Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 17 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Tlumačov | 16 | 5 796 259 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 342 808 Kč |
| Pečovatelská služba Kroměříž z.ú. v likvidaci | 1 | 423 500 Kč |
| NELL PROJEKT s.r.o. | 1 | 143 385 Kč |
| PS stavitelství s.r.o. | 2 | - 122 725 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Tlumačov | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 406 365 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 403 566 Kč | 2 smlouvy za celkem 566 885 Kč | 1 smlouva za celkem 887 604 Kč | 4 smlouvy za celkem 196 275 Kč | 1 smlouva za celkem 50 423 Kč | |||
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 342 808 Kč | ||||||||||
| Pečovatelská služba Kroměříž z.ú. v likvidaci | 1 smlouva za celkem 423 500 Kč | ||||||||||
| NELL PROJEKT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 143 385 Kč | ||||||||||
| PS stavitelství s.r.o. | 2 smlouvy za celkem - 122 725 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond dopravní infrastruktury | 2 | 2 497 505 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 235 860 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 658 141 Kč |
| Pečovatelská služba Kroměříž z.ú. v likvidaci | 2 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 403 566 Kč |
| město Otrokovice | 3 | 20 660 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 1 112 604 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 94 000 Kč |
| SENIOR Otrokovice,příspěvková organizace | 1 | 50 423 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
SENIOR Otrokovice,příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 326 505 Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 79 860 Kč | 1 smlouva za celkem 156 000 Kč | |||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 658 141 Kč | ||||||||||
| Pečovatelská služba Kroměříž z.ú. v likvidaci | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Zlínský kraj | 2 smlouvy za celkem 403 566 Kč | ||||||||||
| město Otrokovice | 1 smlouva za celkem 143 385 Kč | 2 smlouvy za celkem - 122 725 Kč | |||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 887 604 Kč | 1 smlouva za celkem 225 000 Kč | |||||||||
| Ministerstvo financí | 1 smlouva za celkem 94 000 Kč | ||||||||||
| SENIOR Otrokovice,příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 50 423 Kč |