Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 23 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RoadTwin s.r.o. | 23 | 33 317 554 Kč |
| Amitia s.r.o. | 1 | 22 454 709 Kč |
| InnoConnect s.r.o. | 1 | 22 454 709 Kč |
| Jablonecká dopravní a.s. | 2 | 235 950 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| RoadTwin s.r.o. | 1 smlouva za celkem 240 004 Kč | 4 smlouvy za celkem 489 459 Kč | 4 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 7 smluv za celkem 24 mil. Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | |||||
| Amitia s.r.o. | 1 smlouva za celkem 22 mil. Kč | ||||||||||
| InnoConnect s.r.o. | 1 smlouva za celkem 22 mil. Kč | ||||||||||
| Jablonecká dopravní a.s. | 1 smlouva za celkem 114 950 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 8 | 4 835 647 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 287 980 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 0 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 200 000 Kč |
| BIC Plzeň, společnost s ručením omezeným | 1 | 0 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 1 | 2 420 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 2 | 392 040 Kč |
| ÚTVAR KOORDINACE EVROPSKÝCH PROJEKTŮ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 22 454 709 Kč |
| Město Tábor | 2 | 0 Kč |
| Jablonecká dopravní a.s. | 2 | 0 Kč |
| Statutární město Děčín | 1 | 1 875 500 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 242 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 240 004 Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 658 142 Kč | |||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 287 980 Kč | ||||||||||
| Statutární město Plzeň | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Plzeňský kraj | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | ||||||||||
| BIC Plzeň, společnost s ručením omezeným | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 196 020 Kč | 1 smlouva za celkem 196 020 Kč | |||||||||
| ÚTVAR KOORDINACE EVROPSKÝCH PROJEKTŮ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 smlouva za celkem 22 mil. Kč | ||||||||||
| Město Tábor | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Jablonecká dopravní a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Statutární město Děčín | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| České vysoké učení technické v Praze | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč |