Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 86 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,98 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,49 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KLEMENT a.s. | 86 | 2 895 799 496 Kč |
| IMOS group s.r.o. | 1 | 34 869 275 Kč |
| GEOSAN GROUP a.s. | 18 | 1 692 538 849 Kč |
| Metrostav a.s. | 9 | 733 077 340 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| KLEMENT a.s. | 8 smluv za celkem 231 mil. Kč | 10 smluv za celkem 617 mil. Kč | 21 smluv za celkem 1 mld. Kč | 23 smluv za celkem 600 mil. Kč | 16 smluv za celkem 78 mil. Kč | 6 smluv za celkem 12 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||
| IMOS group s.r.o. | 1 smlouva za celkem 35 mil. Kč | ||||||||||
| GEOSAN GROUP a.s. | 2 smlouvy za celkem 530 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 535 mil. Kč | 5 smluv za celkem 565 mil. Kč | 5 smluv za celkem 50 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 13 mil. Kč | ||||||
| Metrostav a.s. | 4 smlouvy za celkem 708 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 26 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 8 | 259 587 148 Kč |
| Národní divadlo | 10 | 0 Kč |
| Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem | 23 | 0 Kč |
| Národní institut pro kulturu | 13 | 44 398 136 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 0 Kč |
| Městská část Praha 12 | 18 | 1 692 538 849 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 25 118 075 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 115 200 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 3 | 7 984 928 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 5 | 24 719 359 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 265 198 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 smlouva za celkem 143 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 57 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 52 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | ||||||
| Národní divadlo | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | ||||||||
| Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 11 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||
| Národní institut pro kulturu | 1 smlouva za celkem 35 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | |||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 12 | 2 smlouvy za celkem 530 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 535 mil. Kč | 5 smluv za celkem 565 mil. Kč | 5 smluv za celkem 50 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 13 mil. Kč | ||||||
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 smlouva za celkem 25 mil. Kč | ||||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 115 200 Kč | ||||||||||
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Statutární město Mladá Boleslav | 4 smlouvy za celkem 26 mil. Kč | 1 smlouva za celkem - 995 967 Kč | |||||||||
| Ministerstvo obrany | 1 smlouva za celkem 265 198 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč |