Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 57 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,77 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,75 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÁHOSTAV - CZ, organizační složka | 57 | 1 597 839 011 Kč |
| INSTA CZ s.r.o. | 5 | 2 782 964 Kč |
| SILNICE GROUP a.s. | 5 | 2 782 964 Kč |
| Gardenline s.r.o. | 11 | 140 810 321 Kč |
| 12 | 847 625 771 Kč | |
| PORR a.s. | 1 | 149 556 Kč |
| Vojenská nemocnice Olomouc | 1 | 0 Kč |
| STAVBY SR group s.r.o. | 4 | 42 017 984 Kč |
| AQUASYS spol. s r.o. | 4 | 42 017 984 Kč |
| VW WACHAL a.s. | 3 | 488 801 987 Kč |
| SAMSON PRAHA, spol. s r.o. | 1 | 52 675 575 Kč |
| REKOP s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| GREMIS, s.r.o. | 1 | 7 901 372 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 2 | 574 274 830 Kč |
| STRIX Chomutov, a.s. | 5 | 76 011 108 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| VÁHOSTAV - CZ, organizační složka | 3 smlouvy za celkem 38 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 46 mil. Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 8 smluv za celkem 113 mil. Kč | 11 smluv za celkem 679 mil. Kč | 6 smluv za celkem 30 mil. Kč | 8 smluv za celkem 585 mil. Kč | 9 smluv za celkem 103 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | |
| INSTA CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||||
| SILNICE GROUP a.s. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||||
| Gardenline s.r.o. | 1 smlouva za celkem 46 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 75 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | |||||
| 1 smlouva za celkem 46 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 129 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 22 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 574 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 76 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||
| PORR a.s. | 1 smlouva za celkem 149 556 Kč | ||||||||||
| Vojenská nemocnice Olomouc | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| STAVBY SR group s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 38 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | |||||||||
| AQUASYS spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 38 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | |||||||||
| VW WACHAL a.s. | 3 smlouvy za celkem 489 mil. Kč | ||||||||||
| SAMSON PRAHA, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 53 mil. Kč | ||||||||||
| REKOP s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| GREMIS, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | ||||||||||
| COLAS CZ, a.s. | 1 smlouva za celkem 574 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| STRIX Chomutov, a.s. | 2 smlouvy za celkem 76 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 3 | 38 411 549 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 2 | 2 782 964 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 2 | 45 555 153 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 5 | 22 566 364 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 3 | 0 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 149 556 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Městská část Praha 8 | 3 | 64 787 432 Kč |
| Kraj Vysočina | 4 | 0 Kč |
| Výstaviště Praha, a.s. | 3 | 488 801 987 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 27 | 832 189 076 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 52 675 575 Kč |
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 1 | 7 901 372 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Správa železnic, státní organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vězeňská služba České republiky | 3 smlouvy za celkem 38 mil. Kč | ||||||||||
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 smlouva za celkem 46 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 21 mil. Kč | |||||||||
| Povodí Moravy, s.p. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Statutární město Brno | 1 smlouva za celkem 149 556 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 8 | 1 smlouva za celkem 54 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | ||||||||
| Kraj Vysočina | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Výstaviště Praha, a.s. | 3 smlouvy za celkem 489 mil. Kč | ||||||||||
| Správa železnic, státní organizace | 3 smlouvy za celkem 129 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 22 mil. Kč | 7 smluv za celkem 577 mil. Kč | 9 smluv za celkem 103 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 53 mil. Kč | ||||||||||
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | ||||||||||
| České dráhy, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |