Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 46 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,52 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISH PUMPS OLOMOUC a.s. | 46 | 12 340 764 Kč |
| SH Control s.r.o. | 3 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ISH PUMPS OLOMOUC a.s. | 3 smlouvy za celkem 719 909 Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 7 smluv za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 312 801 Kč | 3 smlouvy za celkem 625 424 Kč | 2 smlouvy za celkem 399 717 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 9 smluv za celkem 5 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 996 759 Kč | 2 smlouvy za celkem 86 445 Kč |
| SH Control s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 18 | 6 731 926 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 3 | 13 500 Kč |
| Teplárna Písek, a.s. | 1 | 264 191 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 3 | 27 000 Kč |
| Správa přírodních léčivých zdrojů a kolonád, příspěvková organizace | 4 | 785 495 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 520 523 Kč |
| Ministerstvo zahraničních věcí | 1 | 224 058 Kč |
| Statutární město Olomouc | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| LOM PRAHA s.p. | 1 | 239 147 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 4 | 89 788 Kč |
| MEBYS Trutnov s.r.o. | 1 | 68 051 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 1 | 2 554 492 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 0 Kč |
| Střední škola logistiky a chemie, Olomouc, U Hradiska 29 | 1 | 0 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 93 436 Kč |
| Vodovody a kanalizace Rychnov nad Kněžnou, s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
DIAMO, státní podnik, Česká zemědělská univerzita v Praze
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| DIAMO, státní podnik | 2 smlouvy za celkem 715 409 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 296 489 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 625 090 Kč | 1 smlouva za celkem 86 445 Kč | |||
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 smlouva za celkem 4 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 9 000 Kč | |||||||||
| Teplárna Písek, a.s. | 1 smlouva za celkem 264 191 Kč | ||||||||||
| Česká agentura pro standardizaci | 1 smlouva za celkem 9 000 Kč | 1 smlouva za celkem 9 000 Kč | 1 smlouva za celkem 9 000 Kč | ||||||||
| Správa přírodních léčivých zdrojů a kolonád, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 716 326 Kč | 1 smlouva za celkem 69 169 Kč | |||||||||
| Teplárny Brno, a.s. | 1 smlouva za celkem 188 857 Kč | 1 smlouva za celkem 331 666 Kč | |||||||||
| Ministerstvo zahraničních věcí | 1 smlouva za celkem 224 058 Kč | ||||||||||
| Statutární město Olomouc | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| LOM PRAHA s.p. | 1 smlouva za celkem 239 147 Kč | ||||||||||
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 smlouva za celkem 89 788 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| MEBYS Trutnov s.r.o. | 1 smlouva za celkem 68 051 Kč | ||||||||||
| MERO ČR, a.s. | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| Ministerstvo obrany | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Střední škola logistiky a chemie, Olomouc, U Hradiska 29 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 smlouva za celkem 93 436 Kč | ||||||||||
| Vodovody a kanalizace Rychnov nad Kněžnou, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 302 500 Kč |