 237 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 380 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 538 300 Kč | 4 smlouvy za celkem 596 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 525 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 372 000 Kč | |
| MIKROREGION PODCHLUMÍ | 7 smluv za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 80 600 Kč | 1 smlouva za celkem 74 270 Kč | 1 smlouva za celkem 167 367 Kč | ||||||||
| Městská část Praha 5 | 1 smlouva za celkem 15 000 Kč | ||||||||||
| Ministerstvo zemědělství | 1 smlouva za celkem 99 220 Kč | 1 smlouva za celkem 99 220 Kč | 1 smlouva za celkem 114 950 Kč | 1 smlouva za celkem 114 950 Kč | |||||||
| Město Hořice | 1 smlouva za celkem 425 000 Kč |