Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 27 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T.O.O., spol. s r.o. | 27 | 7 491 136 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| T.O.O., spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 151 250 Kč | 1 smlouva za celkem 96 800 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 692 622 Kč | 1 smlouva za celkem 102 590 Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 180 869 Kč | 11 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 478 694 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 151 250 Kč |
| Město Hustopeče | 1 | 96 800 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 1 034 550 Kč |
| Statutární město Brno | 8 | 1 847 860 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 190 212 Kč |
| Ústav analytické chemie AV ČR,v. v. i. | 2 | 2 477 273 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 6 | 943 257 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 93 200 Kč |
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 2 | 217 986 Kč |
| Město Šlapanice | 1 | 438 748 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Brněnské komunikace a.s., Statutární město Brno
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 smlouva za celkem 151 250 Kč | ||||||||||
| Město Hustopeče | 1 smlouva za celkem 96 800 Kč | ||||||||||
| Národní památkový ústav | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Statutární město Brno | 1 smlouva za celkem 605 000 Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 115 694 Kč | ||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 87 622 Kč | 1 smlouva za celkem 102 590 Kč | |||||||||
| Ústav analytické chemie AV ČR,v. v. i. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Brněnské komunikace a.s. | 1 smlouva za celkem 126 022 Kč | 1 smlouva za celkem 65 825 Kč | 3 smlouvy za celkem 388 410 Kč | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč | |||||||
| Správa železnic, státní organizace | 1 smlouva za celkem 53 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 39 600 Kč | |||||||||
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 1 smlouva za celkem 75 444 Kč | 1 smlouva za celkem 142 543 Kč | |||||||||
| Město Šlapanice | 1 smlouva za celkem 438 748 Kč |