Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 107 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,93 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,80 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,93 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUSTUR s.r.o. | 107 | 91 610 049 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 2 420 000 Kč |
| Městská část Praha 3 | 7 | 14 813 607 Kč |
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 1 | 707 850 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| AUSTUR s.r.o. | 6 smluv za celkem 16 mil. Kč | 6 smluv za celkem 351 287 Kč | 9 smluv za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 14 smluv za celkem 4 mil. Kč | 30 smluv za celkem 44 mil. Kč | 10 smluv za celkem 677 171 Kč | 8 smluv za celkem 11 mil. Kč | 10 smluv za celkem 772 436 Kč | 9 smluv za celkem 5 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 429 429 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 3 | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 65 243 Kč | 1 smlouva za celkem 66 792 Kč | |||||||
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 1 smlouva za celkem 707 850 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 3 | 72 | 64 263 755 Kč |
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 16 | 17 159 389 Kč |
| Městská část Praha 10 | 7 | 5 048 366 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 321 860 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 2 177 229 Kč |
| Slovanský ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 181 107 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 0 Kč |
| Správa úložišť radioaktivních odpadů | 1 | 164 130 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 1 | 71 850 Kč |
| Sportovní a rekreační areál Pražačka se školní jídelnou, Praha 3, Za Žižkovskou vozovnou 19/2716 | 1 | 268 447 Kč |
| Čistá Trojka s.r.o. | 3 | 1 890 027 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská část Praha 3 | 6 smluv za celkem 16 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 193 987 Kč | 2 smlouvy za celkem 70 785 Kč | 2 smlouvy za celkem 235 260 Kč | 12 smluv za celkem 2 mil. Kč | 28 smluv za celkem 42 mil. Kč | 8 smluv za celkem 432 176 Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 7 smluv za celkem 438 746 Kč | ||
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 2 smlouvy za celkem 157 300 Kč | 6 smluv za celkem 458 182 Kč | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 65 243 Kč | 1 smlouva za celkem 66 792 Kč | ||||
| Městská část Praha 10 | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 429 429 Kč | ||||||||
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 smlouva za celkem 67 760 Kč | 1 smlouva za celkem 254 100 Kč | |||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 550 989 Kč | |||||||||
| Slovanský ústav AV ČR, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 181 107 Kč | ||||||||||
| Univerzita Karlova | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa úložišť radioaktivních odpadů | 1 smlouva za celkem 164 130 Kč | ||||||||||
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 1 smlouva za celkem 71 850 Kč | ||||||||||
| Sportovní a rekreační areál Pražačka se školní jídelnou, Praha 3, Za Žižkovskou vozovnou 19/2716 | 1 smlouva za celkem 268 447 Kč | ||||||||||
| Čistá Trojka s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč |