Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 108 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,81 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,90 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KOMFORT,a.s. | 105 | 1 690 523 228 Kč |
| UNISTAV CONSTRUCTION a.s. | 9 | 492 778 239 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 53 651 612 Kč |
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
| BETOSAN s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| STRABAG Pozemní a inženýrské stavitelství s.r.o. | 4 | 81 492 006 Kč |
| KOMFORT-City, s.r.o. | 1 | 1 000 Kč |
| KOMFORT-Holásky, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| KOMFORT,a.s. | 4 smlouvy za celkem 53 mil. Kč | 8 smluv za celkem 88 mil. Kč | 19 smluv za celkem 386 mil. Kč | 20 smluv za celkem 270 mil. Kč | 11 smluv za celkem 23 mil. Kč | 10 smluv za celkem 224 mil. Kč | 8 smluv za celkem 380 mil. Kč | 9 smluv za celkem 183 mil. Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 9 smluv za celkem 82 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 231 500 Kč |
| UNISTAV CONSTRUCTION a.s. | 5 smluv za celkem 271 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 221 mil. Kč | |||||||||
| Statutární město Brno | 1 smlouva za celkem 54 mil. Kč | ||||||||||
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| BETOSAN s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| STRABAG Pozemní a inženýrské stavitelství s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 81 mil. Kč | |||||||||
| KOMFORT-City, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 000 Kč | ||||||||||
| KOMFORT-Holásky, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 61 | 1 225 967 937 Kč |
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 3 | 45 725 902 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 8 | 21 583 970 Kč |
| Úřad práce České republiky | 8 | 676 650 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 7 | 63 376 318 Kč |
| Orel jednota Šlapanice | 1 | 0 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 2 | 433 059 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 269 297 Kč |
| Město Vyškov | 2 | 5 445 000 Kč |
| 6 | 313 911 381 Kč | |
| Městská část Brno-jih | 1 | 6 089 463 Kč |
| Mateřská škola speciální, základní škola speciální a praktická škola Elpis Brno, příspěvková organizace | 1 | 775 211 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 66 550 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Vysoké učení technické v Brně, Statutární město Brno
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Brno | 3 smlouvy za celkem 30 mil. Kč | 5 smluv za celkem 56 mil. Kč | 12 smluv za celkem 321 mil. Kč | 11 smluv za celkem 261 mil. Kč | 6 smluv za celkem 21 mil. Kč | 8 smluv za celkem 219 mil. Kč | 5 smluv za celkem 236 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 12 100 Kč | 3 smlouvy za celkem 307 580 Kč | 5 smluv za celkem 81 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč |
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 1 smlouva za celkem 23 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 23 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Vysoké učení technické v Brně | 1 smlouva za celkem 9 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 11 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 205 700 Kč | 2 smlouvy za celkem 136 294 Kč | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | |||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 64 178 Kč | 2 smlouvy za celkem 143 476 Kč | 3 smlouvy za celkem 327 063 Kč | 1 smlouva za celkem 70 195 Kč | 1 smlouva za celkem 71 738 Kč | ||||||
| Brněnské komunikace a.s. | 1 smlouva za celkem 54 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 508 200 Kč | |||||||
| Orel jednota Šlapanice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 2 smlouvy za celkem 433 059 Kč | ||||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 269 297 Kč | ||||||||||
| Město Vyškov | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| 3 smlouvy za celkem 144 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 170 mil. Kč | ||||||||||
| Městská část Brno-jih | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | ||||||||||
| Mateřská škola speciální, základní škola speciální a praktická škola Elpis Brno, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 775 211 Kč | ||||||||||
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 66 550 Kč |