Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 13 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,77 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Havraň | 12 | 2 365 271 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 2 | 232 526 Kč |
| Statutární město Most | 1 | 0 Kč |
| VKS Energy s.r.o. | 1 | 2 000 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Havraň | 1 smlouva za celkem 41 569 Kč | 2 smlouvy za celkem 83 900 Kč | 1 smlouva za celkem 74 000 Kč | 1 smlouva za celkem 102 376 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 162 926 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 100 500 Kč | |||
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 1 smlouva za celkem 69 600 Kč | 1 smlouva za celkem 162 926 Kč | |||||||||
| Statutární město Most | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| VKS Energy s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 41 569 Kč |
| Statutární město Most | 2 | 232 526 Kč |
| Město Litvínov | 1 | 0 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 74 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 202 876 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 0 Kč |
| Obec Havraň | 1 | 2 000 000 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 1 800 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 41 569 Kč | ||||||||||
| Statutární město Most | 1 smlouva za celkem 69 600 Kč | 1 smlouva za celkem 162 926 Kč | |||||||||
| Město Litvínov | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ministerstvo financí | 1 smlouva za celkem 74 000 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 102 376 Kč | 1 smlouva za celkem 100 500 Kč | |||||||||
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ústecký kraj | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Havraň | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč |