Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 32 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petrokámen s.r.o. | 32 | 5 234 794 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Petrokámen s.r.o. | 1 smlouva za celkem 491 200 Kč | 1 smlouva za celkem 65 219 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 559 181 Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 8 smluv za celkem 2 mil. Kč | 6 smluv za celkem 568 398 Kč | 5 smluv za celkem 583 395 Kč | ||
| TS a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 556 419 Kč |
| TS a.s. | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 778 432 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 4 | 1 602 835 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 5 | 738 100 Kč |
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 2 | 181 500 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 5 | 476 369 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 272 492 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
| Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace | 2 | 145 200 Kč |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 1 | 168 795 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě, Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov, Statutární město Ostrava, Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace, Ostravské komunikace, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 491 200 Kč | 1 smlouva za celkem 65 219 Kč | |||||||||
| TS a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 778 432 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 smlouva za celkem 413 981 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 174 966 Kč | ||||||||
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | 2 smlouvy za celkem 229 900 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | |||||||
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 181 500 Kč | ||||||||||
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 smlouva za celkem 127 284 Kč | 3 smlouvy za celkem 349 085 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| DIAMO, státní podnik | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 125 780 Kč | 1 smlouva za celkem 146 713 Kč | |||||||||
| Statutární město Ostrava | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | |||||||||
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 1 smlouva za celkem 168 795 Kč |