Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 34 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4 Lighting s.r.o. | 34 | 41 168 311 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| 4 Lighting s.r.o. | 8 smluv za celkem 6 mil. Kč | 5 smluv za celkem 468 218 Kč | 3 smlouvy za celkem 931 846 Kč | 1 smlouva za celkem 228 692 Kč | 6 smluv za celkem 13 mil. Kč | 6 smluv za celkem 19 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 118 580 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Boskovice | 1 | 2 540 438 Kč |
| Město Slaný | 2 | 0 Kč |
| Sportovní zařízení města Kroměříže, příspěvková organizace | 1 | 761 139 Kč |
| Univerzita Pardubice | 2 | 0 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 3 | 1 001 066 Kč |
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 1 | 0 Kč |
| TEZA Hodonín, příspěvková organizace | 2 | 60 396 Kč |
| Statutární město Jihlava | 3 | 394 739 Kč |
| Tereza Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 60 000 Kč |
| Město Hodonín | 1 | 0 Kč |
| Sportovní areály města Kladna s.r.o. | 1 | 577 488 Kč |
| Město Žatec | 2 | 411 791 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 4 | 25 378 669 Kč |
| HC Slezan Opava s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| Město Kopřivnice | 1 | 0 Kč |
| MĚSTO TRUTNOV | 1 | 3 786 797 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 5 | 0 Kč |
| Statutární město Plzeň | 2 | 345 143 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Boskovice | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| Město Slaný | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Sportovní zařízení města Kroměříže, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 761 139 Kč | ||||||||||
| Univerzita Pardubice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 646 707 Kč | 2 smlouvy za celkem 354 358 Kč | |||||||||
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TEZA Hodonín, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 60 396 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Statutární město Jihlava | 3 smlouvy za celkem 394 739 Kč | ||||||||||
| Tereza Břeclav, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | ||||||||||
| Město Hodonín | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Sportovní areály města Kladna s.r.o. | 1 smlouva za celkem 577 488 Kč | ||||||||||
| Město Žatec | 1 smlouva za celkem 228 692 Kč | 1 smlouva za celkem 183 099 Kč | |||||||||
| Statutární město Karlovy Vary | 2 smlouvy za celkem 12 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 13 mil. Kč | |||||||||
| HC Slezan Opava s.r.o. | 1 smlouva za celkem 302 500 Kč | ||||||||||
| Město Kopřivnice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MĚSTO TRUTNOV | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Statutární město Plzeň | 1 smlouva za celkem 226 563 Kč | 1 smlouva za celkem 118 580 Kč |