Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 44 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,27 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KEROUŠ s.r.o. | 44 | 15 628 941 Kč |
| Pelhřimovská vodárenská s.r.o. | 1 | 1 799 214 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| KEROUŠ s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 259 302 Kč | 2 smlouvy za celkem 350 000 Kč | 9 smluv za celkem 8 mil. Kč | 5 smluv za celkem 818 341 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 6 smluv za celkem 724 024 Kč | 7 smluv za celkem 711 406 Kč | 2 smlouvy za celkem 708 999 Kč | 4 smlouvy za celkem 919 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 241 758 Kč | 1 smlouva za celkem 682 077 Kč |
| Pelhřimovská vodárenská s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 2 | 300 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 363 144 Kč |
| Technické služby Havlíčkův Brod | 9 | 2 327 396 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 7 586 700 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 6 | 0 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 7 | 697 323 Kč |
| Město Pacov | 2 | 454 478 Kč |
| Vodovody a kanalizace Havlíčkův Brod, a. s. | 6 | 0 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
| Pelhřimovská vodárenská s.r.o. | 1 | 1 799 214 Kč |
| Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Služby města Jindřichův Hradec s.r.o. | 2 | 132 362 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 63 102 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 224 999 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 1 | 682 077 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Kraj Vysočina | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 109 302 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 1 smlouva za celkem 193 842 Kč | ||||||||
| Technické služby Havlíčkův Brod | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 275 396 Kč | 1 smlouva za celkem 484 000 Kč | 1 smlouva za celkem 484 000 Kč | |||
| Česká pošta, s.p. | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | ||||||||||
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 213 807 Kč | 2 smlouvy za celkem 241 758 Kč | 2 smlouvy za celkem 241 758 Kč | ||||||||
| Město Pacov | 1 smlouva za celkem 338 558 Kč | 1 smlouva za celkem 115 920 Kč | |||||||||
| Vodovody a kanalizace Havlíčkův Brod, a. s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Pelhřimovská vodárenská s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Služby města Jindřichův Hradec s.r.o. | 1 smlouva za celkem 68 232 Kč | 1 smlouva za celkem 64 130 Kč | |||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 63 102 Kč | ||||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 224 999 Kč | ||||||||||
| Pražské služby, a.s. | 1 smlouva za celkem 682 077 Kč |