Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 79 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,60 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,60 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,90 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| COFI s.r.o. | 77 | 113 564 401 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 2 | 687 038 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| COFI s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 229 582 Kč | 10 smluv za celkem 2 mil. Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 11 smluv za celkem 26 mil. Kč | 15 smluv za celkem 53 mil. Kč | 8 smluv za celkem 4 mil. Kč | 7 smluv za celkem 4 mil. Kč | 10 smluv za celkem 6 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 9 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 222 677 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 2 smlouvy za celkem 687 038 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 33 | 38 418 592 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 105 000 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 12 | 9 717 544 Kč |
| Městská část Praha-Satalice | 1 | 74 294 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 9 | 2 478 043 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 166 532 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 47 221 673 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 16 | 15 382 722 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 124 582 Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 919 419 Kč | 7 smluv za celkem 856 027 Kč | 4 smlouvy za celkem 18 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 799 720 Kč | 2 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 222 677 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 smlouva za celkem 105 000 Kč | ||||||||||
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 2 smlouvy za celkem 687 038 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 240 185 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 87 120 Kč | ||||
| Městská část Praha-Satalice | 1 smlouva za celkem 74 294 Kč | ||||||||||
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 smlouva za celkem 6 968 Kč | 2 smlouvy za celkem 284 000 Kč | 1 smlouva za celkem 233 530 Kč | 1 smlouva za celkem 233 530 Kč | 1 smlouva za celkem 233 530 Kč | 1 smlouva za celkem 233 530 Kč | 1 smlouva za celkem 233 530 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 smlouva za celkem 166 532 Kč | ||||||||||
| Statutární město Brno | 1 smlouva za celkem 23 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 22 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||
| Ministerstvo vnitra | 7 smluv za celkem 12 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 706 434 Kč | 4 smlouvy za celkem 676 862 Kč | |||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč |