Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 137 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem 8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,84 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,73 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IDPS s.r.o. | 137 | 8 620 549 926 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 15 | 1 006 581 421 Kč |
| POHL cz, a.s. | 31 | 0 Kč |
| PSJ, a.s. | 4 | 681 745 072 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 31 | 0 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 43 | 0 Kč |
| VHS Břeclav s.r.o. | 3 | 468 223 216 Kč |
| UNISTAV CONSTRUCTION a.s. | 5 | 0 Kč |
| Statutární město Přerov | 3 | 5 630 724 Kč |
| INSTA CZ s.r.o. | 3 | 3 904 433 Kč |
| Obec Ketkovice | 1 | 0 Kč |
| Obec Nová Ves | 1 | 0 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 11 | 4 092 794 093 Kč |
| IM Development s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 10 | 3 864 217 386 Kč |
| PS BRNO, s.r.o. | 9 | 3 864 217 386 Kč |
| EP Rožnov, a.s. | 5 | 308 412 018 Kč |
| Winning PS - stavební firma s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| PS BRNO holding, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| IDPS s.r.o. | 14 smluv za celkem 920 mil. Kč | 8 smluv za celkem 167 mil. Kč | 15 smluv za celkem 281 mil. Kč | 13 smluv za celkem 498 mil. Kč | 24 smluv za celkem 864 mil. Kč | 23 smluv za celkem 4 mld. Kč | 19 smluv za celkem 943 mil. Kč | 17 smluv za celkem 452 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem - 10 955 Kč | ||
| OHLA ŽS, a.s. | 5 smluv za celkem 682 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 15 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 285 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 23 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||
| POHL cz, a.s. | 6 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||
| PSJ, a.s. | 3 smlouvy za celkem 681 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| COLAS CZ, a.s. | 6 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 6 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 10 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | |||
| VHS Břeclav s.r.o. | 1 smlouva za celkem 154 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 314 mil. Kč | |||||||||
| UNISTAV CONSTRUCTION a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Statutární město Přerov | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem - 24 997 Kč | |||||||||
| INSTA CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 812 819 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | |||||||||
| Obec Ketkovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Nová Ves | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Metrostav CZ s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 4 mld. Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 229 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| IM Development s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| IMOS Brno, a.s. | 3 smlouvy za celkem 4 mld. Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| PS BRNO, s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 4 mld. Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| EP Rožnov, a.s. | 1 smlouva za celkem 285 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 23 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Winning PS - stavební firma s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| PS BRNO holding, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova univerzita | 25 | 4 870 960 450 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 43 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 16 | 94 373 058 Kč |
| Město Šlapanice | 1 | 31 103 361 Kč |
| Město Ivančice | 5 | 101 104 634 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 3 | 309 712 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 3 | 326 700 Kč |
| Statutární město Brno | 4 | 303 285 762 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 0 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 17 | 96 845 585 Kč |
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 2 | 83 482 522 Kč |
| Moravská galerie v Brně | 8 | 188 914 487 Kč |
| Město Rosice | 6 | 244 972 867 Kč |
| Moravské zemské muzeum | 1 | 84 700 Kč |
| Městské divadlo Brno, příspěvková organizace | 1 | 96 800 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Vysoké učení technické v Brně, Masarykova univerzita, Město Rosice
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Masarykova univerzita | 5 smluv za celkem 682 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 15 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 4 mld. Kč | 6 smluv za celkem 288 mil. Kč | 5 smluv za celkem 23 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 6 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 10 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | |||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 smlouvy za celkem 10 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 13 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 532 956 Kč | 2 smlouvy za celkem 901 644 Kč | 3 smlouvy za celkem 66 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 596 436 Kč | ||||
| Město Šlapanice | 1 smlouva za celkem 31 mil. Kč | ||||||||||
| Město Ivančice | 5 smluv za celkem 101 mil. Kč | ||||||||||
| Brněnské komunikace a.s. | 2 smlouvy za celkem 206 474 Kč | 1 smlouva za celkem 103 237 Kč | |||||||||
| Vysoké učení technické v Brně | 1 smlouva za celkem 84 700 Kč | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | ||||||||
| Statutární město Brno | 1 smlouva za celkem 93 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 194 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 17 mil. Kč | ||||||||
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SAKO Brno, a.s. | 1 smlouva za celkem 59 mil. Kč | 8 smluv za celkem 18 mil. Kč | 6 smluv za celkem 18 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | |||||||
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 1 smlouva za celkem 83 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 30 116 Kč | |||||||||
| Moravská galerie v Brně | 4 smlouvy za celkem 187 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem - 228 864 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||
| Město Rosice | 2 smlouvy za celkem 241 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem - 71 455 Kč | ||||||||
| Moravské zemské muzeum | 1 smlouva za celkem 84 700 Kč | ||||||||||
| Městské divadlo Brno, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 96 800 Kč |