Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 22 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAMDA FOODS s.r.o. | 22 | 1 224 489 Kč |
| Dětský domov Tisá, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| AEC NOVÁK s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| Sportovní zařízení města Příbram | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TAMDA FOODS s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 418 800 Kč | 6 smluv za celkem 169 461 Kč | 6 smluv za celkem 380 341 Kč | 5 smluv za celkem 66 125 Kč | 1 smlouva za celkem 89 763 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | ||||
| Dětský domov Tisá, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| AEC NOVÁK s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Sportovní zařízení města Příbram | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 338 800 Kč |
| Městská část Praha 14 | 1 | 0 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 2 | 169 461 Kč |
| Dětský domov Tisá, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 5 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 0 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 230 341 Kč |
| Ministerstvo zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 66 125 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 2 | 0 Kč |
| KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Sportovní zařízení města Příbram | 1 | 0 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 89 763 Kč |
| Domov pro seniory Bukov, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Domov pro seniory Bukov, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 smlouva za celkem 338 800 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 14 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 2 smlouvy za celkem 169 461 Kč | ||||||||||
| Dětský domov Tisá, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 smlouva za celkem 230 341 Kč | ||||||||||
| Ministerstvo zdravotnictví | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 66 125 Kč | ||||||||||
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Sportovní zařízení města Příbram | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Vězeňská služba České republiky | 1 smlouva za celkem 89 763 Kč | ||||||||||
| Domov pro seniory Bukov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč |