Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 32 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASSET MEDIA s.r.o. | 32 | 5 783 076 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ASSET MEDIA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 115 979 Kč | 2 smlouvy za celkem 392 766 Kč | 7 smluv za celkem 784 734 Kč | 4 smlouvy za celkem 243 089 Kč | 3 smlouvy za celkem 460 647 Kč | 4 smlouvy za celkem 262 515 Kč | 3 smlouvy za celkem 216 900 Kč | 5 smluv za celkem 744 755 Kč | 2 smlouvy za celkem 262 691 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEPRO, a.s. | 1 | 2 299 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 115 979 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 3 | 635 299 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 126 687 Kč |
| Ministerstvo zdravotnictví | 1 | 241 879 Kč |
| Exportní garanční a pojišťovací společnost, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Divadlo na Vinohradech | 5 | 387 200 Kč |
| Státní fond podpory investic | 3 | 448 547 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 0 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 62 315 Kč |
| Alšova jihočeská galerie | 2 | 0 Kč |
| Turistické informační centrum Pardubice, příspěvková organizace | 4 | 465 350 Kč |
| Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s. | 2 | 438 625 Kč |
| Destinační společnost Český les, z. s. | 1 | 94 380 Kč |
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 1 | 0 Kč |
| Píseckem, s.r.o. | 1 | 81 191 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Turistické informační centrum Pardubice, příspěvková organizace, Píseckem, s.r.o.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ČEPRO, a.s. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 115 979 Kč | ||||||||||
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 smlouva za celkem 266 079 Kč | 2 smlouvy za celkem 369 220 Kč | |||||||||
| Statutární město Plzeň | 1 smlouva za celkem 126 687 Kč | ||||||||||
| Ministerstvo zdravotnictví | 1 smlouva za celkem 241 879 Kč | ||||||||||
| Exportní garanční a pojišťovací společnost, a.s. | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Divadlo na Vinohradech | 2 smlouvy za celkem 145 200 Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 1 smlouva za celkem 84 700 Kč | 1 smlouva za celkem 84 700 Kč | |||||||
| Státní fond podpory investic | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 388 047 Kč | |||||||||
| Statutární město Brno | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Teplárny Brno, a.s. | 1 smlouva za celkem 62 315 Kč | ||||||||||
| Alšova jihočeská galerie | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Turistické informační centrum Pardubice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 1 smlouva za celkem 151 250 Kč | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | |||||||
| Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s. | 2 smlouvy za celkem 438 625 Kč | ||||||||||
| Destinační společnost Český les, z. s. | 1 smlouva za celkem 94 380 Kč | ||||||||||
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Píseckem, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 81 191 Kč |