Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 491 výsledků).
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silverton s.r.o. | 491 | 2 078 191 794 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 350 658 Kč |
| 3K značky s.r.o. | 1 | 5 224 436 Kč |
| PRETOL s. r. o. | 140 | 210 454 363 Kč |
| Značky Morava, a.s. | 153 | 0 Kč |
| HRADIL CZ s.r.o. | 3 | 121 686 386 Kč |
| NVB LINE s.r.o. | 2 | 9 007 415 Kč |
| Doprastav, a.s., organizační složka Praha | 1 | 107 421 604 Kč |
| SILNICE GROUP a.s. | 26 | 120 739 282 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Silverton s.r.o. | 9 smluv za celkem 82 mil. Kč | 34 smluv za celkem 175 mil. Kč | 13 smluv za celkem 49 mil. Kč | 16 smluv za celkem 370 mil. Kč | 19 smluv za celkem 37 mil. Kč | 31 smluv za celkem 71 mil. Kč | 32 smluv za celkem 96 mil. Kč | 80 smluv za celkem 736 mil. Kč | 108 smluv za celkem 176 mil. Kč | 115 smluv za celkem 252 mil. Kč | 34 smluv za celkem 35 mil. Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 smlouva za celkem 350 658 Kč | ||||||||||
| 3K značky s.r.o. | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | ||||||||||
| PRETOL s. r. o. | 2 smlouvy za celkem 48 mil. Kč | 36 smluv za celkem 30 mil. Kč | 40 smluv za celkem 31 mil. Kč | 49 smluv za celkem 97 mil. Kč | 13 smluv za celkem 4 mil. Kč | ||||||
| Značky Morava, a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 33 smluv za celkem 0 Kč | 54 smluv za celkem 0 Kč | 51 smluv za celkem 0 Kč | 13 smluv za celkem 0 Kč | ||||||
| HRADIL CZ s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 14 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 107 mil. Kč | |||||||||
| NVB LINE s.r.o. | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | |||||||||
| Doprastav, a.s., organizační složka Praha | 1 smlouva za celkem 107 mil. Kč | ||||||||||
| SILNICE GROUP a.s. | 13 smluv za celkem 55 mil. Kč | 13 smluv za celkem 66 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 409 | 1 993 601 403 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 8 054 956 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 34 | 39 555 227 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 5 | 9 085 262 Kč |
| Městská část Praha 8 | 3 | 0 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 0 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 5 | 790 523 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 4 | 720 700 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 242 000 Kč |
| Město Louny | 1 | 189 970 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 10 | 2 982 022 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 11 | 15 773 054 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 1 | 2 839 114 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 3 303 010 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 1 | 121 026 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Ředitelství silnic a dálnic s. p., Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace, Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace, TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 smluv za celkem 74 mil. Kč | 28 smluv za celkem 173 mil. Kč | 9 smluv za celkem 45 mil. Kč | 7 smluv za celkem 365 mil. Kč | 10 smluv za celkem 29 mil. Kč | 13 smluv za celkem 51 mil. Kč | 17 smluv za celkem 77 mil. Kč | 75 smluv za celkem 734 mil. Kč | 105 smluv za celkem 172 mil. Kč | 109 smluv za celkem 242 mil. Kč | 30 smluv za celkem 32 mil. Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 429 483 Kč | 1 smlouva za celkem 544 628 Kč | 1 smlouva za celkem 575 234 Kč | 7 smluv za celkem 7 mil. Kč | 12 smluv za celkem 13 mil. Kč | 6 smluv za celkem 9 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | |||
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 smlouva za celkem 759 843 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||
| Městská část Praha 8 | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Městská část Praha 2 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Letiště Praha, a. s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 328 485 Kč | 1 smlouva za celkem 220 039 Kč | ||||||||
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 2 smlouvy za celkem 383 793 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 336 907 Kč | ||||||||
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | ||||||||||
| Město Louny | 1 smlouva za celkem 189 970 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 smlouva za celkem 329 120 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 117 443 Kč | ||||||
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 1 smlouva za celkem 121 026 Kč |