Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 45 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,89 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem 6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATSYS EXPORT s.r.o. | 45 | 196 501 058 Kč |
| ZBIRSTAV CZ s.r.o. v likvidaci | 1 | 7 199 500 Kč |
| T-GENA s.r.o. | 1 | 7 199 500 Kč |
| ELDO-FRAN-SPOL s.r.o. | 1 | 59 290 000 Kč |
| NODROK-STAV s.r.o. | 1 | 59 290 000 Kč |
| IVLAVAS spol. s r.o. | 1 | 726 000 Kč |
| Ivan Hudyma | 1 | 726 000 Kč |
| BULDIX s.r.o. | 1 | 36 300 000 Kč |
| KVS stavební, s.r.o. | 1 | 36 300 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SATSYS EXPORT s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 8 smluv za celkem 13 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 12 smluv za celkem 87 mil. Kč | 6 smluv za celkem 24 mil. Kč | 5 smluv za celkem 16 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 43 mil. Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 161 932 Kč | ||
| ZBIRSTAV CZ s.r.o. v likvidaci | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| T-GENA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| ELDO-FRAN-SPOL s.r.o. | 1 smlouva za celkem 59 mil. Kč | ||||||||||
| NODROK-STAV s.r.o. | 1 smlouva za celkem 59 mil. Kč | ||||||||||
| IVLAVAS spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 726 000 Kč | ||||||||||
| Ivan Hudyma | 1 smlouva za celkem 726 000 Kč | ||||||||||
| BULDIX s.r.o. | 1 smlouva za celkem 36 mil. Kč | ||||||||||
| KVS stavební, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 36 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy hl. m. Prahy | 28 | 183 297 716 Kč |
| Náš svět, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Správa státních hmotných rezerv | 3 | 3 302 034 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 2 | 696 287 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 573 540 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 3 244 386 Kč |
| Generální ředitelství cel | 2 | 1 421 004 Kč |
| Město Nový Jičín | 3 | 0 Kč |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 1 | 161 932 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lesy hl. m. Prahy | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 12 smluv za celkem 87 mil. Kč | 6 smluv za celkem 24 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 13 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 43 mil. Kč | ||||
| Náš svět, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Správa státních hmotných rezerv | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 2 smlouvy za celkem 696 287 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 12 | 1 smlouva za celkem 573 540 Kč | ||||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| Generální ředitelství cel | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Město Nový Jičín | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 161 932 Kč |