Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 50 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REKMA - Trading, spol. s r.o. | 50 | 586 027 282 Kč |
| PDC SIMOST s.r.o. | 4 | 494 470 493 Kč |
| OAT,s.r.o. | 4 | 494 470 493 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| REKMA - Trading, spol. s r.o. | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 424 051 Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 129 712 Kč | 4 smlouvy za celkem 405 398 Kč | 5 smluv za celkem 858 652 Kč | 14 smluv za celkem 538 mil. Kč | 10 smluv za celkem 29 mil. Kč | 5 smluv za celkem 12 mil. Kč | ||
| PDC SIMOST s.r.o. | 4 smlouvy za celkem 494 mil. Kč | ||||||||||
| OAT,s.r.o. | 4 smlouvy za celkem 494 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 28 | 581 759 113 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 2 | 276 808 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 1 512 500 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 10 | 1 476 668 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 181 500 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 3 | 446 628 Kč |
| Technické služby města Olomouce, a.s. | 2 | 207 515 Kč |
| Technické služby města Liberec, p.o. | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Ředitelství silnic a dálnic s. p., Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace, Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 424 051 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 294 509 Kč | 11 smluv za celkem 538 mil. Kč | 6 smluv za celkem 29 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 smlouva za celkem 162 888 Kč | 1 smlouva za celkem 113 920 Kč | |||||||||
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 129 712 Kč | 2 smlouvy za celkem 223 898 Kč | 2 smlouvy za celkem 221 759 Kč | 2 smlouvy za celkem 219 155 Kč | 3 smlouvy za celkem 682 144 Kč | ||||||
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 181 500 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 359 653 Kč | 1 smlouva za celkem 86 975 Kč | |||||||||
| Technické služby města Olomouce, a.s. | 1 smlouva za celkem 137 940 Kč | 1 smlouva za celkem 69 575 Kč | |||||||||
| Technické služby města Liberec, p.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč |