Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 312 výsledků).
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavby, opravy a údržba silnic, s.r.o. | 312 | 2 605 715 814 Kč |
| Značky Morava, a.s. | 2 | 60 979 741 Kč |
| REPONT s.r.o. | 1 | 32 095 008 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 7 | 1 404 179 647 Kč |
| SLUMBI spol. s r.o. | 3 | 466 090 Kč |
| Obec Stará Ves nad Ondřejnicí | 1 | 1 582 814 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 6 | 0 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 4 | 3 080 253 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Stavby, opravy a údržba silnic, s.r.o. | 11 smluv za celkem 107 mil. Kč | 18 smluv za celkem 106 mil. Kč | 15 smluv za celkem 86 mil. Kč | 13 smluv za celkem 62 mil. Kč | 20 smluv za celkem 73 mil. Kč | 34 smluv za celkem 105 mil. Kč | 35 smluv za celkem 168 mil. Kč | 42 smluv za celkem 79 mil. Kč | 55 smluv za celkem 156 mil. Kč | 47 smluv za celkem 1 mld. Kč | 22 smluv za celkem 191 mil. Kč |
| Značky Morava, a.s. | 2 smlouvy za celkem 61 mil. Kč | ||||||||||
| REPONT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 32 mil. Kč | ||||||||||
| EUROVIA CZ a.s. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | ||||||||
| SLUMBI spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 101 586 Kč | 2 smlouvy za celkem 364 504 Kč | |||||||||
| Obec Stará Ves nad Ondřejnicí | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem - 50 237 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 171 | 774 815 238 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 52 | 1 590 538 970 Kč |
| Město Bílovec | 36 | 0 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 19 | 182 246 140 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 1 796 249 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 133 100 Kč |
| Statutární město Přerov | 4 | 2 917 090 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí | 3 | 6 847 370 Kč |
| Město Nový Jičín | 10 | 9 400 641 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 123 848 Kč |
| Město Kopřivnice | 3 | 1 289 817 Kč |
| SLUMBI spol. s r.o. | 3 | 466 090 Kč |
| Obec Stará Ves nad Ondřejnicí | 1 | 1 582 814 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 2 245 760 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 1 | 509 573 Kč |
| Město Vítkov | 1 | 2 909 980 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace, Město Vítkov, Město Bílovec, Ředitelství silnic a dálnic s. p.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 4 smlouvy za celkem 98 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 10 mil. Kč | 5 smluv za celkem 51 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 7 smluv za celkem 56 mil. Kč | 24 smluv za celkem 50 mil. Kč | 21 smluv za celkem 80 mil. Kč | 29 smluv za celkem 56 mil. Kč | 32 smluv za celkem 138 mil. Kč | 23 smluv za celkem 45 mil. Kč | 18 smluv za celkem 188 mil. Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 6 smluv za celkem 7 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 10 mil. Kč | 6 smluv za celkem 31 mil. Kč | 6 smluv za celkem 13 mil. Kč | 6 smluv za celkem 10 mil. Kč | 6 smluv za celkem 75 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 11 mil. Kč | 5 smluv za celkem 9 mil. Kč | 6 smluv za celkem 1 mld. Kč | 1 smlouva za celkem 15 078 Kč |
| Město Bílovec | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 11 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 84 mil. Kč | 5 smluv za celkem 26 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 26 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 45 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||
| Statutární město Ostrava | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 smlouva za celkem 133 100 Kč | ||||||||||
| Statutární město Přerov | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí | 3 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| Město Nový Jičín | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 6 smluv za celkem 4 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 875 130 Kč | ||||||||
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Město Kopřivnice | 2 smlouvy za celkem 989 737 Kč | 1 smlouva za celkem 300 080 Kč | |||||||||
| SLUMBI spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 101 586 Kč | 2 smlouvy za celkem 364 504 Kč | |||||||||
| Obec Stará Ves nad Ondřejnicí | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| Povodí Odry, státní podnik | 1 smlouva za celkem 509 573 Kč | ||||||||||
| Město Vítkov | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč |