Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 928 výsledků).
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEŽEV-REKO, a.s. | 928 | 7 587 052 524 Kč |
| Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s. | 15 | 1 480 516 278 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 13 | 559 362 055 Kč |
| BONAGRO, a.s. | 1 | 84 336 Kč |
| Signalservis, a.s. | 1 | 106 211 912 Kč |
| TSS GRADE, a.s. pobočka Česká republika | 7 | 0 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 1 | 106 211 912 Kč |
| Traťová strojní společnost, a.s. | 1 | 163 350 000 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 11 | 1 045 760 525 Kč |
| Pirell s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SEŽEV facility s.r.o. | 14 | 171 322 341 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 5 | 385 238 966 Kč |
| AK signal a.s. | 3 | 0 Kč |
| 4 | 546 920 000 Kč | |
| SEŽEV chráněná dílna s.r.o. | 10 | 0 Kč |
| OPTIMIA facility s.r.o. | 10 | 0 Kč |
| OPTIMIA BPO s.r.o. | 10 | 0 Kč |
| BIRD-STOP s.r.o. | 10 | 0 Kč |
| NANO PLM+, s.r.o. | 10 | 0 Kč |
| PORR a.s. | 1 | 67 033 917 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SEŽEV-REKO, a.s. | 17 smluv za celkem 182 mil. Kč | 31 smluv za celkem 499 mil. Kč | 125 smluv za celkem 538 mil. Kč | 95 smluv za celkem 858 mil. Kč | 106 smluv za celkem 973 mil. Kč | 118 smluv za celkem 1 mld. Kč | 76 smluv za celkem 395 mil. Kč | 94 smluv za celkem 643 mil. Kč | 104 smluv za celkem 993 mil. Kč | 120 smluv za celkem 1 mld. Kč | 42 smluv za celkem 169 mil. Kč |
| Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s. | 1 smlouva za celkem 25 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 85 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 236 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 159 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 242 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 371 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 363 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem - 195 137 Kč | |||
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 45 mil. Kč | 6 smluv za celkem 453 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 57 mil. Kč | ||||||
| BONAGRO, a.s. | 1 smlouva za celkem 84 336 Kč | ||||||||||
| Signalservis, a.s. | 1 smlouva za celkem 106 mil. Kč | ||||||||||
| TSS GRADE, a.s. pobočka Česká republika | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 1 smlouva za celkem 106 mil. Kč | ||||||||||
| Traťová strojní společnost, a.s. | 1 smlouva za celkem 163 mil. Kč | ||||||||||
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 137 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 274 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 231 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 221 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 175 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | ||||
| Pirell s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SEŽEV facility s.r.o. | 1 smlouva za celkem 73 mil. Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 74 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 25 mil. Kč | ||||||
| AŽD Praha s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 385 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| AK signal a.s. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 169 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 218 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 160 mil. Kč | |||||||||
| SEŽEV chráněná dílna s.r.o. | 5 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| OPTIMIA facility s.r.o. | 5 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| OPTIMIA BPO s.r.o. | 5 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| BIRD-STOP s.r.o. | 5 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| NANO PLM+, s.r.o. | 5 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| PORR a.s. | 1 smlouva za celkem 67 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 908 | 7 585 283 284 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 2 | 17 500 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 84 336 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 3 | 0 Kč |
| Vojenská nemocnice Brno | 1 | 60 500 Kč |
| České dráhy, a.s. | 8 | 0 Kč |
| Město Ivančice | 1 | 87 584 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 938 760 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 464 561 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Správa železnic, státní organizace, Ředitelství silnic a dálnic s. p.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa železnic, státní organizace | 16 smluv za celkem 182 mil. Kč | 30 smluv za celkem 499 mil. Kč | 123 smluv za celkem 538 mil. Kč | 93 smluv za celkem 858 mil. Kč | 102 smluv za celkem 973 mil. Kč | 116 smluv za celkem 1 mld. Kč | 75 smluv za celkem 394 mil. Kč | 92 smluv za celkem 643 mil. Kč | 101 smluv za celkem 993 mil. Kč | 119 smluv za celkem 1 mld. Kč | 41 smluv za celkem 169 mil. Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 smlouva za celkem 6 500 Kč | 1 smlouva za celkem 11 000 Kč | |||||||||
| Statutární město Brno | 1 smlouva za celkem 84 336 Kč | ||||||||||
| Česká agentura pro standardizaci | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Vojenská nemocnice Brno | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | ||||||||||
| České dráhy, a.s. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| Město Ivančice | 1 smlouva za celkem 87 584 Kč | ||||||||||
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 smlouva za celkem 581 867 Kč | 1 smlouva za celkem 356 892 Kč | |||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 464 561 Kč |