Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 628 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem 21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| První SaZ Plzeň a.s. | 612 | 3 742 688 795 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 1 | 91 191 976 Kč |
| CETIN a.s. | 15 | 0 Kč |
| EPLcond a.s. | 11 | 540 755 447 Kč |
| GJW Praha spol. s r.o. | 1 | 8 032 394 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 8 032 394 Kč |
| Marissa Yellow, a.s. | 1 | 64 130 Kč |
| O.T. konstrukt s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Město Prachatice | 2 | 0 Kč |
| Město Třemošná | 1 | 96 679 Kč |
| Obec Číhaň | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 10 033 252 Kč |
| Karlovarský kraj | 1 | 866 206 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 86 067 Kč |
| P3 Plzeň Myslinka a.s. | 1 | 63 719 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| První SaZ Plzeň a.s. | 11 smluv za celkem 50 mil. Kč | 55 smluv za celkem 370 mil. Kč | 63 smluv za celkem 268 mil. Kč | 42 smluv za celkem 473 mil. Kč | 61 smluv za celkem 488 mil. Kč | 71 smluv za celkem 862 mil. Kč | 62 smluv za celkem 201 mil. Kč | 54 smluv za celkem 317 mil. Kč | 91 smluv za celkem 278 mil. Kč | 77 smluv za celkem 392 mil. Kč | 25 smluv za celkem 43 mil. Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 1 smlouva za celkem 91 mil. Kč | ||||||||||
| CETIN a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||
| EPLcond a.s. | 2 smlouvy za celkem 79 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 81 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 109 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 115 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 156 mil. Kč | ||||||
| GJW Praha spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | ||||||||||
| EUROVIA CZ a.s. | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | ||||||||||
| Marissa Yellow, a.s. | 1 smlouva za celkem 64 130 Kč | ||||||||||
| O.T. konstrukt s.r.o. | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | ||||||||||
| Město Prachatice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Město Třemošná | 1 smlouva za celkem 96 679 Kč | ||||||||||
| Obec Číhaň | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa železnic, státní organizace | 1 smlouva za celkem 10 mil. Kč | ||||||||||
| Karlovarský kraj | 1 smlouva za celkem 866 206 Kč | ||||||||||
| Statutární město Plzeň | 1 smlouva za celkem 86 067 Kč | ||||||||||
| P3 Plzeň Myslinka a.s. | 1 smlouva za celkem 63 719 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 549 | 3 728 610 629 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 2 | 7 259 093 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 25 | 0 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 89 395 Kč |
| Město Nejdek | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 2 | 51 629 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 3 | 27 000 Kč |
| První SaZ Plzeň a.s. | 15 | 1 601 483 Kč |
| České dráhy, a.s. | 7 | 0 Kč |
| THERMAL-F, a.s. | 16 | 3 530 284 Kč |
| Služby Města Milevska, spol. s r.o. | 1 | 237 160 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 1 | 866 206 Kč |
| Město Klatovy | 2 | 410 350 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 151 446 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Správa železnic, státní organizace, THERMAL-F, a.s., Ředitelství silnic a dálnic s. p., ČD - Telematika a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa železnic, státní organizace | 11 smluv za celkem 50 mil. Kč | 47 smluv za celkem 362 mil. Kč | 55 smluv za celkem 267 mil. Kč | 32 smluv za celkem 473 mil. Kč | 56 smluv za celkem 487 mil. Kč | 70 smluv za celkem 862 mil. Kč | 55 smluv za celkem 201 mil. Kč | 50 smluv za celkem 316 mil. Kč | 80 smluv za celkem 276 mil. Kč | 71 smluv za celkem 391 mil. Kč | 22 smluv za celkem 43 mil. Kč |
| ČEPRO, a.s. | 2 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| ČD - Telematika a.s. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||
| Ministerstvo obrany | 1 smlouva za celkem 89 395 Kč | ||||||||||
| Město Nejdek | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 40 182 Kč | 1 smlouva za celkem 11 447 Kč | |||||||||
| Česká agentura pro standardizaci | 1 smlouva za celkem 9 000 Kč | 1 smlouva za celkem 9 000 Kč | 1 smlouva za celkem 9 000 Kč | ||||||||
| První SaZ Plzeň a.s. | 2 smlouvy za celkem 267 833 Kč | 5 smluv za celkem 431 970 Kč | 2 smlouvy za celkem 203 220 Kč | 4 smlouvy za celkem 455 916 Kč | 2 smlouvy za celkem 242 545 Kč | ||||||
| České dráhy, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||
| THERMAL-F, a.s. | 2 smlouvy za celkem 429 671 Kč | 2 smlouvy za celkem 66 350 Kč | 1 smlouva za celkem 313 791 Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 921 532 Kč | 1 smlouva za celkem 151 897 Kč | |||||
| Služby Města Milevska, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 237 160 Kč | ||||||||||
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 866 206 Kč | ||||||||||
| Město Klatovy | 2 smlouvy za celkem 410 350 Kč | ||||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 151 446 Kč |