Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 32 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 3ADVOKÁTI s.r.o. | 32 | 3 845 895 Kč |
| DTM Engineering Limited, s.r.o. | 1 | 290 400 Kč |
| LEVAINI s.r.o. | 1 | 290 400 Kč |
| Start Up MSK, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Ondřej Gejdoš | 1 | 290 400 Kč |
| Ucko s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| Sources-Matter s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| 1 | 72 600 Kč | |
| RepFinPro s.r.o. | 2 | 316 883 Kč |
| Digiplant s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Rediscovered vision, družstvo | 1 | 184 630 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| 3ADVOKÁTI s.r.o. | 1 smlouva za celkem 180 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 121 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 62 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 72 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 102 850 Kč | 4 smlouvy za celkem 591 690 Kč | 15 smluv za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 135 278 Kč | |||
| DTM Engineering Limited, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 290 400 Kč | ||||||||||
| LEVAINI s.r.o. | 1 smlouva za celkem 290 400 Kč | ||||||||||
| Start Up MSK, z.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ondřej Gejdoš | 1 smlouva za celkem 290 400 Kč | ||||||||||
| Ucko s.r.o. | 1 smlouva za celkem 108 900 Kč | ||||||||||
| Sources-Matter s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | |||||||||||
| RepFinPro s.r.o. | 1 smlouva za celkem 184 630 Kč | 1 smlouva za celkem 132 253 Kč | |||||||||
| Digiplant s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Rediscovered vision, družstvo | 1 smlouva za celkem 184 630 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 180 000 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 121 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 0 Kč |
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 8 | 998 530 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 3 | 222 640 Kč |
| Pražský inovační institut, z. ú. | 9 | 2 018 200 Kč |
| Městské kulturní středisko Havířov | 2 | 157 300 Kč |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 2 | 148 225 Kč |
| Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s., TRADE CENTRE PRAHA a.s., Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 180 000 Kč | ||||||||||
| Statutární město Havířov | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | ||||||||||
| Statutární město Ostrava | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 1 smlouva za celkem 62 000 Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 3 smlouvy za celkem 471 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 259 777 Kč | 1 smlouva za celkem 132 253 Kč | ||||||
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 smlouva za celkem 102 850 Kč | 1 smlouva za celkem 119 790 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Pražský inovační institut, z. ú. | 9 smluv za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Městské kulturní středisko Havířov | 2 smlouvy za celkem 157 300 Kč | ||||||||||
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | 1 smlouva za celkem 3 025 Kč | |||||||||
| Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |